ElenaKovaleva• 24 февраля 2023

Помогите! Разбираю книги времён Ссср

Часть естественно оставлю. Унесённые ветром, Шерлок и подобное.
Остальное, типа Пушкин, Толстой на макулатуру?
Жена аллигатора• 25 февраля 2023
Ответ дляСемицветка
Ой, мы скатимся в такую предсказуемую беседу о языке убийц? Для меня это язык матери, поэтому он всегда будет мне родным. Если, не дай Бог, на вас нападёт украиноязычный насильник, вы перестанете говорить на украинском? Вот и у меня такая ситуация.
Ооо, арестовича слухаете ? Все ясно хто ви і звідки.
Жена аллигатора• 25 февраля 2023
Ответ дляСемицветка
Ладно, засчитаем вам отмазку
Собі зарахуйте спершу, а тоді іншим.
Малая Налегке• 25 февраля 2023
Читайте роман Рэя Брэдбери ’451 градус по Фаренгейту’ ,там все написано что делать с книгами!
Семицветка• 25 февраля 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Ни одногй его записи не слушала с начала войны. И до войны как-то минут на 10 включила и выключила. Говорю же - вообще не смотрю никого.
Сфера влияния• 25 февраля 2023
Ответ дляКучерявочка
Шановні форумчанки, послухайте себе, література будь - якою мовою не є ворогом нації і не підлягає знищенню бо написана не українською. І рашисти стали такими як є зараз не тому, що читали багато, а зовсім навпаки, тому що не читали, а тільки телевізор гадив їм у мізки. Згадайте історію, з Україною воювали не тільки росіянці, а й інші народи, як то турки, татари, поляки, литовці, австрійці, так що викреслим усе і залишимось варитися у своєму? І будемо щасливі та натхненні.
По фіг,не переконаєте, сьогодні ходили провідувати захисника на кладовище, племінника знайомиго, 35 років хлопцю було, загинув у січні в боях під Соледаром, лишилася дитина ще зовсім малесенька(ще 2 рочків не має, він тата памятати не буде взагалі, тато з перших днів захищав , лиш знатиме хлопчик, що тато захисник, тата вбили росіянці, іменем тата назвуть вулицю, де жив , в минулому вул.тургеньєва, тепер Коломичівка, а буде імені Олега Горохова) напівсиротою. І після цього підтримувати культуру педерації ?хай вона згорить в вогні.
Сфера влияния• 25 февраля 2023
Ответ дляМалая Налегке
І? Нічого особливого там не написано
В Бредбері є оповідання Фах/зараз в шкільній програмі, читали?
Сфера влияния• 25 февраля 2023
Ответ дляКучерявочка
Ще допишу. Після Другої світової, коли в шкільних радянських підручниках з´явилися німецькі письменники ФРН, не ГДР? чому і коли з´явився предмет Світова література в шкільній програмі?
Кучерявочка• 25 февраля 2023
Ответ дляСфера влияния
Вважаю що палити книжки - шлях внікуди. Ви маєте право на власну думку. Пройде час, він розсудить.
Сфера влияния• 25 февраля 2023
Ответ дляКучерявочка
Я здала в макулатуру.
Кучерявочка• 25 февраля 2023
Ответ дляСфера влияния
Я здала в макулатуру.
Ваше право, є свобода вибору то ваша власність
Сфера влияния• 25 февраля 2023
Ответ дляКучерявочка
людині вчити літературну спадщину країни, воїни якої вбили її батька? Ради кого і чого берегти ту культурну спадщину ? Це можна розсудити, якось пережити? Мерзотна, аморальна війна невже Вас ця війна не торкнула своїми жахіттями?
Тектоническая расческа.• 25 февраля 2023
Ответ дляWorld Shop
Сдали старые книги на макулатуру ,и Пушкина,и Шевченко , и дело не в личном неуважении к творчеству классиков, а к тому,что оно веками стоит невостребованное.
Печально,а в детстве так читать любила...Отец на книжной бирже ’доставал’,как тогда говорили , подписки Стендаль,Дюма,Есенин ,Стругацкие .
Сейчас читать не в тренде, особенно у подростков(
Месяц назад сдала в макулатуру 550кг русской классики И так далее . Папа и мама собирали всю жизнь , некоторые доставали очень сложно . И вот итог - никому оказались не нужны . Сдали и забыли .
Кучерявочка• 25 февраля 2023
Ответ дляСфера влияния
Я не буду виправдовуватись і писати ура-патріотичні фрази, ви можете берегти будь-яку спадщину, я ж вважаю, що чим більше читаєш будь-якою мовою тим краще.
Моська-слон• 25 февраля 2023
Ответ дляСфера влияния
врага нужно знать в лицо
во время 2WW учили немецкий язык например специально
Улучшанский-Ухудшанский• 25 февраля 2023
Ничего на макулатуру не буду сдавать. Подрастёт ребёнок и будет читать. У нас семья русскоязычная. Пусть дети читают и развиваются.
Сфера влияния• 25 февраля 2023
Ответ дляМоська-слон
врага нужно знать в лицо
Моя бабуся знала лиш рахувати німецькою і продукти, ото так вчили
Моська-слон• 25 февраля 2023
Ответ дляСфера влияния
учили и досконально, для внедрения или безопасности
Сфера влияния• 25 февраля 2023
Ответ дляМоська-слон
Ага, ага. Точно так. То було до війни. Вчили німецьку не всі підряд, а ті, кому треба. Може, ще назавете німецьких письменників якими захоплювалися радянські люди під час 2WW?
Приведіть приклади.
Сфера влияния• 25 февраля 2023
Ответ дляМоська-слон
Ви ще б додали, що, звичайно, пересічна радянська людина читала в оригіналі німецьких класиків під час і після 2WW.
Каравай-каравай• 25 февраля 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
В библиотеку ближайшую. Там с радостью берут. Ну или объяву отдам даром, вывезут и скажут спасибо.
Ейчас не возьмут, они и те что были у них Пушкина или Толстого, посписывали
Я бы не выбрасывала,это варварство
Можно попробовать продать на олх, или даром отдать
Сфера влияния• 25 февраля 2023
Ответ дляКаравай-каравай
Я бы не выбрасывала,это варварство
Кому воно гіпотетично потрібне? В мене на олх математичні олімпіади московські, збірка за десятиліття за 10грн символічно. Тиша.
бифидобактерияЖоржик• 25 февраля 2023
Ответ дляСемицветка
Со временем сможете продать коллекционерам, не выбрасывайте.
Даже сейчас такие собрания стоят не мало.
На том же ОЛХ цены не по 100-200 грн за книгу.
Сфера влияния• 25 февраля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Одна справа ціну ставити, інша ціну за яку готові купити/продати.
Я на олх одну з своїх улюблених книжок 1970року видання, по домогосподарству бачила за ціною 100 грн, одночасно на віоліті я її купила за...15 грн, на початку війни (свою загубила, а в книжцв багато коричного як жити по-простому, корисні поради в різних побутових напрямках )
бифидобактерияЖоржик• 25 февраля 2023
Ответ дляСфера влияния
Да, я знаю. Но редких изданий, полных, там не так и много. И продаются по хорошей цене.
А таких книг которых много... конечно, по 10-15 грн. продавать смысла нет. Это только бегай по почтам за копейки. Разве что все ненужные оптом продать, чтоб хоть какая-то сумма была.
Блондинка в Законе• 25 февраля 2023
автор, вам лень книги в подъезд или на улицу вынести? Кому нужно - возьмет.

