Стрекозявка• 27 февраля 2023
Ответ дляМария32_22
Та да. Когда рожала кричала У меня четвертая резус отрицательный ищите доноров ! А врач говорит Зачем ? А у меня бздык был что кровь потеряю и не восполнят )) Они ещё ржали потом надо мной . Говорили что группу крови ещё при родах никто не обьявлял
Сериалов пересмотрели?
Ответ дляoksanav
Це я утилізувала накінець пляшку горілки, яку купила рік назад 24 лютого.
Прочитала, що в тривожний чемодан треба купити горілку- це і універсальна валюта в разі чого, і дезинфектор. В мене тривожний рюкзак був готовий, а як все почалося, то ми поїхали і я по дорозі купила горілку. У нас в сім‘ї її ніхто не вживає в чистому вигляді, то так ця пляшка з нами подорожувала і додому приїхала. На річницю я вирішила, що треба з нею шото рішать і зробила лімончелло.
Смакота. Ось рецепт. Тільки я лимонів більше купила, ніж кг. Щоб градус слабіший був. Ви можете по рецепту на свій смак робити.
Понравился рецепт ? )))
Плаття-терапія• 27 февраля 2023
Ответ дляСтрекозявка
А с кем из знаменитостей общаетесь?
в основному це ютюб блогери як і я, ми майже всі одне одного знаємо особисто, не залежно від діяльності каналу
Мария32_22• 27 февраля 2023
Ответ дляСтрекозявка
Сериалов пересмотрели?
Та я там такое несла. Стыдно потом в глаза врачам было смотреть
Плаття-терапія• 27 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
Он любит летом купаться или когда сам приходит и просит его выкупать .
це золотий кіт, вам пощастило
моя боялась купатись
Ответ дляИринаКа
Ваші попередження вже не діють)
Нам дали надію, і ми всі вчепились
Це не мої, я сьогодні взагалі вирішила більше не дивитись тарологів, бо навіщував до вересня 24, а я на осінь на роботу хотіла вийти, рік вже не працюю,(((все опустилось, передбачення Тараса Мачули, коли закінчиться війна
Ответ дляДами
Поздравляю! Счастья, здоровья и права скорее получить
О да, права надо добить)
Сегодня 2 часа ездили, чуть задней части машины не лишились- один козел гнал на полную, обгонял не по правилам, мы успели резко в сторону, он рванул вперёд, ему все сигналили, но…
Стрекозявка• 27 февраля 2023
Ответ дляПлаття-терапія
Даша? Ты?
Nata.t.1970• 27 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
А смысл? Ему не нравится еще больше, а это все размажется , нет смысла .
Поняла, спасибо
Как у Вас все сложно
never_ending• 27 февраля 2023
Ответ длялюбительница
Я здесь читала
Про цю історію ще навесні читала і про маму їхню теж, що знайшлась) я думала, всі знають, а виявляється, що тільки жителі Луганщини, бо це в наших всіх пабліках було