В рот не ложи• 25 февраля 2023
25 лютого - нове свято. День української жінки!
Вітаю, любі мої українки.
Нарешті, наше нове свято.
Чи схвалюєте ви відміну 8 березня як дати радянських часів?
Нарешті, наше нове свято.
Результат:
вже голосів:
69 (63.3%)
тільки 8 березня
26 (23.85%)
Так, я за нову дату
14 (12.84%)
буду святкувати два свята
Кундалини• 25 февраля 2023
Ответ дляСиреневенькая
8 Березня це Міжнародний жіночий день, при чому тут росія.
Бо в росії, точніше совєтському союзі, його особливо плекали, бо в 1917 році він відіграв свою роль в революції.
Отжигающая• 25 февраля 2023
Ответ дляСиреневенькая
Я теж не хочу щоб у нас забирали це свято.
То виходьте на мітинги, відстоювати своє право! В цьому ж суть 8 марта.
ГейСюда• 25 февраля 2023
Ответ дляКукусик
Не знаю, в яких країнах його ще так активно скрізь просувають?
У Польщі також вітають жінок
Кундалини• 25 февраля 2023
Ответ дляСиреневенькая
Це просто свято весни, жіночий день, це не політичне свято.
Це не свято весни, його коріння- боротьба жінок за свої права, а не право на «тюльпанчики раз на рік до свята» і стереотип «твій день- восьме березня».
Отжигающая• 25 февраля 2023
Ответ дляДА да да
Невдала дата
Виходьте з протестами, доказуйте своє право на свято. Якраз зараз йде обговорення законопроекту! Вперед!
А я женатая• 25 февраля 2023
Я сьоголні день в траурі якомусь, настрою немає взагалі. Рік пройшов , скільки горя, дітям ніякої радості, ні моря, нічого.
І свято, нафіг воно сьогодні треба!!!
Краще взагалі без нього, ніж сьоголні.
І свято, нафіг воно сьогодні треба!!!
Краще взагалі без нього, ніж сьоголні.
ДА да да• 25 февраля 2023
Ответ дляОтжигающая
Ви зараз взагалі про що?
Отжигающая• 25 февраля 2023
Ответ дляНесу пургу
Будь ласка, почитайте хоча б у Вікіпедії історію 8 березня, як, що і де вперше з´явилося, перед тим як писати таку дурню про радянське свято.
Так почитайте як його святкували. А не день одинокого тюльпана)
Паспортный стол• 25 февраля 2023
Ответ дляОтжигающая
Это Вы призываете нарушать закон? При военном положении митинги запрещены
Сиреневенькая• 25 февраля 2023
Ответ дляКундалини
Ну, а для нас це свято тюльпанів, свято весни, ми так звикли і нам це подобається.
Stiflers Mom• 25 февраля 2023
Ответ дляЗабыла что?
Дуже вдала. Міліони українських жінок в той день показали свій дух незламності.
Багато наших хлопців загинуло в цей день. Поки хтось десь там демонстрував дух.
Чому так швидко забувається все (((
Отжигающая• 25 февраля 2023
Ответ дляПаспортный стол
Петиція вам в допомогу, боріться як боролися радянські комуністки!
Быстровочка• 25 февраля 2023
та совок к 8 марта не имеет отношения, тут лично для меня проблемка в другом - не хочется праздновать в один день с пи*арским кацапьем какие-либо даты.
ДА да да• 25 февраля 2023
Ответ дляОтжигающая
Ви історію свята знаєте?
Ви відслідковуєте, кому ви пишете?
Отжигающая• 25 февраля 2023
Ответ дляБыстровочка
В 1921 году по решению 2-й Коммунистической женской конференции было решено праздновать Международный женский день 8 марта в память об участии женщин в петроградской демонстрации 23 февраля (8 марта) 1917 года, которое стало одним из событий, предшествовавших Февральской революции, в результате которой была свергнута монархия[8]
к.Буланова• 25 февраля 2023
Ответ дляДА да да
А не Тараса Шевченко?🤔
Точно. Значит 25 февраля Леси Украинки и можно сносить день женщин с 8 марта. А 9 марта Шевчено, наверное и выходной будет. И можно поздравлять друг друга. Тоесть не кацапов.
Отжигающая• 25 февраля 2023
Ответ дляк.Буланова
Все життя свідомі українці святкують Шевченкові дні.
к.Буланова• 25 февраля 2023
Ответ дляОтжигающая
Никогда не поздно начать изучать и приобщаться.
Кундалини• 25 февраля 2023
Ответ дляСиреневенькая
Ви тримаєтесь за цю дату так, ніби якщо її офіційно не стане, то вашому чоловіку на законодавчому рівні заборонять дарувати вам квіти, весна не настане, а замість грудей і вас з‘являться вуса. Але кожному своє.
ДА да да• 25 февраля 2023
Ответ дляОтжигающая
Ви не приймали участь у передачі «Супермама»?) Була вчителька, дуже схоже на неї
Отжигающая• 25 февраля 2023
Ответ дляДА да да
Що це ?
Сиреневенькая• 25 февраля 2023
Ответ дляКундалини
Я погоджуся на 7 березня, 5, 2, 1, але не на 25 лютого, бо 25 лютого не має бути святом.
ПодругаМужа• 25 февраля 2023
по-перше, ще не прийняли, нема що святкувати
по-друге, мені подобалась ідея, що це міжнародне свято (в ООН повна назва Міжнародний день боротьби за права жінок та міжнародний мир ООН), назва ’день українскької жінки якась недолуга. тобто ми зневажаємо тим самим інших жінок. чи десь є день польської жінки, німецької та інше?
по-третє, нащо змішувати Лесю Українку, жіноче свято та річниці вторгнення?
четверте, було гарно, що жіноче свято саме навесні, коли з´являються перші квіточки, а не наприкінці зими
Амели на мели• 25 февраля 2023
Я теж хочу жіноче свято у березні, весною..) Лютий- ще зима і асоціація тепер погана..