Швидка Настя• 26 февраля 2023
Фильм Комарова
Просто сердце в клочья. Сижу в ступоре. Смерти, слезы, покалеченные судьбы. Видео с возвращением наших пленных - это просто разорвало душу. Ненавижу рашу, просто ненавижу. Ненавижу не только путина, но и всю их дебильную нацию.
Плюшевая дыба• 26 февраля 2023
Ответ дляПросто каралева
Діма як завжди в своєму дусі. Дуже проникливо вийшло. Я вже дуже сумувала за Дімою, його вже рідним голосом( Справді, після більш ніж 10 років зйомок розважального контенту...хто б міг подумати що все так вийде ((( Але ця ситуація ще більш показує те, хто є хто .... Діма і Зєля красунчики! Чисті душами чоловіки. ❤️
особенно зелька чистий
фильмец - какашка
АнтиТроль• 26 февраля 2023
Не було про хлопців в окопах, про поранених...
В деяких місцях говорив російською, не зрозуміла для чого...
А дуже здивувало, що в хлопців визволених з полону в багатьох очі блакитні, таке враження, що виплакані...
СовНарКом• 26 февраля 2023
Ответ дляБлины со смайликами
Я сама волонтер, в моїй родині всі військові, я в минулому теж.
І через це знаю багато такого, що писати тут не можна.
І саме через це в мене трохи інша думка.
Різниця в тому, що Ви не бачили те, що бачила я. Що з позитивного було зроблено.
Так, погане теж є. Закінчиться війна - з цим будемо розбиратись.
Якщо я щось бачила неправомірне під час війни - я про це повідомляла. А Ви?
А що з названого мною ви розцінюєте як позитивне, цікаво?
Блины со смайликами• 26 февраля 2023
Ответ дляСовНарКом
Ви мене не зрозуміли.
Я писала, що Ви бачите негатив,а те позитивне, що було зроблено - не помічаєте. Просто в силу того, що не маєте доступу до інформації
СовНарКом• 26 февраля 2023
Ответ дляБлины со смайликами
Ви мене не зрозуміли.
Що за маячня? Тобто якщо людина вб´є сотню людей, зате собак візьме з приюту - то смерті тих людей їй потрібно побачити чи що??
Що за світ рожевих поні у вашій голові? А якби серед загиблих ваша дитина була не дай Бог? Ви б теж злочинцю її смерть ось так пробачили і не вимагали розібратися та судити??
Блины со смайликами• 26 февраля 2023
Ответ дляСовНарКом
Щось Ви таке говорите...
Не розумієте, про що Вам говорять, перекручуєте, а потім робите якісь дивні висновки.
В якомусь своєму світі, де всі вороги чи що?
Я взагалі не про те писала, про що Ви подумали.
СовНарКом• 26 февраля 2023
Ответ дляБлины со смайликами
Щось Ви таке говорите...
Як це зручно мабуть - їй про злочини влади пишеш, а вона свята та божа - я взагалі не про те пишу. А я саме пр те!
Як би ви не намагалися мені тут свій типу позитив додати, який я нібито не помічаю!
Як наче загиблих вже людей від того позитиву менше шкода буде.
Аби що ляпнути.
Блины со смайликами• 26 февраля 2023
Ответ дляСовНарКом
Аби що ляпнути.
То це наші винні у смертях українців?
СовНарКом• 26 февраля 2023
Ответ дляБлины со смайликами
То це наші винні у смертях українців?
Це так мило, коли ви робите вигляд як наче діяльність нашої влади ні на що не вплинула.
От тільки правдою це не було і не буде ніколи. Знищують нас як націю з усіх боків.
Смертей мало бути набагато менше, якби не купа злочинів, що вже перераховані вище.
Блины со смайликами• 26 февраля 2023
Ответ дляСовНарКом
Діяльність нашої влади багато на що вплинула.
Наприклад на те, що допомогу дають. Біженців приймають та інше.
Але влада - це далеко не одна людина. Це тисячі людей. І так, серед них виявились і зрадники, і боягузи, і ті, хто просто не зорієнтувався.
А у Вас чомусь винен один.
І це не пуйло
А у Вас чомусь винен один.
І це не пуйло
СовНарКом• 26 февраля 2023
Ответ дляБлины со смайликами
А у Вас чомусь винен один.
І це не пуйло
А у Вас чомусь винен один.
І це не пуйло
А по вашому він, хто закликав нас не панікувати коли в нас на кордонах стояли кацапи, невинний?
У вас же мабуть ніхто не постраждав у Маріуполі?
А от тисяч людей вже немає. Або вони скалічені.
Тому що слухали нашого величного і вірили. І за це людина не має нести відповідальність, правда ж? Бо це ж мабуть завдяки йому біженці по усому світові приймають.
Очі розкрийте! Українців би приймали, навіть якби у влади стояв дідько лисий! Це ж треба, навіть таке вхитрилися приписати комусь конкретному, ппц.
Блины со смайликами• 26 февраля 2023
Ответ дляСовНарКом
Я вже писала - в моїй родині всі військові.
Брат загинув.
При чому мої не рік тому у війні, а з 2014.
Сподіваюсь Ви не знаєте як воно - приймати рішення не тільки за себе, а за інших чужих людей.
Ви ж приймали таке?
Знаєте як вірно.
Взагалі розмова ні про що.
Якщо людина не була хоча б на схожому місці
Брат загинув.
Ви ж приймали таке?
Знаєте як вірно.
Взагалі розмова ні про що.