хто знає де замовити, щоб не підвели із поставкою і нормально встановили?
Прокофіївна• 23 февраля 2023
З грудная займаламь вивченням пропозицій по дверям. Вирішила, що мені потрібні під колір моїх дверей міжкімнатних. Я так зрозуміла, що основна маса купують білі всередині. Якщо обираєш колір то під замовлення. Обрала conex , встановили швидко. Що в них хорошого це те що сталь 2мм, роблять стальний поріжок. З глазком і установкою обійшлись в 26тис. З двох сторін сталь і обшиті мдф
Прокофіївна• 23 февраля 2023
Київські салони пропонують одне й те ж саме, консультанти дають одну й ту саму ціну рекомендовану виробником.
ole4kakissa• 23 февраля 2023
Ответ дляПрокофіївна
У меня конекс 4 года, тоже все ок
Установку заказывали сразу у продавца в салоне