Як вам відповідь? Про можливість нападу рф і друга дитинства.
Ответ дляneortoju
Так если бы не его корона и он выбрал такси в первые дни, то учили бы вы уже гимн раши и жили под аквафрешом. Ото трагедия, на одном из миллионов вопросов что-то ляпнул и надо зраду разносить.
Я думала таких наївних, як Ви, вже меньшість, а сюдячи по кількості сердечок на Ваш коментар - наївних ще дуже багато...
Renesmeе 16• 25 февраля 2023
почитаєш тут коментарі жесть.. може хочете ідеального президента путіна, чи лукашенка. Критика повинна бути, але вже людину розібрали на молекули. Скажіть йому дякую хоч за те що зараз писати вільно можете, а не сидите під контролем раши і фсб
Ответ дляdreamsunny
К сожалению, это так.
В этом ответе он проявил себя настоящего(
Это, знаете, как с мужьями.
«Куда ж вы смотрели? Так он был хороший!!!»
А тут задачка со звездочкой. Человек - профессиональный актёр. А рассматривают те, кто троих нарожал, прежде чем заподозрил, что муж - обычное чмо. Где ж тут за секунды настоящее рассмотреть. Слезу выжимает мастерски, признаю. Как актёр он талант, не вопрос.
Ответ дляAny
От знову повертаємося до моменту. Що при Зеленському в нас моновлада - всі гілки (крім формально судової) його, він приводив їх в парламент, і потім вони разом призначали всю виконавчу владу. Ну, і про розмінування він сам і його вертикаль казали як про плани, а потім досягнення.
отож.
dreamsunny• 25 февраля 2023
Ответ дляRina Kisskiss
Это был последний вопрос, до него как бы тоже были. А и это был не один вопрос, а куча
, но проще придраться.
Как раз с этого журналистка начала. Специально прослушала ещё раз.
Liebelebenn• 25 февраля 2023
Сподіваюся народ отямився, і не побіжить голосувати більше за артистів/блохерів/тік токерів. Хороше питання задала журналістка. Відповідь ми почуємо, коли до влади прийдуть патріоти
Liebelebenn• 25 февраля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Дякуємо не артисту пана Коломойського , а ЗСУ, генералам що не виконали злочинні накази, простим людям, що спинили монголів
Клементина• 25 февраля 2023
Зовсім не вміє відповідати на незручні питання
Нервує, каже щось невпопад
Це не з суфлеру готову промову читати))
Нервує, каже щось невпопад
Це не з суфлеру готову промову читати))
Unmistakable• 25 февраля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
За це треба дякувати нашим сміливим чоловікам, які воюють, а не сидять в теплому кріселку, чи не так?
Ответ дляLiebelebenn
подивіться в сусідню тему - найвеличніший рятівник країни. ніхто не отямився, і навіть зв´язків в тому що сталося за два з половиною роки правління не провів.
dreamsunny• 25 февраля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Я вже рік чекаю на вибачення перед херсонцями, харків´янами, маріупольцями та іншими громадянами,які постраждали в перші дні війни саме через подібні заяви влади, що наступу не буде....
Liebelebenn• 25 февраля 2023
Ответ дляДоминошка
Тоді, вибачте, наш народ не заслуговує крові що проливають наші Герої, і не заслуговує права жити на нашій родючій і прекрасній землі.
В сусідню тему не заходила, не маю нервів. І не хочу втрачати віру
Ответ дляneortoju
Ну сказал бы он, что будут не шашлыки, а война. И что бы вы сделали? Бабки были заграницу уехать? Визу сделать? Куда бы ехали? Что делали?
Ви така дивна! Наприклад, орки з півночі зайшли як до себе додому - Ви вважаєте, що це нормально, так має бути...в тей час, як потрібно було організовувати оборону, укріплення кордонів - вони папірці вивозили і про шашлики думали.
Ответ дляmeatlug
Это, знаете, как с мужьями.
Очень метко! Браво!)