Я ’Анну Каренину’, например, очень люблю, у Пушкина некоторые произведения тоже

Но у меня, конечно, своя библиотека, чужое барахло не надо. А кому-то, может, пригодится. Не заберут - с чистой совестью у мусорки оставите
Единорог_помог• 25 февраля 2023
Ответ дляТектоническая расческа.
І так не тільки з книгами. Бабусі наші якісь тканини, речі збирали на антресолях, не користувались, а берегли, сервізи всякі, кришталі і тд. Більшість з цього нікому не знадобиться, бо зараз є краще, зручніше, яскравіше, якісніше і тд.
Сфера влияния• 25 февраля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Я здала не багато, близько 10кг макулатури 32 грн50 коп, два тижні назад.
автор ElenaKovaleva • 25 февраля 2023
Ответ дляБлондинка в Законе

Соседка собирает макулатуру и бутылки, книги заберёт сразу же и сдаст.
Уже думала над таким вариантом.
Вездевлазиющая• 25 февраля 2023
Ответ дляСфера влияния
Покажите
Блондинка в Законе• 25 февраля 2023
Ответ дляElenaKovaleva
Уже думала над таким вариантом.
вы слишком много думаете о такой простой вещи, как вынести куда-то книги
Люди как подурели в последние 2 недели с языковыми и книжными темами
Обычно это бывает в преддверии очередной ракетной херни