У запропонованому документі 12 пунктів, а саме:
Повага до суверенітету всіх країн;
Відмова від "менталітету холодної війни";
Припинення бойових дій;
Відновлення мирних переговорів;
Вирішення гуманітарної кризи;
Захист цивільного населення та військовополонених;
Підтримання безпеки атомних електростанцій;Зниження стратегічних ризиків;
Сприяння експорту зерна;
Припинення "односторонніх" санкцій;
Підтримання стабільності промислових ланцюгів і ланцюгів поставок;
Сприяння післявоєнній відбудові..Про це повідомляє міністерство закордонних справ КНР.
Повага до суверенітету всіх країн;
Припинення бойових дій;
Відновлення мирних переговорів;
Вирішення гуманітарної кризи;
Сприяння експорту зерна;
Припинення "односторонніх" санкцій;
Ответ дляpumadinika
Не вірю я китайцям.За рашку вони топлять
Они топят за себя
Их линия и стратегия
Рашка им нало только чтоб перевес с Сша был, чтоб не угнетенная совсем, им надо .чтобы рашка боролась с сша.
А Китай подождет.
Наконец начал открываться миру после ковида.
В общем, пугалка китаем захлебнулась
Если только он не решит помогать военкой.
Их линия и стратегия
А Китай подождет.
В общем, пугалка китаем захлебнулась
Ответ дляLudaSHS
Документ з назвою «Позиція Китаю щодо політичного врегулювання української кризи» опублікувало Міністерство закордонних справ країни.
Ми ніколи не називали це мирним планом⚡️⚡️. Це позиційний документ. Головним чином ми будемо закликати до миру, до діалогу, до мирного врегулювання», — казав тоді він, цитувало Reuters.
А втім, у західних країнах скептично ставляться до цього. Наприклад, міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок сказала, що умовою будь-якої мирної угоди має бути виведення російських військ з України.
Так, у ньому є 12 пунктів. У першому Китай закликав до поваги до суверенітету всіх країн та дотримання міжнародного права. Каже, що «необхідно ефективно підтримувати суверенітет, незалежність і територіальну цілісність усіх країн».
У другому пункті йдеться про «відмову від менталітету холодної війни».
«Безпека країни не повинна досягатися за рахунок інших. Безпека регіону не повинна досягатися зміцненням чи розширенням військових блоків. Законні інтереси безпеки та занепокоєння всіх країн необхідно сприймати серйозно та належним чином розглядати», — зазначено у документі.
В інших пунктах йдеться про припинення бойових дій, відновлення мирних переговорів, вирішення гуманітарної кризи, захист цивільного населення та військовополонених, захист атомних електростанцій. Також Китай закликав до зниження стратегічних ризиків: каже, що загрозі або використанню ядерної зброї слід протистояти.
Також Китай зазначив про сприяння експорту зерна й «припинення односторонніх санкцій».
«Односторонні санкції та максимальний тиск не можуть розв´язувати питання; вони лише створюють нові проблеми. Китай виступає проти односторонніх санкцій, несанкціонованих Радою Безпеки ООН», — йдеться у документі.
Крім того, у своїй позиції Китай закликав до підтримання стабільності промислових ланцюгів і ланцюгів постачань й сприяння постконфліктній відбудові.
Постконфліктній?))) Відбудові України чи і рф теж?
Боже... які ж вони прасцітутки...
В четверг на чрезвычайной спецсессии делегаты Генеральной Ассамблеи ООН приняли резолюцию о необходимости скорейшего достижения «всеобъемлющего, справедливого и прочного» мира в Украине в соответствии с принципами Устава ООН. В поддержку резолюции проголосовала 141 страна, 32 страны воздержались( Казахстан, Армению, Индию и Китай.) и семь – Беларусь, КНДР, Эритрея, Мали, Никарагуа, Россия и Сирия – высказались против. Поправки, предложенные Республикой Беларусь, были отклонены.
Члены Генассамблеи потребовали, чтобы «Российская Федерация немедленно, полностью и безоговорочно вывела все свои вооруженные силы с территории Украины в ее международно признанных границах», и призвали к прекращению боевых действий.
Ответ дляБасина
Боже... які ж вони прасцітутки...
12.Содействие постконфликтному восстановлению. Международному сообществу необходимо принять меры для поддержки постконфликтного восстановления в зонах конфликтов. Китай готов оказать помощь и сыграть конструктивную роль в этом начинании.
Оригинал
Татьяна-8275• 24 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Панічна спроба замирення пуйла
Так-то нормальный план.
Только кто ж его будет выполнять?
Думаю они создают дымовую завесу перед тем, как начать помогать рф.
Только кто ж его будет выполнять?
Ответ дляpumadinika
Офіційно Китай визнав Крим з Донбасом за рашкою чи ні?
Резолю́ція Генера́льної Асамбле́ї ОО́Н про територіа́льну ці́лісність Украї́ни № 68/262 була ухвалена 27 березня 2014 року на 68-й сесії Генеральної Асамблеї ООН відкритим голосуванням країн-членів ООН, 100 з яких висловилися «за», 11 — «проти», а 58 країн «утримались».[ засідання Генасамблеї ООН було скликане спеціально для розгляду питання збройної окупації Росією території України, а саме Кримського півострова.
