Та никада в жизни• 23 февраля 2023

кто покупал Nuface (или более дешевые аналоги) микротоки и доволен?

если довольные дешевым аналогом - киньте плиз, ссылочку.

сейчас временно в Германии, денег на косметолога нет, да и наши тут не работают с аппаратами, но хочется не запускать себя
Оскорбляю всячески• 24 февраля 2023
Ответ дляТа никада в жизни
а можна повну назву чи фото, ссилку? бо gezatone тільки рашистскі інет-магази показує
Ось на офіційному французькому сайті: https://gezatone.com/product/no-needle-mesotherapy...
а я купувала на промі нашому, з гарантією

автор Та никада в жизни • 24 февраля 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
дякую
Морожена_курка• 24 февраля 2023
Ответ дляТа никада в жизни
чекаємо ссилочку, чи хоч фото?
отаке https://aliexpress.com/item/1005003611930491.html може?
але краще конкретну перевірену ссілку.
дякую заранє
Сорі так в мене такий. Вчора зайшла туди і поки розібралася з поверненням грошей за один товар то геть забула. Сьогодні скину
Ответ дляМорожена_курка
дякую, чекатиму
Морожена_курка• 24 февраля 2023
Ответ дляТа никада в жизни
дякую, чекатиму
Морожена_курка• 24 февраля 2023
Я ще не вмію ссилки кидати сорі
Ответ дляМорожена_курка
фото
ДЯКУЮ!
Морожена_курка• 24 февраля 2023
Користуйтеся на здоров’я як будуть питання пишіть
автор Та никада в жизни • 26 февраля 2023
Ответ дляМорожена_курка
фото
добрий вечір! читаю відгуки.. там лише один режим?

Ответ дляМорожена_курка
ще пишуть що дуже боляче у зуби віддає.. в ене коронок і штифтів нема, але я думаю це не повязано
Морожена_курка• 26 февраля 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Так, трохи віддає, але болю нема ну в мене точно просто металевий присмак буває якщо водити довго на підборідді
Ответ дляМорожена_курка
а якщо по лобу водити і під очима, то зубам також віддає? мені перш за все верхня треть обличчя, щоб замінити ботокс у ці зони. бо поки закордоном важко знайти спеціаліста поряд, та це й дорожче...
один раз була в жовтні - це мій перший ботокс мені 39 майже.. але слабенько мене взяв ксеомін, а іхати в інше місто буде як ціна процедури...
мене лоб, міжбрівка цікавить.. особливо аісля сну пипець зморшки.. бо вдень я контролюю міміку, а вночі там і тейп не рятує.. та і дискомфортно часто клеїти тейп там.. гусячі лапки може таким аппаратом нереально боляче буде.. але хоча б за цей час лоб і міжбрівя не запустити...

хоча від брилей треба платизму розслабляти - іі також ксеомі не взяв (хоч косметолог досвічена)... ви платизму/шию також проробляєте?
Морожена_курка• 27 февраля 2023
Ответ дляТа никада в жизни

Ну якщо тільки верх то ви нічого не відчуєте. В мене метал тільки якщо водити під підборіддям. Шию масажую роликом, ще таке собі тут купила. Такий ролер 3д, також на аліекспресі. Токами не хочу без лікаря, там щитоподібна. Якщо у вас міжбровка спробуйте мабуть пілінги краще, якщо ви там де ще немає сильного сонця. Також ретинол у сироватках. Ви ж молода, повинно допомогти.
автор Та никада в жизни • 27 февраля 2023
Ответ дляМорожена_курка
в мене міжбровка лише від сну - поки ботокс тримає і залому нема. а от лоб не взявся, і там вже трохи статичні заломи(на жаль, коли мию голову вниз силяюси, чи тренування де вправи головою внизз, то заломи ті усугубляються) і з кожним днем стресу більше і лоб не хочу запустити.. бо статичні зморшки реба профілактувати чи ботоксом чи мікротоками..