Где тут 0?• 26 февраля 2023
Що подарувати подрузі на 8 Березня на 300-400 грн
Обмінюємося милими дрібницями. Їй 35
З доставкою буде всі 500
Хочу до 500 вкластися
Добре б косметику, але що купиш на 300 грн з косметики?
Може тоді вазу з Юска?
Вона прикольна
Мініатюра парфумів взагалі дрібничка, правда?
З доставкою буде всі 500
Хочу до 500 вкластися
Може тоді вазу з Юска?
Вона прикольна
Бывшая блондинка• 26 февраля 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Первая то уже 90-е . Ещё сервизы такие же были
так, то вже пострадянська.... а від деяких хрустальних я б не відмовилися.
РозаЛюксен• 26 февраля 2023
Ответ дляГде тут 0?
Так навпаки може сподобається.
В інтернеті також нема? Це якийсь ексклюзив, що в гуглі не знайти? На замовлення робили?
Впевнена, що вкуси в нас геть різні, не сподобається. Та й дорожче вашого бюджету.
То берете той стакан, чи все ж таки і інші ідеї розглядаєте?
Где тут 0?
• 26 февраля 2023
Ответ дляГлаголица
Может, лучше мист виктория сикоет, набор для ухода за руками (скраю крем, в вайт мандарин есть), гель для душа и крем для тела.
Вазе я бы не обрадовалась. Очень на любителя
не люблю і не розумію тих містів )
лежать без діла, теба спробувати перелити у пустий дифузор в ванній з палочками.
Може хіба лосьон з віки, але я вже дарувала колись і також на 8 березня)
Глаголица• 26 февраля 2023
Ответ дляГде тут 0?
не люблю і не розумію тих містів )
В дифузор не сработает, не та консистенция. Мне нравится, лёгкий аромат на коже остаётся. Особенно нравится летом
Где тут 0?
• 26 февраля 2023
Ответ дляРозаЛюксен
Розглядаю звісно.
Я хочу ще одну вазу купити. Покажіть будь-ласка свою, бюджет мені дозволяє купити і дорожчу.
Просто покажіть..
Я ж вас вічливо попросила. Не бачу проблеми показати
Ну не свою, покажіть в гуглі ту, яку вважаєте гарною
Просто покажіть..
миссДавеча• 26 февраля 2023
Ответ дляГде тут 0?
для вас 8 березня рівноцінне 23 лютого ( радянської армії)?
23 всегда было просто мужским днем
Джавеліна• 26 февраля 2023
автор, а может шкатулку?
если что, ваза мне тоже нравится, но почтой не рискнула бы отправлять, вдруг не доедет
Домашка• 26 февраля 2023
Мне ваза понравилась. Но тоже смущает высота 20 см. Надо бы в живую посмотреть
РозаЛюксен• 26 февраля 2023
Ответ дляГде тут 0?
Розглядаю звісно.
Просто покажіть..
А я бачу, навіть за тим, що ви тут назвали ввічливістю) тому ніт. Тут у вас знайшлося ще 2 прихильники тієї вази, чому не рівнятися на них?
Домашка• 26 февраля 2023
Девочки, а подскажите какие-то наборы. Может наборы миниатюр тут писали. Тоже сижу подарки выбираю
Где тут 0?
• 26 февраля 2023
Ответ длямиссДавеча
23 всегда было просто мужским днем
коли завжди?
20 років тому я завжди плутала коли ДН у мого хлопця, бо в нього було 4 грудня, а день ЗСУ - 6 го грудня.
і ці дві дати завжди мені плуталися
Так що мінімум років 20 як, 23.02 ми не відмічали.
і ці дві дати завжди мені плуталися
миссДавеча• 26 февраля 2023
Ответ дляГде тут 0?
коли завжди?
і ці дві дати завжди мені плуталися
Нет, совсем недавно. 23 мужской и 8 женский. Всегда шли друг за другом
Где тут 0?
• 26 февраля 2023
Ответ дляРозаЛюксен
А я бачу що стоїть за вашим ’не покажу’
Невпевненість в тому що вона таки краща за цю по сучасних мірках.
І що вас бодай хтось підтримає, інакше яка проблема показати ’автор, ось вам підбірка гарних ваз’
Вкус у вас..
Угу
Вкус у вас..
Угу
Цветик-семицветик• 26 февраля 2023
Ответ длямиссДавеча
Так то ви його за своєю ініціативою відмічали. Офіційно за днів незалежності того свята в Україні немає.
Чебуравлик• 26 февраля 2023
Ответ дляВыручалка
Сейчас напишут,что вы старая коммунистка:))
Хрен там . И не старая и не коммунистка. А 8 марта праздновать буду))). Кстати, в Европе его тоже празднуют.
Ответ дляГде тут 0?
А я бачу що стоїть за вашим ’не покажу’
Вкус у вас..
Угу
Вкус у вас..
Угу
Смішно, але очікувано)
Свій смак не пропоную, бо не бачу потреби, як і питати тут що і кому мені дарувати( ви ж про свою невпевненість, так?)))) підтримки не шукаю, тому і не чіпляє те, що не відпускає вас і ваш вибір.
Ответ дляCdtnkfcz
Смішно, але очікувано)
Дуже складно з вами спілкуватися. Якісь безглузді принципи і 100500 причин ’не покажу вам гарну вазу’
Не показуйте, я і не сумнівалася, що ви не покажетне. Це було передбачувано
Ответ для Shady lady
Не спілкуйтеся, чт знов хтось змушує?)
Відповідати вам або щось доводити більше не збираюсь, бо не бачу в цьому ніякого сенсу.
lasorbonne• 26 февраля 2023
Ответ дляГде тут 0?
Хоч хтось)
Дякую, а то так образливо читати..
Хочу ще сіру таку взяти в іншу вітальню
Дякую, а то так образливо читати..
Хочу ще сіру таку взяти в іншу вітальню
Мені ваза також подобається, але у кожного свій смак , тому не ображайтесь
Ответ дляromantica
Вы знаете, да.
Я понимаю, что это не логично. Но для меня оба праздника - пережиток совка.
Искусственные праздники.
Для частки суспільства - це пережиток, а для части це свято яке не ототожнюється з совком, а з весною і тюльпанами.
Це треба прийняти і не навязувати свою думку от і все.
jannjann77• 26 февраля 2023
Ответ дляГде тут 0?
Ви забули як виглядають совкові вази?
Спешл фо ю
А покажіть сучасну не совкову вазу по вашому?
Спешл фо ю
Кришталеві як за Союзу. Якісний кришталь завжди гарно.
А перше фото - це вже пострадянське.
Ответ дляjannjann77
А перше фото - це вже пострадянське.
Зара навіть схоже випустила як колись
Ответ дляNikol-9a2f
Ой, ні
Не треба цю вазу
А можливо ви покажете яку треба? щоб я не створювала ще одну тему? Будь-ласка