Где тут 0?• 26 февраля 2023
Що подарувати подрузі на 8 Березня на 300-400 грн
Обмінюємося милими дрібницями. Їй 35
З доставкою буде всі 500
Хочу до 500 вкластися
Добре б косметику, але що купиш на 300 грн з косметики?
Може тоді вазу з Юска?
Вона прикольна
Мініатюра парфумів взагалі дрібничка, правда?
З доставкою буде всі 500
Хочу до 500 вкластися
Може тоді вазу з Юска?
Вона прикольна
AmazingLady• 26 февраля 2023
Ответ дляарина-ветерок
Автор, можно в Вашей теме спросить касательно 8 марта? Выходной это день будет или нет в этом году?
А до этого были выходные, постарайтесь вспомнить
арина-ветерок• 26 февраля 2023
Ответ дляAmazingLady
До этого всегда был офиц выходной в этот день, но вроде ж отменить собирались. Делаю план работы на март, а выходной или нет забыла уточнить у начальства. Бюджет. Поэтому и интересуюсь.
Ответ дляgala-gala
Первая ваза не совковая
А хрустали, да, признак совкового боХатства, скоро войдёт в молу снова. У меня прямо сейчас в такой стоит цветочек (другой вазы просто не оказалось в доме)
Вже повертається мода на таке
Ікеа і Зара
арина-ветерок• 26 февраля 2023
Мне кажется ваза как подарок на 8 марта не годится, лучше какие-то приятные личные мелочи.
AmazingLady• 26 февраля 2023
Ответ дляарина-ветерок
Война год, даю подсказку
Ответ дляарина-ветерок
Якщо ви бюджет, то маєте знати, що святкових вихідних немає з початку війни.
Ещё можно подарить расчёску Janeke Superbrush. Они такие прикольные и очень удобные. Мне подруга дарила сертификат в магазин и помимо прочего я себе купила такую щётку! Очень довольна, уже второй год вспоминаю подругу каждое утро
Кстати, кто знает где купить оригинал по приятной цене? Скиньте продавца в личку, пожалуйста 🙏 . Отличный вариант для подарка!
Ответ дляgala-gala
Классна ідея)
Я знаю продавця з акціями, але сама не брала нічого поки. Прикріплю, а ви дивіться)
Ответ дляgala-gala
Не прикріплю бо вони в бані, чомусь..
Але у них найдешевші ціни
Я купила помаду тілбері в ЧП на сефорі за 1250 грн, а у них 890 (і це вже з націнкою) оригінал. Як?
Але у них найдешевші ціни
Nikol-9a2f• 26 февраля 2023
Ответ дляAmazingLady
Ваш символический зефир только для мусорного ведра
Дамочка! Що ви придолбалися з цими зефірками, день поганий? Йдіть вже у ліс ! Не вам вирішувати, що для смітника, а що ні. Автору дівчата накидали варіантів, вона подарує те, що захоче, а не те що хочеться вам. Чекайте свого сертифіката, 8 вже скоро.
Ответ дляСанта_27
Подаруйте набір різних трусиків. Таких речей багато не буває.
Ой, ні, це вже надто особисте)
У нас в садочку прикол був, мами завідуючій хотіли сертифікат в магазин білизни подарувати, або на фотосессію))
Я одна там була проти, то ж мені потім просто не казали що вони купили))
Ответ дляNikol-9a2f
Ай, не зважайте
До речі з цієї фірми замовила цукерки для вчителів додаткових
Ніколи не пробувала, але по акції нагребла 10 упаковок
AmazingLady• 26 февраля 2023
Ответ дляNikol-9a2f
Дамочка, у меня отличный день, это ж вы защищаете его до крика а не я ..идите куда хотите, подарит то что захочется ей а не вас с вашими банячками
Ответ для Shady lady
Не прикріплю бо вони в бані, чомусь..
Але у них найдешевші ціни
Я видела здесь продавцов с приятными ценами, но ХЗ, хотелось бы оригинал точно. У кого есть продавец с оригиналом, скиньте в личку пожалуйста.
Елена-1011• 26 февраля 2023
Краще не вазу, краще з косметики, я б зраділа крему для рук, бо дуже сухі. Але це особисте. Може сертифікат подарунковий. Мені колись подарували на косметичну процедуру.
Ответ дляЛерусикП
Бляяяя, а я як раз, на днях викинула 3 коробки з цим ’скарбом’, ото зараз би продавала б під брендом ікеа і зара
Перші за рахунок ніжки ще нормально, від других мене ,прям, тригерить
Кришталь викинули?
Треба було продати!
Я перед Різдвом побила стакани і не було 8 однакових для гостей, то ж позичила такий кришталь у мами)
І не повернула, поки залишила собі))
Потім куплю якісь гарні і мамі поверну
А Ікеа я собі спеціально купувала, їх дуже люблю.
Один розбила, тепер у мене лише 3
Треба буде докупити
Треба було продати!
І не повернула, поки залишила собі))
Потім куплю якісь гарні і мамі поверну
Один розбила, тепер у мене лише 3
Треба буде докупити
Так, пишу вам варіанти з останього, що я купляла або дарувала:
1. Ось наша нова укр косметика, натуральна, рослиний склад, я купляла подрузі шампунь, кондиціонер та крем для тіла:
2. Також мне сподобалася ось ця польска фірма, можна теж зібрати набір:
Ну і в принципі можна з будь-якої зібрати набір з декількох продуктів.
3.Також купляла подушечку для шиї Луна в Епіцентрі, там ще знижки для них, навіть от просто, коли там в коридорі під час сирен і т.д, щоб зручно можно було голову покласти і відпочити, мені особисто така штука подобається.
4. Якщо ваша подруга любить каву або чай, завжди можна купити круту чашку, термос, френч для заварювання, новеньку турку або щось подібне. Можна додати до цього солодощі.
Ответ дляAteya
Дякую
Ответ для Shady lady
Ай, не зважайте
Перевірте на пошті, мама замовляла теж на подарунок, прийшли, а до кінця терміну всього 5 днів, а вона пізно на це глянула. Самі з´їли