сЛАдКОежКА• Изменено 25 февраля 2023
Хочу поділитися.
Дуже довгий час після розлучення я була сама...Дуже хотіла заміж..чоловіка..Я вже думала, що мені пороблено. На сьогодні мені 42 р., є дитина підліток. Залізла на сайт знайомств.Хто б що не казав, але мені попадалися лише порядні за цей час Жлобів, неадекватів не було. Після 2 побачень один натякнув, хотів би мати мене за дружину.Але чоловік мені не сподобався навіть просто для побачень...тому відмовила. Інший на 1 побаченні сказав, що я йому сподобалась і запропонував зустрічатися. Сказав, що шукає сер.стосунків. не дуже сподобався..для мене застарий, я вважаю.і ось третій. Зустрілися 3 рази.квіти.цукерки..кафе. веде пристойно..піклується. після 2 побачення запросив додому. Я відмовилася..страшно)) але він вмовив на 30 хв. Я кумі скинула адресу і пішла. Віві себе пристойно..ніяких розпускання рук. Квартира з шикарним ремонтом..техніка. після побаченого я розумію що точно не запоошу до себе, бо вмене все старе...підготувався. купив все, що перед цим випитав що я люблю. Від м´яса до фруктів. я такого не очікувала. Досить цілепрямовпний і я розумію..що навіть як відмовлю..буде добиватися свого.
Сьогодні було 4 побачення, на якому він сказав, що я не знаю як ти, але я хотів би щоб ви вдвох з дитиною жили в мене. З дитиною ще незнайомий. Коли я більше 10 років хотіла пари..чоловіка..піклування..то його не було..і ось воно..а я і не знаю..чи потрібно це мені? Я не очікувала що це так швидко..Чоловік щедрий.порядний..дуже піклується.але ж знаю його мало..з інтиму лише поцілувпв в машині..гарно цілується, зараза))
Так що дівчата, виходить, що те чого ми так довго чекаємо, не завжди може нас ощасливити.
сЛАдКОежКА
• 25 февраля 2023
Ответ дляГолубец
Хорош мову нашу коверкать
Я хоть и пишу на русском, но мне глаз режет эта хрень, что вы пишите
Удалено администрацией...
младокошкина• 25 февраля 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Може й так. Я собі думаю..а раптом він закохається ( хоча вже закохався) а я не дуже поки...запропонує заміж...хоча жити вже запропонував...а мені що?))
Закохався після 4 зустрічей. Ага, угу 😂
Підете заміж незакохана, а що робити? )))
Малая Налегке• 25 февраля 2023
Спешит, мноно болтает. Может чтоб вы влюбились и привязались. Взрослые люди должеы узнать друг друга, потом познакомится с ребенком и подружится, принять его, а потом звать сьезжаться. Кто бысиро загорается тот и гаснет быстро, ну это мое мнение. Пусть у вас все будет хорошо, не спешите
ЯкаКраля• 25 февраля 2023
Вас никто в шею не гонит. Наслаждайтесь отношениями и никуда не торопитесь.
Fashion_besties• 25 февраля 2023
Ответ дляГолубец
Хорош мову нашу коверкать
Удалено администрацией...
Голубец• 25 февраля 2023
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Я серьёзно, это не смешно
Малая Налегке• 25 февраля 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
какой-то странный последний. что-то тут не то
серьезный мужчина так не будет себя вести, не видя ребенка жить у него, еще и секса не было....может у него 5 см и не стоит. короче я бы не велась, понаблюдайте еще
Согласна с вами, а вы автор, думвйте хорошо. Спешит привязать, пока вы не оценили его недостатки
Пупс• 25 февраля 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Саме так. І це вже не перший.
Снова вы со своими историями из сайта знакомств и что каждый встречный поперечный вас чуть ли не замуж зовёт 😄
Снимите лапшу с ушей. Они что угодно расскажут , чтоб затащить в постель .
Телочка• 25 февраля 2023
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...

даже удивилась, откуда Вы знаете))) потом увидела ник
сЛАдКОежКА
• 25 февраля 2023
Ответ дляПупс
Ви мне плутаєте з кимось. Я пишу вперше
сЛАдКОежКА
• 25 февраля 2023
Ответ дляwolfhits@
А я щиро рада за Вас
Бажаю Вам шаленого кохання і бути щасливою жінкою!
Дякую))))
сЛАдКОежКА
• 25 февраля 2023
Ответ дляМалая Налегке
Возможно. Но я не так просто привязываюсь..не 16)))
сЛАдКОежКА
• 25 февраля 2023
Ответ дляЖерица ночи
Він сексу просто хоче)))
І це допускаю. Але веде пристойно. Щось багато викрутасів задля просто сексу
Жерица ночи• 25 февраля 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Просто попався не просто халявщик,а більш менш нормальний
Шаманю второпях• 25 февраля 2023
Ответ длямладокошкина
))) звісно, що моє )) А така агресивна відповідь теж про багато що каже. Впевнена людина пожме плечима і піде далі з високо піднятою головою. А ваша відповідь ні про що. Просто аби останнє слово було за вами.
Де ви агресію побачили ? Ваше останнє речення свідчить саме про вас (
ПМСница• 25 февраля 2023
Ответ длямладокошкина
От не вірю я, що чоловік запрошує до себе жити жінку (з якою навіть не було сексу) з дитиною. Не вірю і все.
А ещё бы уточнить, не девочка у автора ли
Леплю из пластилина• 25 февраля 2023
Расскажу вам историю. Может ваша чем-то похожа. Знакомая девочка с очень обеспеченной семьи, жила одна с ребенком. Жизнь у нее была насыщенная и интересная. Почему она искала себе пару на сайте знакомств не понятно. На каком-то сайте знакомств она познакомилась с парнем , он тоже обеспеченной, хороший парень. Они поженились ребенка любит, и ребенок похож на него . Сейчас у них трое детей.
сЛАдКОежКА
• 25 февраля 2023
Ответ дляФрикаделька
Только после секса что он петь будет)
Невідомо що я буду після сексу співати)))
сЛАдКОежКА
• 25 февраля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Прекрасна історія))
Фрикаделька• 25 февраля 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Вы не поняли, похоже на обман это все.
Фрикаделька• 25 февраля 2023
Мне даже другое интересно, вы с подростком правда к чужому дяде готовы поехать?
неДодекаэдр• 25 февраля 2023
Це дуже швидко, звичайно є щось таке, що потім вам дуже не сподобається. Тому раджу спілкуватися, без переїздів та одружень.
когдадеЦкие• 25 февраля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Може в того чоловіка великий кредит...
сЛАдКОежКА
• 25 февраля 2023
Ответ дляФрикаделька
А я сказпла что я еду?? Нет. Не так просто заставить меня поехать.. но чисто теретически..если попадется хороший мужчина во всех отношениях, обеспеченый..заботливый..готовый финансово помогать..и мне он понравится..то отказыааться и сидеть до пенсии в одиночестве...?? Ребенок через 5лет вообще выпорхнет из гнезда.. а мне котов заводить?
неДодекаэдр• 25 февраля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Може в того чоловіка великий кредит...
Або маленький член)))
Це казочки про переїзд, може таким широким жестом він розраховує, що автор розтане і відразу йому дасть.
сЛАдКОежКА
• 25 февраля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Може в того чоловіка великий кредит...
Може бути все.але на бідного він не схожий. Хороша квартира.ремонт.техніка.авто добротне..батьки в бізнесі
сЛАдКОежКА
• 25 февраля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Або маленький член)))
Ну на секс він не натякає. Все культурно