Olgusya• 26 февраля 2023

Тим, хто читає і часто цитує тут Альфреда Коха та інших "хороших руських"

Було проведене дослідження медійних персон серед так званих "хороших руськіх" щодо їхньої користі для Україні в інфополі.

"Хороші руські" сортувалися за 5 колонками:

Корисний для України в інфополі
Швидше корисний для України в інфополі
Нейтральний в інфополі
Швидше шкідливий для України в інфополі
Шкідливий для України в інфополі

Кох був поміщений у колонку "Швидше шкідливий".

https://www.inforules.com.ua/critics-of-putin-rese...
I R E N• 26 февраля 2023
А на питанні візи поламалися))
Ми по різні боки, у нас різні інтереси.
rudko1992• 26 февраля 2023
Ответ дляlekon-lekon
Фейгіна не слухаю, а Піонтковський по 10 раз одне і теж саме казав, то вже і його не слухаю. Дуже багато часу на цих всіх людей витрачати, коли жити?
Насчёт Пионтковского так и есть, говорит часто одно и тоже.
Я когда готовлю или что то делаю по дома включаю и слушаю
lekon-lekon• 26 февраля 2023
Я ще в першій місяць намагалась зрозуміти чому напали, чому жорстокі до цивільних, дітей. Слухала пісні Ногу свело, стільки патріотичних і наче проти війни, але потім влітку прочитала його допис про поїздку мами із рабсії в США, і які українці погані, що створили багато незручностей для пересування простих рабсіян, і стало все на свої місця - ми будемо для них завжди нижче за статусом, пеншовартісні, молодші сестри/брати, але не рівня. Те що вбито сотні тисяч українців, мільйони залишили домівки, то просто слова, ніяких незручностей, вони не збираються ні за що відповідати, хочуть жити своїм щасливим цікавим життям, а українці не повинні перешкоджати.