Швидка Настя• 26 февраля 2023
Фильм Комарова
Просто сердце в клочья. Сижу в ступоре. Смерти, слезы, покалеченные судьбы. Видео с возвращением наших пленных - это просто разорвало душу. Ненавижу рашу, просто ненавижу. Ненавижу не только путина, но и всю их дебильную нацию.
Кундалини• 26 февраля 2023
Ответ дляСовНарКом
Ну якщо дурню пишете, то принаймі за інших не розписуйтеся, бо виглядатиме ось так як тут.
Пишіть - я поважаю, чи моя родина поважає.
Бо усе моє коло спілкування мріє, щоб його судили усією країною і щоб на суді він нарешті відповів на наші питання.
Не надо вешать ярлыки. Если вам что то не нравится, просто смиритесь или доносите свою позицию, которую я не обязана разлелять, корректно.
СовНарКом• 26 февраля 2023
Ответ дляКундалини
Так я й донесла)
То не мої проблеми що вам щось не подобається
Кундалини• 26 февраля 2023
Ответ дляСовНарКом
Так я й донесла)
Не донесли, а попытались агрессивно навязать его. Ваше мнение не прижилось.
СовНарКом• 26 февраля 2023
Ответ дляКундалини
Агресивно висловила свою думку?
Так це моя думка, маю право. Не подобається - не читайте.
І на відміну від вас мені не потрібна підтримка моєї точки зору, я в стані і самостійно робити висновки.
Хоча судячи з теми, я далеко не самотня у своїй думці)
Кундалини• 26 февраля 2023
Ответ дляСовНарКом
Агресивно висловила свою думку?
Держите меня в курсе.
СовНарКом• 26 февраля 2023
Ответ дляКундалини
Держите меня в курсе.
Та нафік ви мені потрібні
Ну хіба ще чергову маячню напишете, то звісно ж обов´язково
Ганцю в кєдах• 26 февраля 2023
Ответ дляПусин Кукин
У нас чудовий президент.
Гідний похвали і захопленя.
А ті хто проти нього це похожі на тих хто були за Януковича
Гідний похвали і захопленя.
Мої друзі, хто був на Майдані всі проти Зеленського. Вам не зрозуміти чому. Йому пофіг на вас та Україну.
Ганцю в кєдах• 26 февраля 2023
Ответ дляБлины со смайликами
Таки поважають.
В моєму оточенні лише я та чоловік за нього не голосували. Ми змінили думку. А інші впевнились у виборі.
Мене більше дивують люди,які під час війни зраду розводять проти уряду.
Дочекайтесь кінця війни - потім розводьте, розбирайте хто правий хто ні, нові вибори будуть і нагода обрати ’достойного’. Боріться з тими, хто помилився, самі болотуйтесь.
Під час війни уряд в країні не міняють. Тим паче,якщо він справляється з ситуацією
Зраду проти уряду. Мда. Не далеко ми від параші відійшли.
Ганцю в кєдах• 26 февраля 2023
Ответ дляСовНарКом
А мене більше дивують люди, що своїими очами бачать усе що коїться і пропонують не розводити зраду
Ну як вам пообається закривати очі на злочини, то з якого дива ви вирішили що інші мають бути такі самі безвідповідально-мовчазні?
Це люди які не хочуть думати. Їм краще дивитись серіальчики та щоб в їх житті щось робив хтось інший. Й їх більшість в Україні(
Та_шо_ж_таке• 26 февраля 2023
Ответ дляКундалини
Переживаете, что президента Украины уважают. Прям коробит))))
Ху із коробит?
Для вас красунчик ,для когось ні,що не зрозумілого?
Та_шо_ж_таке• 26 февраля 2023
Ответ дляКундалини
Реклама руснявой блевотины.
От ваш коментар про що?Самі зрозуміли що мені написали?
Та_шо_ж_таке• 26 февраля 2023
Ответ дляПросто каралева
Як при чому, його інтерв´ю мені сподобалось. Просто ..без зайвих понтів. Дуже іскрєннє..- це видно.
Серйозно?!
Мені ні.
Та_шо_ж_таке• 26 февраля 2023
Ответ дляСовНарКом
не смішіть. поважають.