Ответ дляdreamsunny
Я считаю, что там не просто извинения должны быть. За это он должен понести персональную ответственность. Сколько людей могли бы спастись…
Unmistakable• 25 февраля 2023
Ответ дляОленёнок
Погоджуюся. Я сиділа до 15 березня у підвалі в Чернігові, чекаючи з дітьми на зелений коридор, який так і не організувати. А через декілька днів розбомбили міст через Десну і місто взагалі опинилося в пастці. Скільки разів до того мер звертався до влади, щоб допомогли... Люди залишилися сам на сам з бідою. Ще и гуманітарку десь заховали, яка прогнила на складах. А що зараз? Мера відсторонили, ледь ворогом народу не назвали і поставили свою людину. Бридота.
Олимпиада80• 25 февраля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Фу. Что за раболепие
Ответ дляЗвёздонька
Вам уже не ответят те, кто в Буче погиб, из-за того, что не успели выехать, потому что были не готовы к войне.
от не можу тут змовчати. Не брешіть! З Бучі люди виїжджали протягом доби! Пішки йшли! Ми поїхали вже ввечері, коли почули що оті в Чорнобиль зайшли, в 19 вечора Буча була пуста, пробок вже не було, бо до того жах з 5 ранку. І потім ще пару днів хто хотів міг втікти нормально. Залишилися ті, хто не хотів, вони б не поїхали навіть якби попередили про війну. Навіть ми б не поїхали, бо ніхто не знав який саме буде масштаб, і чи підуть з тих усіх сторін і взагалі.....
Я якраз бачу частково провину Пороха, бо коли оті чмо витворяли таке саме на Донбасі, це все замовчувалося. Де не де вспливало що хлопців кастрували, і швиденько це заминалося. А були і згвалтування і катування, в так само людей звичайних а не лише військових. Моя свекруха віддала свій будинок для проживання біженцям з Луг.обл, чоловік був в тій катівні але відпустили, повезло. Чув крики і бачив купу крові, людей катували....про це все треба було волати на весь світ! Якби люди знали точно що то кати кончені, можливо більше б людей виїхало, або просто береглися б.
З осені нас попереджали що війна, кожен вибрав сам кому вірити.
Олимпиада80• 25 февраля 2023
Ответ дляLiebelebenn
Ви праві, на жаль. Тупі до нестями(
Ответ дляMarine_29
Тоді коли він говорив про шашлики за день - два нічого би не віришило. А наоборот, ви не розумієте, щоб це б заважало ЗСУ. Треба було готувати людей ще з грудня, щоб не сталося того, що сталося.
Ну тепер ці люди в землі і нікому не ’ заважають’, охрініти логіка
Птеродактиль• 25 февраля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
У порохоботов горит после каждой пресс-конференции)
Ответ дляMussja
Не буде диктатор, тому що в нас парламентсько- президентська країна. А монобільшості вже не буде ніколи
Так вона вже є, і згодна з доповідачем, якщо не дай бог, то є всі шанси, люди з великими комплексами завжди стають диктаторами , якщо дориваються до влади. Починають всьому світу доводити свою величність.
Unmistakable• 25 февраля 2023
Ответ дляПтеродактиль
Зелебобам пора снять розовые очки.
Ответ дляРеверанс
Вже диктатор.
Подивіться, як все контролюється
До речі так, зараз війна, не прослідкуєш, а до вторгнення вже чорті що творилося, кримінальні справи проти журналістів і тп.
Марика-bf42• 25 февраля 2023
Коли вже Петро заспокоїться? Це просто жах якийсь, колотить, колотить( Люди все бачать, будуть нові вибори, буде оцінка результатів.
Unmistakable• 25 февраля 2023
Ответ дляМарика-bf42
Петя вже 4 роки не при владі, чого він вам спокою не дає. Радійте досягненням теперішнього.
Марика-bf42• 25 февраля 2023
Ответ дляLiebelebenn
Нам би просто порядних людей у владі.