Где тут 0?• 26 февраля 2023
Що подарувати подрузі на 8 Березня на 300-400 грн
Обмінюємося милими дрібницями. Їй 35
З доставкою буде всі 500
Хочу до 500 вкластися
Добре б косметику, але що купиш на 300 грн з косметики?
Може тоді вазу з Юска?
Вона прикольна
Мініатюра парфумів взагалі дрібничка, правда?
З доставкою буде всі 500
Хочу до 500 вкластися
Може тоді вазу з Юска?
Вона прикольна
AmazingLady• 26 февраля 2023
Ответ для Shady lady
А яка ваша порада? Що не хлам?
Ну лично для меня сертификат и красивая открытка. А там я сама решу
Nikol-9a2f• 26 февраля 2023
Ответ дляAmazingLady
Ой не, тоже подарок отстой
Ну ви ж тьотя взросла і повинні розуміти, що до 300-400 грн вибір подарунків невеликий. Відстій? То запропонуйте автору варіанти, чи аби покритикувати?
AmazingLady• 26 февраля 2023
Ответ дляNikol-9a2f
То почитайте вище, тьотя
Nikol-9a2f• 26 февраля 2023
Ответ дляAmazingLady
Для мене відстій сертифікат на 300 грн Ходити з тим сертифікатом, шукати, що на ті копійки підібрати, ще й докладати свої гроші. Такий собі подарунок
Nikol-9a2f• 26 февраля 2023
Ответ дляAmazingLady
То почитайте вище, тьотя
Почитала. Сертифікат. Найгіршого варіанту не придумати
AmazingLady• 26 февраля 2023
Ответ дляNikol-9a2f
Найгирший это ваши зефирки и псевдомед
AmazingLady• 26 февраля 2023
Ответ дляNikol-9a2f
Для меня отстой баночки а ля хендмейд из подворотни с непонятным содержимым. И да, 300 и 400 уже разница.
Nikol-9a2f• 26 февраля 2023
Ответ дляAmazingLady
Авжеж різниця, в Єві на аж 400 грн можна ого-го накупити, це не якійсь 300
Nikol-9a2f• 26 февраля 2023
Ответ дляМариНадо
Все одно що просто грошей дати, навіть гірше.
Гірше, бо гроші хочаб не прив‘язують тебе до конкретного магазину. Можеш витратити де заманеться. Мені колись на роботі подарували сертифікат в ватсон
ну що мені там купити? Порошку, або зубної пасти
Ответ дляNikol-9a2f
Чому ви так обезцінюєте мій бюджет на подарунок?
Нам з подругою зручно обмінюватися сами незначними подарунками.
Це може бути мила, приємна дрібничка, а не суттєвий подарунок.
Тому піна для душу, чи мініатюра парфума, чи якийсь крем для тіла, чи щось з ікеі вважаю нормальним подарунком. Як на НР гнома з Юск, свічку, іграшки на ялинку, тацю для торта.
Я не дарую те, що вона вважатиме хламом. Навіть парфуми на ДН що я дарувала Дейзі Джейкобс вона використала повністю. Ще і просила мені самостійно обрати, бо не розбирається, а хоче дівчачий аромат
AmazingLady• 26 февраля 2023
Ответ дляNikol-9a2f
Авжеж, пойдите а АТБ возьмите на четыреста и заплатите триста. Посмотрите. Так же и в Еве и т п
AmazingLady• 26 февраля 2023
Ответ дляМариНадо
Не Хуже чем банки из подворотни в коробчонкпх. И лучше денег подарка нет
Nikol-9a2f• 26 февраля 2023
Ответ для Shady lady
А де я обезцінювала? Я вважаю, що і дрібничка за 200 грн може бути приємним знаком уваги від подруги. Я відповіла дамі вище, яка назвала мої і ваші варіанти відстоєм на користь сертифіката за 300-400 грн. Моя думка така, що сертифікат це такий подарунок, який доцільно дарувати на добру суму, при цьому враховуючи інтереси людини. Брокард, магазини парфумів, салони краси, в ті які відвідує подруга. А якщо треба вкластися в 400 грн, то краще щось купити на ці гроші, символічно і привітати.
AmazingLady• 26 февраля 2023
Ответ дляМариНадо
Гроші виглядають як матеріальна допомога, а не сюрприз на свято. Не всі такі нужденні як ви.
Не все такие ограниченные как вы. Я писала о сертификате, перекрутили на деньги. Но если уж ненужные гели или дешёвые духи, лучше деньги
AmazingLady• 26 февраля 2023
Ответ дляNikol-9a2f
Ваш символический зефир только для мусорного ведра
AmazingLady• 26 февраля 2023
Ответ дляМариНадо
А на цей сертифікат дорогі духи можна купити і нужні гелі?
А на сертификат можно купить то что считаешь нужным ТЫ а не фрося которая решила что тебе зефир нужнее
AmazingLady• 26 февраля 2023
Ответ дляМариНадо
Подарунки це не про вигоду, якщо вам край щось потрібне, купуйте за свій кошт.
Подарунки это не про хлам, чтобы дарили то что тебе даром не нужно а ты думай как его выбросить
Ответ дляNikol-9a2f
А, не так зрозуміла)
Ответ дляAmazingLady
Кому як. Моя подруга не витратить на себе гроші, а купить продукти чи одяг дитині. Я їй на косметолога дарувала на ДН
Дуже часто чула що хоче спробувати масажі і мікротоки.
Я подарувала суму на кілька процедур. Але не сертифікат, бо обирати косметолога то така справа)
То вже сама має обрати)
Але вона так і не пішла нікуди
То вже сама має обрати)
Але вона так і не пішла нікуди
арина-ветерок• 26 февраля 2023
Автор, можно в Вашей теме спросить касательно 8 марта? Выходной это день будет или нет в этом году?
Ответ дляГде тут 0?
Ви забули як виглядають совкові вази?
Спешл фо ю
А покажіть сучасну не совкову вазу по вашому?
Спешл фо ю
Первая ваза не совковая
А хрустали, да, признак совкового боХатства, скоро войдёт в молу снова. У меня прямо сейчас в такой стоит цветочек (другой вазы просто не оказалось в доме)