Марфушечка душечка• 24 февраля 2023
Бронхіт в дитини
Дитина хворіє 5 день, (10 міс)в понеділок були в лікаря,виписала Синекод, вібуркол, назоферон, з вчорашнього дня антибіотик Сумамед, сьогодні знову були в лікаря, сказала бронхіт, лікування-антмбіотик і інгаляції з пульмікортом. У малої дійсно сильний кашель, з хрипами, можливо комусь виписували щось подібне, чи допомогло воно? Чи ще думаю до іншого лікаря поїхати, вже не знаю, що робити, якось наче мало лікування, сиропи сказала, ніякі не пити, тільки антибіотик і інгаляції
Здесь на минутку• 24 февраля 2023
Чого це мало? Адекватне лікування. Вибуркол назоферон пустишка
Марфушечка душечка
• 24 февраля 2023
Ответ дляЗдесь на минутку
Дякую за вашу думку
Марфушечка душечка
• 24 февраля 2023
Ответ дляЗдесь на минутку
А чому таке ставлення до вібуркола і назоферона? В мене просто досвіду немає, захворіла мала перший раз
ТыЧиНеТЫ• 24 февраля 2023
лікування призначене нормальне - але я б ще порекомендувала б знайти масажиста, або самій подивитися відео масажу при бронхіті. Я була з дитиною в лікарні з бронхітом ( сину було 3 тижні) - так от лікар наполягала, щоб дитина спала під кутом 30 градусів , а також мами робили масаж ( нам показували) а потім дитині нажимали ложкою ( пласкою частиною)( на корінь язика - викликаючи кашель і виходила мокрота.
Здесь на минутку• 24 февраля 2023
Ответ дляМарфушечка душечка
Бо це гроші для аптек. Гомеопатия и интерферони ніяк не допомогають
Оцененная• 24 февраля 2023
Ответ дляМарфушечка душечка
Це ліки з недоказаною ефективністю, тобто немає сенсу їх давати. Чистий маркетинг в фармакології
Марфушечка душечка
• 24 февраля 2023
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Дякую вам🙏
Марфушечка душечка
• 24 февраля 2023
Ответ дляОцененная
Дякую, наступного разу буду уважніша з гомеопатією
Оцененная• 24 февраля 2023
Ответ дляМарфушечка душечка
Ви вивчайте питання, з досвідом все прийде. Тільки не лікуйтеся по інтернету)
Марфушечка душечка
• 24 февраля 2023
Ответ дляОцененная
Дякую)
ТыЧиНеТЫ• 24 февраля 2023
Ответ дляОцененная
це залежить від того, який дільничий лікар - якщо байдужий, то доведеться і в інтернеті шукати допомоги для дитини.
ТыЧиНеТЫ• 24 февраля 2023
давайте дитині постійно пити - бажано просто воду, потроху але постійно. Мокротиння не відходить, якщо є нестача рідини в організмі.
Порада особисто від мене - намайтеся лікувати бронхіт БЕЗ АБ.
Моя лікарка сину призначала АБ стабільно раз на місяць - бо не знала як вилікувати бронхіт в домашніх умовах.
Погугліть як лікують бронхіт у Франції, я не кажу щоб саме так лікували, але ...
Марфушечка душечка
• 24 февраля 2023
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Дільничного немає, ми їздимо до приватної клініки, стаж в педіатра 35 років, були також в державній цього тижня, щоб ще лікар інший послухав дитину, так педіатр чоловік послухав дитину і сказав, все чисто і виписав Ергоферон при кашлі і все, я була в шоці
Марфушечка душечка
• 24 февраля 2023
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Почитаю обов´язково, дякую вам 🙏
ТыЧиНеТЫ• 24 февраля 2023
Ответ дляМарфушечка душечка
ну от - про це і кажу.... треба мамі все знати...
Ергоферон ненавиджу - сама його приймала, і впевнена - що саме через нього в мне ГРЗ перейшло в пневмонію.
Марфушечка душечка
• 24 февраля 2023
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Ого, а я вагітна приймала його, лікар від ГРВІ виписував
Оцененная• 24 февраля 2023
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Я вважаю, що це залежить від мами - вивчати питання дитячого здоров´я, впливу різних препаратів на організм і запобігання надмірного вживання ліків.
І ніяких дільничих наразі немає, не задоволений - декларація з іншим і все)
Оцененная• 24 февраля 2023
Ответ дляМарфушечка душечка
Освічуйтесь, більшість препаратів інтерферону, противірусні - пустишка.
А лікування бронхіту не передбачує прийому ’багато ліків’
Курочка-чубаточка• 24 февраля 2023
Ответ дляМарфушечка душечка
Когда ребенок заболел в первый раз в 9 мес,нам назначили Назоферон.Но я пригласила ещё одного педиатра по рекомендации для сравнения назначений,он посоветовал не применять Назофероны и аналоги.Позже я общалась с врачом.который занимается иммунологией очень давно,он тоже так считает.Поэтому я их не применяю больше,кроме того первого раза.
Марфушечка душечка
• 24 февраля 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Дякую