любительница• 27 февраля 2023
Ответ дляnever_ending
Про цю історію ще навесні читала і про маму їхню теж, що знайшлась) я думала, всі знають, а виявляється, що тільки жителі Луганщини, бо це в наших всіх пабліках було
Я не знала этой истории... возможно после просмотра фильма у многих возник вопрос, может на форумах, в сети, нашлась ли мама. Вот и решили в тг новостных написать, что все хорошо закончилось.
промокашка• 27 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
Купаю в умывальнике , поставили гнущийся высокий кран, и большой умывальник, залазит и орет , или бежит в ванну и орет и не уходит .
Извините что в такой теме , это мой
Плаття-терапія• 27 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Я так розумію, той А 50 вони вичухували, бо єдиний, берегли тварі. Тепер всьо, ремонтувати нічим, хіба що презерватив до нього пошити і надути)
картоплею наптати можуть))))
Nata.t.1970• 27 февраля 2023
Ответ дляsvetulya70
Для дівчат, що люблять шити, дуже навіть відома
ну это несомненно
Плаття-терапія• 27 февраля 2023
Ответ дляпромокашка
Извините что в такой теме , это мой
яке няшне)))
Ответ дляMarryV
❗️Друзі, УВАГА..! Реагуйте на тривоги. Кацапи після Шахедів, як правило роблять РАКЕТНИЙ УДАР..
▪️По траєкторії польоту бачимо, що на Київщині зараз йдуть розвідувальні пуски дронів, якщо зранку почуєте звуки сирен або повідомлення «Тривога», не ігноруйте. Дуже схоже на те, що запускають дрони перед ракетною атакою, щоб визначити, де саме працює об’єкт ППО.
А я как увидела, что их самолет радиолокационный сегодня в Белоруси подбили, подумала, что не будет пусков ракет. Будем надеяться.
Мария32_22• 27 февраля 2023
Ответ дляПлаття-терапія
я чекаю на відбій через 12хв)))
Всі чекають бо спати хочеться
Стрекозявка• 27 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Еще ж один вечером сбили, сучку
Тамара0104• 27 февраля 2023
Ответ дляStrelka_007
Дівчата, з приводу можливого ракетного обстрілу найближчими днями. Можливо, їх тому й не збивають, щоб ворог не дізнався якусь важливу інформацію.
І мене насторожувало. Вже чотири дні хожу вся, як пружина. Не можу розслабитись.