Добрий Ранок!
Ну Кім всіх даремно пужав
кілька новин, які ви могли проспати:
▪️ніч в більшості областей минула тихо, але на сході були тривоги та вибухи, на Дніпропетровщині ППО працювала по безпілотникам;
▪️близько 40% полонених, що утримує росія, це цивільні українці, серед них є діти; для переламу у війні Україні треба більше зброї та штурмова авіація, - Буданов;
▪️Бельгія заморозила 58 мільярдів євро російських активів, - найбільше серед всіх країн ЄС;
▪️в Чорному морі збільшилася кількість кораблів рф, зокрема підводних ракетоносіїв, це може свідчити про розробку нової тактики ворогом, - Гуменюк;
▪️Японія запровадила нові санкції, що стосуються 39 фізичних осіб, 73 організацій і одного банку рф, а також 9 колаборантів; у списку ПВК ’Вагнер’, ’Росбанк’, глава концерну ’Калашников’;
▪️біля берегів Італії затонув човен з нелегальними мігрантами, внаслідок чого загинуло щонайменше 63 людини, серед яких 12 дітей; на судні всього було близько 200 людей з Афганістану, Пакистану, Сомалі, Сирії, Іраку та Ірану.
Ну Кім всіх даремно пужав
кілька новин, які ви могли проспати:
Ответ дляtascka
В мене подружка з сусіднього дому фото прислала, як ракета летіла над нашим будинком. Сама стояла на балконі і фото робила. Говорю її, ти ще б селфі прислала на фоні ракети)
О, я така ж 🤷♀️. Під‘їжджаємо під будинок, чуємо вибух . Припаркувалася швидко , малому кричу «швидко в підвал», а сама за телефон, ще ракета пролітає над нами, треба засняти 😨. Чоловік сказав «Ї-нько , подай патрони, треба бігом ховатись , а не знімати» .
Ответ дляLudaSHS
Добрий Ранок!
Ну Кім всіх даремно пужав
кілька новин, які ви могли проспати:
Ну Кім всіх даремно пужав
кілька новин, які ви могли проспати:
Не враховуючи вечірнього удару по летовищу в Єйську
В Подмосковье, под Коломной, «НЛО» оказался удивительным образом похож на украинский беспилотник UJ-22 Airborne, способный летать на расстояние до 800 км: от российско-украинской границы до Коломны в два раза меньшая дальность. Беспилотник упал неподалеку от газовой компрессорной станции в деревне Губастово Коломенского района. Взрыва при падении не последовало, никто и ничто не пострадало.
Нефтебазе в Туапсе повезло меньше. Пара беспилотников взорвалась на ее территории, хотя и основные емкости по хранению топлива не пострадали. Еще один дрон был сбит в 160 километрах от Туапсе и 60 километрах от Краснодара, в адыгейском поселке Новый. Пострадавших также не было. В БПЛА опознали разведывательный дрон Aerostar Tactical UAS израильского производства.
В Белгороде обнаружили обломки сразу трех дронов, в Брянской области три беспилотника атаковали вышку пункта наблюдения ФСБ.
Война приобретает все более технологичный характер. Об этом свидетельствует и содержание предпоследнего пакета военной помощи США, в который вошли, в частности, беспилотники типов CyberLux K8, Switchblade 600, Altius-600 и Jump 20 UA
После знаменитого налета 5 декабря, когда украинские БПЛА успешно атаковали аэродромы стратегической авиации России в Саратовской и Рязанской областях, стало очевидно, что русским больше не приходится рассчитывать на неуязвимость своих объектов на стратегической глубине.
Нынешняя масштабная атака подтвердила, что в Украине ведется активная работа по развитию средств дальнего поражения. Судя по всему, пуски 28 февраля имели скорее тестовый характер
До речі, в нас в громаді, 27 лютого ізбили три Шахеда, не один, відзвітували
Ответ дляok1904
О да проба
Вчера