Своего не предлагать• 24 февраля 2023

Хочу перейти на українську. Дитина проти

Сьогодні річниця війни. І я остаточно зрозуміла, що хочу перейти на українську. В громадських місцях, на роботі вже давно так і спілкуюся. Але вдома з донькою спілкуємося російською. Ми з російськомовного міста, і завжди до україномовних було зверхнє ставлення. Мовляв, село. Зі свого дитинства я добре пам´ятаю, як змінювалося відношення людей, коли чули, що ми спілкуємося суржиком (батьки дійсно були з села), як сміялися однокласники з дівчинки, яка переїхала з передмістя і плутала російські слова з українськими. Тому доньку я вчила розмовляти російською, і вона повністю російськомовна. Зараз я розумію, яка це помилка! Але якщо я готова перейти на українську, то вона ні( каже, навіщо ти мене вчила російської, якщо зараз треба перевчатися?) І коли з нею розмовляю українською, то вона протестує. Їй незвично, каже ти ніби чужа. Доньці 9. Як вийти з цієї ситуації і отримати від неї якщо не підтримку, то хоча б спокійне ставлення. Чи не потрібно нічого робити взагалі? Тема не для срачу
Nimfa77• 24 февраля 2023
Ответ дляBonya_A
А ви україномовна були на той час?
Ні. Я і зараз не завжди україномовна.
Klodia• 24 февраля 2023
Ответ дляOllka
А потом могу с нашими ребятами дать по телефону поговорить.
Они в самой гуще событий - Бахмут, Угледар, Марьяна.
Они на русском общаются. Не все - т.к. все из разных регионов.
Мой племянник сейчас на херсонском, штурмовик, один из первых вошёл в Херсон, сорвал кацапский флаг и украинский повесил. Русскоязычный, как и многие его побратимы там. Поэтому слушать глупости «на русском говорят только врагиэ уже сил нет. Но понимаю, кто и для чего такие темы создаёт. Сто раз себе обещала не заходить и не писать, но))))
Christ1na• 24 февраля 2023
Ответ дляmarata
Я не самостверджуюся. Для мене дикунство - оце «село». Мене завжди дивувала обмеженість людей, які так думали
Так ви ж мабуть не жили на сході. Звичайно в інших регіонах такого не було от вам в дивно.
Christ1na• 24 февраля 2023
Ответ дляРая Ивановна
В Киеве смеялись с суржика и никого не буллили, не заставляли переходить на украинский, приехавшие сами хотели ’влиться’ а теперь мстят за то, что сами по своему выбору с собой делали. И не рассказывайте, что русскоговорящих никто не ущемляет, даже рускочелюстные придумали слово уже. Про говорящих на украинском, что-то я таких слов не помню
Ну зараз розмовляти російською то зашквар. Якщо ви і досі цього не зрозуміли, значить ви ніякого відношення не маєте жо України, вибачайте.