Проти» проголосували 11 країн: Росія, Вірменія, Білорусь, Болівія, Куба, КНДР, Нікарагуа, Судан, Сирія, Зімбабве, Венесуела.
Т е эти 11 и признали
Больше никто!
Китай не признал анексию Крым
А тем более Донбасса
Т е эти 11 и признали
Больше никто!
Китай не признал анексию Крым
А тем более Донбасса
Сестры Гримм• 24 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
тобто вони за мир, але коли парашії сказали вивести війська для одержання того самого миру, вони утримались, я правильно зрозуміла?
Ответ дляSara-a
Ну, тогда Китай молодец .
Пусть говорит , чтоб пуйло свалил и тогда конец войне .
Им не надо эта метушня, у них пост ковид, проблема с банками и строительством, экономика упала, они хотят прекращения
Но ,с другой стороны не хотят ослабления раши, им надо свой монстр против сша.
Поэтому все обтекаемо
Ответ дляLudaSHS
По международному праву в документе
Конечно можно ’ притягивать’ тли играть словами, придумывать..но нет
Так рф буде тицяти своїми ’документами’, що то їхні ´історічєскіє зємлі´ і що ’рєфєрєндум!’ І судитися ми будемо довго з ними з таким планом.
Все повинно бути чітко вказано: суверенітет України, відбудова України, репарації Україні, а не оте кашою по тарілці
Ответ дляLudaSHS
Оригинал
Конфлікт) ну, да, оригінально)
Ответ дляСестры Гримм
Утримались это большее чем против
Типа нейтральные.
Но бдят свои интересы, они не союзники раши,,нет
Они скорее в пику сша действуют.
Типа нейтральные.
Они скорее в пику сша действуют.
Ответ дляLudaSHS
32 страны еще и воздержались.они что в сосну у.бались.вот они и союзники русни
Ответ дляБасина
Ну вы как маленькая
Они нейтральные и формулировки общие фразы
Это не ’ мирный план’ все ж пояснили, это раздувание было. Это просто позиция китая
Ответ дляLudaSHS
Поэтому все обтекаемо
Так если война продолжится , то раша будет все больше опускаться на дно .
Поэтому выгодно прекратить всё Китаю
Сестры Гримм• 24 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Утримались это большее чем против
Типа нейтральные.
Они скорее в пику сша действуют.
Типа нейтральные.
Они скорее в пику сша действуют.
Ох уж ця нейтральність.
Ответ дляСестры Гримм
Ох уж ця нейтральність.
О все пишут
Не про что
’«Мирний план» Китаю коротко.
1. Війна це погано.
2. Мир краще ніж війна.
3. Санкції - погано.
4. Торгівля - добре.
5. Голод це погано. Зерно - добре.
6. Ми готові бути миротворцями.
Коротше - як і очікувалося - маніфест ні про що. Жодних «умов перерозподілу світу». Лише «давайте зробимо так щоб війна не заважала робити гроші».
Китай буде і надалі підтримувати РФ.
Але наскільки - невідомо.
Тобто - нічого не змінилося.
А розмов то було.
’
Не про что
’«Мирний план» Китаю коротко.
1. Війна це погано.
2. Мир краще ніж війна.
3. Санкції - погано.
4. Торгівля - добре.
5. Голод це погано. Зерно - добре.
6. Ми готові бути миротворцями.
Китай буде і надалі підтримувати РФ.
Але наскільки - невідомо.
Тобто - нічого не змінилося.
А розмов то було.
’
Ну там ,де диктаторські режими,то вони за рашку і топлять.Концлагеря,повіновєнія,пропаганда,царь-вождь .
Год назад...
Год жизни, который забрала у нас, у нашей страны еба..ая русня.
Тысячи жизней, тысячи сломанных судеб на их совести... впрочем, откуда у этой мрази совесть?
Год, как они сунули свое рыло к нам в дом ...и получили на отмаш по наглому звериному хлебалу.
Год.
Ненавижу и презираю.
Искренне желаю им перестать быть.
Мир станет лучше и чище.
Год.
Ненавижу и презираю.
Искренне желаю им перестать быть.
Мир станет лучше и чище.
Сестры Гримм• 24 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
О все пишут
Не про что
’«Мирний план» Китаю коротко.
1. Війна це погано.
2. Мир краще ніж війна.
3. Санкції - погано.
4. Торгівля - добре.
5. Голод це погано. Зерно - добре.
6. Ми готові бути миротворцями.
Китай буде і надалі підтримувати РФ.
Але наскільки - невідомо.
Тобто - нічого не змінилося.
А розмов то було.
’
Не про что
’«Мирний план» Китаю коротко.
1. Війна це погано.
2. Мир краще ніж війна.
3. Санкції - погано.
4. Торгівля - добре.
5. Голод це погано. Зерно - добре.
6. Ми готові бути миротворцями.
Китай буде і надалі підтримувати РФ.
Але наскільки - невідомо.
Тобто - нічого не змінилося.
А розмов то було.
’
Зрозуміло, дякую!