когдадеЦкие• 24 февраля 2023
Я жирная, жду ваши советы
Сколько кг лишнего веса, самой страшно смотреть...
Соблюдать БЖУ. Стараться кушать в одно и тоже время.
Добавить в рацион зелень (укроп, петрушка, рукола , листья салата и т д)
Обязательно кушать овощи и фркуты каждый день.
А самое важно это пить много чистой воды(от 2 литров) и вы увидите , как ваша кожа меняется в лучшую сторону.
когдадеЦкие
• 25 февраля 2023
Ответ дляPerla9
А как можно много есть на доход 2000
Картошки целый погреб, макароны,мука бесплатно дают,делаю блины, оладьи,булки пеку
Снегопадка• 25 февраля 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Кілограм 20 точно ((
Не смешите. Автор не малышка 1,5 м и 10 лет)
Снегопадка• 25 февраля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
У меня беда с суставами,какой спорт? Бассейн не вариант,нет возможности
Массажи.
Пилатес можно?
Язвочка• 25 февраля 2023
Ответ дляДжавеліна
звідки ви знаєте, що зводить з розуму більшість чоловіків?)
Тонка талія - так, але ’литочки’ як у носорога - ну таке собі естетичне задоволення.
Читайте уважніше. Я працюю в чоловічому колективі 250чоловік, тож знаю. Чоловіки люблять фігуру пісочний годинник або груша, вони найжіночніші. А хлопчача фігура з худими рівними ніжками-сірничками збуджує хіба педофіла.
У автора прекрасна фігура, просто сильно запущена.
Язвочка• 25 февраля 2023
Ответ дляПешеходик
Кстати у Берга на ютюбе есть видео про типы фигуры, и он там так и говорит, что это любители сладкого и молочки.
Я тоже такая же, и моя мама. Сладкоежки. Хотя я до родов и ОКов, депрессняка длительного была всегда 53 кг
Абсолютно вірно, на целюліт не так впливає вага, як їжа. Є багато худих з жахливим целюлітом. А все тому що їдять всіляку молочку, солодощі, солоне, гостре, жарене, газовані води і іншій шлак.
Язвочка• 25 февраля 2023
Ответ дляPerla9
А как можно много есть на доход 2000
Певно обирає замість капустини і півкіло грудки - два кила картохи, буханку хліба, пляшку молока і шоколадку.))))
Ноунэйм• 25 февраля 2023
Ответ дляЯзвочка
У мене давній знайомий любить саме таких жінок, як ви описали, але цицькатих. На класичні фігури, навіть анорексичні, фукає.
ДинамоКит• 25 февраля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Странная вы конечно, притензии какие-то к советующим, да и тема письма с наездом каким-то. Кто вам будет советовать что-то. Хм..
годовасик• 25 февраля 2023
Ответ дляДевальвация
Лишнего нет ничего! Совсем! Спорт, бассейн, Эндосфера
Розкажіть пліз про ендосферу🌷
А поговорить?• 25 февраля 2023
Ответ дляПешеходик
Так у меня тоже при 52 кг были уши, они с детства. Это строение бедер,
Сама убедилась - у моей дочки они в 2 года уже были
А де роблять цю ліпосакцію і чи сильно боляче? Дорого?
Джавеліна• 25 февраля 2023
Ответ дляЯзвочка
і що ваші 250 чоловіків - це всі чоловіки?
чи ви кожного опитали на рахунок його захоплень?)) і вони вам в приватній бесіді розказали, хто які ноги любить?
Чому такі крайнощі: ’або фігуру пісочний годинник або груша’ незапущена, або ноги-сірники?)))
А чого не просто струнка фігура з нормальними пропорційними ногами, а не ось той жах, як у вас на фото?))
Насмішили ви мене, дякую)))
И.О. человека• 25 февраля 2023
успокойтесь, все нормально
ну наели за зиму
это ж естественно для организма запасать жирок
у вас лишних килограмм 3-4-5. не знаю ваш рост
считайте калории, уберите сладкое, мучное, добавьте физ активности. все!
ну наели за зиму
Ответ дляЯзвочка
У автора то нормальна фігура, але про сірники якось образливо, виходить що наші, дівчат з сірниками, чоловіки всі педофіли
парИла я парИла• 25 февраля 2023
Ответ дляЯзвочка
Ви весь колектив опитали і зробили висновки? 🤣
Язвочка• 25 февраля 2023
Ответ дляДжавеліна
Насмішили ви мене, дякую)))
Смійтесь на здоров‘я. Але від правди нікуди не дінешся. Це природньо коли чоловіки обирають жіночних пані, а не схожих на тих самих чоловіків. І це логічно.
Язвочка• 25 февраля 2023
Ответ дляпарИла я парИла
А ви певно зовсім не вкурсі про вподобання чоловіків? Співчуваю.
парИла я парИла• 25 февраля 2023
Ответ дляЯзвочка
Я бачу, що ви в курсі, фахівець прям )))) Мабуть, якраз фігура мрії вашого колективу у вас
Язвочка• 25 февраля 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Таролог з вас не вийде.)
Собою займіться, перш ніж інших обсмоктувати.
парИла я парИла• 25 февраля 2023
Ответ дляЯзвочка
Таролог з вас не вийде.)
У мене все в порядку, не переймайтеся. Просто смішно з експерток таких 😂
Малая Налегке• 25 февраля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Вы шутите? Я буду как дистрофик в таком весе
Это вы к жиру своему просто привыкли.
Джавеліна• 25 февраля 2023
Ответ дляЯзвочка
жіночних чи кабанчиків з величезними сідницями? так це дуже для особливих поціновувачів.
Це виключно ваша правда)
Відсутність зайвої ваги на будь якій частині тіла - це про здоров´я)
Коли я кажу про струнку жінку - я не маю на увазі субтильних підлітків. А маю на увазі звичайну пропорційну жіночу фігуру. У вас якийсь перегиб - якщо не жіночна пишка, то одразу сухар))
Це мабуть таке самозаспокоєння щоб самій не худнути і не комплексувати?)) так можете і без цього залишатись такою, як вам самій подобається, а не виправдовуватись вподобаннями чоловіків))
Це виключно ваша правда)
Девальвация• 25 февраля 2023
Ответ длягодовасик
Розкажіть пліз про ендосферу🌷
Хорошая, рабочая штука. Нужно только чтоб аппарат был хороший и мастер. Появилась вроде еще следующее поколение стратосфера. Лучше лпджи и чем айкун, больше на айкун похоже, без костюма делают. Потом Крепатура даже есть. Но это вспомогательное средство.
Нежная Лапка• 25 февраля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
який вік, зріст і вага?
На вигляд лишньої ваги не дуже багато, але видно, що не дуже доглядаєте за собою. Мабуть діти, чоловік, немає часу. Навіть якщо схуднете, то кращою ситуація не стане, потрібний догляд
Язвочка• 25 февраля 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Не виправдовуйтесь.
Певно фігура так собі, якщо зачепили мої слова.
Язвочка• 25 февраля 2023
Ответ дляДжавеліна
Це виключно ваша правда)
До чого тут вага? Я про фігуру, а не вагу. Ви самі придумали, самі образились.)))
Ось така фігура чоловіків приваблює: