Ответ для100Tanya
Це не мої, я сьогодні взагалі вирішила більше не дивитись тарологів, бо навіщував до вересня 24, а я на осінь на роботу хотіла вийти, рік вже не працюю,(((все опустилось, передбачення Тараса Мачули, коли закінчиться війна
що вам ті передбачення, всі тикають пальцем в небо, вже передбачали 23-го капець і що
Мария32_22• 27 февраля 2023
Ответ дляnnata
Думаю, они там привычные))
Они вообще не обращали на меня внимания на то что я несу. Я не весь свой текст помню. Но врач мне говорил что когда они игнорировали мою тераду я орала Слушайте меня внимательно иначе я вас тут всех и т.д. Но я этого не помню
Nata.t.1970• 27 февраля 2023
Ответ дляLoredana17
Дівчатка, а що з темою ’ до весни ( N) днів не так?
А Кто Вам сказал, что с ней что то не так?
Ответ для100Tanya
Та шо там Тарас. Марічка ще перед новим роком робила прогноз, і дівчата підтвердили, що все збувається.
Плаття-терапія• 27 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
Это все любовь и доверие )))Уши дает чистить и когти подрезать. Мы вместе шли на такие подвиги, мне он достался в год с копейками.
Моя киця прожила 17 років, дуже була з характером. Глуха від народження була. Ви молодець!
❗️Друзі, УВАГА..! Реагуйте на тривоги. Кацапи після Шахедів, як правило роблять РАКЕТНИЙ УДАР..
▪️По траєкторії польоту бачимо, що на Київщині зараз йдуть розвідувальні пуски дронів, якщо зранку почуєте звуки сирен або повідомлення «Тривога», не ігноруйте. Дуже схоже на те, що запускають дрони перед ракетною атакою, щоб визначити, де саме працює об’єкт ППО.
любительница• 27 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
Да ..в що у нього за ім´я таке... Петрович...чи малого по батькові звуть? Дивно якось...
Ну не знаю, может назвал свое имя и отчество ) а наши военные и подхватили Петрович)
Ему же 5 лет.
катерина12009• 27 февраля 2023
Ответ длялюбительница
Я здесь читала
Плачу, слава богу живі і разом
Loredana17• 27 февраля 2023
Ответ дляNata.t.1970
Ту прочитала, що ще й багато таких тем. А що не так, не знайду
Мария32_22• 27 февраля 2023
Ответ для100Tanya
Шо сказав ?
любительница• 27 февраля 2023
Ответ дляМухтар
Ой, какая хорошая новость. А где вы об этом узнали?
Скинула выше скрин. В тг Грунт
Nata.t.1970• 27 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
Он любит летом купаться или когда сам приходит и просит его выкупать .
А Как он просит,чтобы его выкупали?
В ванную🛁 залазит?
Strelka_007• 27 февраля 2023
Дівчата, з приводу можливого ракетного обстрілу найближчими днями. Можливо, їх тому й не збивають, щоб ворог не дізнався якусь важливу інформацію.
Мария32_22• 27 февраля 2023
Ответ дляKlodia
Шо сказала ?
Плаття-терапія• 27 февраля 2023
Ответ дляДами
Вам надо было приходить в темы-повторнон наступление на Киев, ядерка, мы все умрем и нас затопит дамба, ковровые бомбардировки и тд. Всего не вспомнить, но ипсо такое вытворяло
Не можу слідкуватиза темами, коли є час.
Капец, навіть не читала про дамбу)))
svetulya70• 27 февраля 2023
Ответ дляNata.t.1970
Вы-известная личность?
Для дівчат, що люблять шити, дуже навіть відома
Плаття-терапія• 27 февраля 2023
Ответ дляБасина
Мій не боїться, але кричить криком. Я тримаю двері в душову, а чоловік його там намиває, поки той ходить кругами і верещить)))
так, дуже схоже на мою))) У Вас перс? що за порода. Перси зазвичай дуже істеричні, можуть прикидатись хворими навіть)))
Мария32_22• 27 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
Купаю в умывальнике , поставили гнущийся высокий кран, и большой умывальник, залазит и орет , или бежит в ванну и орет и не уходит .
Кот учёный прямо