Диванні лідери поважають))
Кундалини• 26 февраля 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Тоесть вы пропанандируете фильмы с актерами, поддерживающими войну. И еще вопросы мне задаете.
Та_шо_ж_таке• 26 февраля 2023
Ответ дляКундалини
Ви серйозно? Чи так аби комусь у совість плюнути?Читайте!Жах....
СовНарКом• 26 февраля 2023
Ответ дляКундалини
А хто там підтримує війну?
Кундалини• 26 февраля 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Вы видимо не с одного ака работаете. Реплики однообразные.
Та_шо_ж_таке• 26 февраля 2023
Ответ дляКундалини
Бред....
Поясню,як своїй 5 річній дитині,ви знаєте, що таке стьоб? От мій коментар про те і був- до жінки,бо комусь війна,а комусь комедія...так і не дійшло?
Кундалини• 26 февраля 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Бред....
Та называйие как хотите. Однообразно получается.
Блины со смайликами• 26 февраля 2023
Ответ дляСовНарКом
Що бачать?
Ви якщо бачите злочини - хоч про один повідомили?
Блины со смайликами• 26 февраля 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Під часвійни люди повинні стати один з одним, а не розхитувати все що є.
Нам і допомагають лише тому, що думають, що українці всі разом.
Але ж ні, потрібно комусь собі вже під часвійни бали заробити на виборах, обгадивши інших, пошукати слабкі місця і вдарити по них. Посваритися.
Потім будете обирати нову владу. Як раз є час подумати і обрати.
Ви ж правда, оберете таких, які піднімуть країну і не будуть собі заробляти, тільки все для людей?
СовНарКом• 26 февраля 2023
Ответ дляБлины со смайликами
Що бачать?
А ви не бачили зупинки збройних підприємств?
А розмінування Чонгару?
А вивезену з Херсона зброю?
А розкрадання гуманітарки?
А очікування по кілька тижнів на кордонах шоломів та броніков від волотерів?
А підвищення ЗП депутатам та суддям під час війни?
Чи для вас все це так, іграшки і їх треба не бачити і не повідомляти? Ви ж мабуть і в теми такі не заходите, коли їх тут відкривають, я вгадала?
А розмінування Чонгару?
А вивезену з Херсона зброю?
А розкрадання гуманітарки?
СовНарКом• 26 февраля 2023
Ответ дляБлины со смайликами
А ви завжди відкладаєте все на потім?
А коли вам зраджуватиме ваш чоловік на курорті - ви теж скажете собі: ну зараз же не на часі, я ж тут відпочиваю, потім розберусь як повернемося, поки нехай собі ахається на здоровля, так?
Ганцю в кєдах• 26 февраля 2023
Ответ дляБлины со смайликами
Я вже не буду нікого обирати. Після 2019 я зрозуміла, що як би я сильно Україну нп любила, але жити з нарідом обравшим Зеленського, я не хочу. Обирайте самі.
Блины со смайликами• 26 февраля 2023
Ответ дляСовНарКом
А розмінування Чонгару?
А вивезену з Херсона зброю?
А розкрадання гуманітарки?
А розмінування Чонгару?
А вивезену з Херсона зброю?
А розкрадання гуманітарки?
Я сама волонтер, в моїй родині всі військові, я в минулому теж.
І через це знаю багато такого, що писати тут не можна.
І саме через це в мене трохи інша думка.
Різниця в тому, що Ви не бачили те, що бачила я. Що з позитивного було зроблено.
Так, погане теж є. Закінчиться війна - з цим будемо розбиратись.
Якщо я щось бачила неправомірне під час війни - я про це повідомляла. А Ви?
Блины со смайликами• 26 февраля 2023
Ответ дляСовНарКом
А ви завжди відкладаєте все на потім?
Порівняли)))
Я вже писала
Якщо я особисто бачила щось неправомірне під час війни - я про це повідомляла, або з цим розбиралась, якщо могла.
Ви теж?
Я вже писала
Ви теж?
Блины со смайликами• 26 февраля 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
А я обирала іншого.
І тепер думаю - де моя голова була?