Ростки жимолости• 23 февраля 2023

Витяг про реєстрацію

Загубили витяг про місце реєстрації.
Зареєстрована у чорта на кулічках, в передмісті Києва.
Як отримати новий з печатками, щоб прийняв нотаріус? - сказав що просто з Дії не підійте для оформлення довіреності.
Прикуси Язык• 23 февраля 2023
В найближчому ЦНАПі можна замовити
котопёс• 23 февраля 2023
Спробуйте може іншого нотаріуса спитати?
Блондинка в Законе• 23 февраля 2023
Ви маєте на увазі витяг з реєстру територіальних громад?
Миллениалка• 23 февраля 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Наверное страница к паспорту
Блондинка в Законе• 23 февраля 2023
В мене трішки інша ситуація, але теж на цю тему. ІД-картка, ані довідки про місце реєстрації, ані витягу з реєстру територіальних громад немає, бо не встигли зробити (отримали пластик саме перед початком війни). І зараз не можемо зробити довіреність, бо немає витягу та відомостей про реєстрацію. На гарячій лінії кажуть, чекайте, коли звільнять територію, звернетеся тоді і внесете... А як зараз жити не ясно: нотаріус вимагає, банк вимагає. І то треба зараз рахунок відкрити, документи у нотаріуса оформити. Закінчення війни ніхто не знає, коли буде. Вот шо робити...Якесь замкнене коло.
автор Ростки жимолости • 23 февраля 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Я не знаю як це правильно називається. Той витяг що йде до айді картки.
Ответ дляБлондинка в Законе
Ого, співчуваю. Мені здається то вже треба у якісь вищі інстанції звертатися.
Ms. Android• 23 февраля 2023
Нотариус сам заказывает справку о месте регистрации, при совершении любого нотариального действия, в Киеве по крайней мере.
Ответ дляMs. Android
Дивно. Нам таке навіть не запропонували. Та і завжди для довіреностей з собою приносили.
BelkA08• 23 февраля 2023
Ответ дляMs. Android
Для оформления договора так. Но не для доверенности. Но нотариус может считать информацию о месте регистрации ридером с ID карты.
Ответ дляBelkA08
Мабуть не всі мають рідера.
BelkA08• 23 февраля 2023
Ответ дляРостки жимолости
Мабуть не всі мають рідера.
Есть программы считывания в смартфоне. Либо просто пойти к другому нотарю.