Где тут 0?• 26 февраля 2023

Що подарувати подрузі на 8 Березня на 300-400 грн

Обмінюємося милими дрібницями. Їй 35
З доставкою буде всі 500
Хочу до 500 вкластися
Добре б косметику, але що купиш на 300 грн з косметики?
Може тоді вазу з Юска?
Вона прикольна
Мініатюра парфумів взагалі дрібничка, правда?
Ya-nina• 26 февраля 2023
В мене така ваза, не вважаю що отстой

МариНадо• 26 февраля 2023
Ответ дляYa-nina
В мене така ваза, не вважаю що отстой
Ваза гарна, отстой це мушля
Lyiza2• 26 февраля 2023
Ответ дляГде тут 0?
не люблю і не розумію тих містів )
лежать без діла, теба спробувати перелити у пустий дифузор в ванній з палочками.
Може хіба лосьон з віки, але я вже дарувала колись і також на 8 березня)
Подарите ей красивые, пушистые домашние тапочки. Уверена, она оценит такой подарок.
Nikol-9a2f• 26 февраля 2023
Ответ для Shady lady
А можливо ви покажете яку треба? щоб я не створювала ще одну тему? Будь-ласка
Ну я б взагалі не дарила б вазу. Ці вази, стакани…для мене особисто хлам. Як мінімум просто може не пасувати до інтер’єру. На такий бюджет краще подивіться щось з таких наборчиків, смаколики, а можна і не солодке. До 400 грн вкладетесь, або самі зберіть з урахуванням уподобань вашої подруги. Я збирала тренеру донці міні бокс + листівочка прикольна.
звездочка3• 26 февраля 2023
Кашпо с стабилизированным мхом
sobacura• 26 февраля 2023
Це спецзамовлення якесь? Купа тем про 8 березня.
МариНадо• 26 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Щоб срач десь замутити.
sobacura• 26 февраля 2023
Ответ дляМариНадо
Щоб срач десь замутити.
Когось да й прорве? )
Yulianya• 26 февраля 2023
Набор: массажёр гуаша, роллер, сыворотка для лица?

автор Shady lady • 26 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Як і кожен рік
автор Shady lady • 26 февраля 2023
Ответ дляNikol-9a2f
Дякую, мені подобається.
Буду обирати з варіантів солодощі або піна рітуалс. Гарні варіанти
AmazingLady• 26 февраля 2023
Не дарите вазу и дешевые духи, ну вы ж уже взрослые обе..
AmazingLady• 26 февраля 2023
Ответ дляNikol-9a2f
Ой не, тоже подарок отстой
AmazingLady• 26 февраля 2023
И гели для душа туда же
Іра.• 26 февраля 2023
Ответ дляГде тут 0?
Хоч хтось)
Дякую, а то так образливо читати..
Хочу ще сіру таку взяти в іншу вітальню
В мене теж така.
Апель-синка• 26 февраля 2023
Ой, если не знаете вкусов и предпочтений, косметику и духи не надо.
Это как мне подруга подарила умывалку, ей как для сухой и тонкой кожи супер, а мне с моей жирной и пористой такая вообще противопоказана.
Іра.• 26 февраля 2023
Ответ дляLIANA171185
Ваза в высоту 20 см?Простите,но какие цветы в неё можно будет поставить?Только маленькие.
Смысл?
В мене така. Дуже зручна. І для маленьких, і для більших букетів за рахунок об´єму. Звичайні тюльпани, троянди, нарциси- все влізе. На супер довгі троянди- то вже інший формат.
Протея• 26 февраля 2023
Ответ дляLydmila408
На кукой мені подруги потрібні?
В мене є друг..
Дружим на відстані.
Женщина, успокойтесь. Вам завидно, что у кого-то есть друзья? Или поскандалить с кем-то хотите?
Oxana.creator1984• 26 февраля 2023
А мои подруги любят практичные подарки, колготки например, можно с узором, если знаете вкусы

YuliSe• 26 февраля 2023
а мне ваза нравится. Простая, лаконичная и цена супер) Я теперь и себе такую хочу) Высота, конечно, не большая. Но и такие вазочки тоже порой нужны. Вы же знаете вкус вашей подруги и примерно должны понимать понравится ей такой стиль или нет, впишется ли в её интерьер.
Возьмите эту вазу и что-то из парфюмерии, мииниатюрку или несколько пробников, например. Если она любит парфюмерию..Я люблю и была бы рада, интересно попробовать что-то новенькое)
-Аленушка8-• 26 февраля 2023
Ответ дляLydmila408
Пост провокаційний.
Які подарунки?
У нас с рашками різні свята..
Когда вы уже угомонитесь? При чем тут рашка? Почитайте уже в гугле что такое 8 марта, пока только такие как вы провокации разводите.
-Аленушка8-• 26 февраля 2023
Автор, я бы вазу не дарила, тут был вариант свечка из Сильпо с серебрянным украшением, как по мне, очень хороший вариант и ваш бюджет.
Tihiy on• 26 февраля 2023
200 гривен
Tihiy on• 26 февраля 2023
или бананов фруктов овощей ей на рынке - домашних + 10 яиц в контейнере домашних
-Аленушка8-• 26 февраля 2023
Ответ дляromantica
Я еще могу понять, что празднуют 8-е марта до сих пор. Хочется праздника весной и т.д.
Но подарки дарить какие-то особенные... Это что День рождения???
у меня да
Іра.• 26 февраля 2023
Ответ для Shady lady
Зара навіть схоже випустила як колись
Це якісь німецькі
jkz007• 26 февраля 2023
Може краще похід на фіто бочку + масаж, до 500 має вистачити
автор Shady lady • 26 февраля 2023
Ответ дляAmazingLady
А що подарувати?
Вона мені дарує такого типу подарунки. То чашку, то свічку
Ми тільки на ДН дорожчими обмінюємося, а тут просто дрібні приємності

Гель Рітуалс, або мініатюра Жульет не дешевий сегмент.

А що тоді?
Вона мені ще полотенця для кухні Ікеа дарувала і миску) я була рада)
І шо що дорослі?)
Нічого.. це не таке велике свято щоб дорогими обмінюватися
AmazingLady• 26 февраля 2023
Ответ для Shady lady
А що подарувати?

А що тоді?
І шо що дорослі?)
Да какая разница какой праздник, не дарите хлам
автор Shady lady • 26 февраля 2023
Ответ дляAmazingLady
А яка ваша порада? Що не хлам?