У неділю, 26 лютого, українські партизани закликали мешканців Бердянська підготувати запаси їжі та води
Про це стало відомо з telegram-каналу БПА.
"Просимо вас підготувати запаси їжі, питної та технічної води, а також портативні зарядні пристрої. Не забувайте про своїх близьких, за можливості допоможіть їм у забезпеченні необхідним", - йдеться у дописі. БПА | БЕРДЯНСЬКА ПАРТИЗАНСЬКА АРМІЯ
❗️Звернення до жителів Бердянська:
Просимо вас підготувати запаси їжі, питної та технічної води, а також портативні зарядні пристрої.
Не забувайте про своїх близьких, за можливості допоможіть їм у забезпеченні необхідним.
☝️Головне: поставтеся до повідомлення без паніки, підготуйтеся з холодною головою.
❗️Звернення до жителів Бердянська:
Ответ дляdajkiri-irina
Удалено администрацией...
Вы сегодня утверждали,что взорванная дамба Бахмута -фейк для вас)А оказалось правда.Вот Википедия
dajkiri-irina• 26 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Удалено администрацией...
nabludatel• 26 февраля 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Удалено администрацией...
А русне в Бердянске не смешно совсем.
Кто по вашему сообщает ЗСУ местонахождение руснявой техники, спрятанной на заводах? Вы знаете какая огромная промзона в Бердянске? А ЗСУ последние недели бьет точно в цель.
Ответ дляИринаКа
Тимчасова міра по стримуванню русьні. Якби в цьому не було потреби, було б краще, але вони просуваються, нажаль. Вчора Ягідне захопили. До цього Красну гору
Дякую велике за відповідь! Так, дуже шкода, але стримувати треба.
Їх пропагондони також ниють, що все погано, так що не так вже і в них все медом намазане тут.
Snow bunny• 26 февраля 2023
Ответ дляЛерусикП
Так, дівчата, я не в темі. Підірвали дамбу Бахмута?
Це погано для нас чи добре?
Добре. Ще 24 шт. офіцерського складу русні підготували для пакетів і начебто 1 генерала ( але це не точно)
Ответ дляrybka21
приїхали і бензи привезли на 300 мільонів
Ну так, восточная вежливость (:
Индийский глава Моди по итогам встречи двадцатки сказал, что только Китай и раша отказались подписать итоговый документ с требованием вывести российские войска со всей международно-признанной территории Украины. То есть его страна, Индия, была за.
Африканцы стали потихоньку приезжать, Латинская Америка, теперь Ближний Восток. Это важные сигналы.
В ООН за Украину (мирный план на наших условиях) проголосовали уже 147 стран, в прошлом году 141 была.
Да, не лавинно, но коалиция зла ослабевает, это заметно, скоро китайцам станет совсем некомфортно с КНДР, Сирией и Беларусью.
Ольга-f5e3• 26 февраля 2023
Ответ дляJul-Ap
Саудиты приехали сегодня в Киев.
Они крупнейшие нефтяные игроки, поддержали парашу в опеке и 30 лет Украину не посещали.
Я думаю, что это важно..
Хотя к теме отношения не имеет. Сорри, автор
Я думаю, что это важно..
О, а это уже интересно! Интересно, какие результаты визита?
nabludatel• 26 февраля 2023
Ответ для0208mariia
К чему бы это? Они же не рассчитывают в серьез, что наши туда пойдут?
На это даже раша рассчитывает всерьез. А украинцы просто уверены.
Бердянск невозможно удержать, если будет освобожден Мариуполь.
А освободить Мариуполь в этом году пообещал лично Залужный.
0208mariia• 26 февраля 2023
Ответ дляnabludatel
Боже, я тормоз
прочитала Брянск
AnyaSkazka• 26 февраля 2023
Ответ для0208mariia
Боже, я тормоз
прочитала Брянск
Брянськ теж хай готується
Ответ дляrybka21
гуманітарна допомога на 100 млн
паливо на 300
При слові гуманітарка мене вже тіпає.Сьогодні в новинах прочитала,шо в Києві знайшли склад,на якому з минулого року знаходиться покинута гуманітарка-500 тонн,іжа,хімія,навіть здається броніки.Ну от як так?Стільки людей потребували допомоги.Тепер тих гадів розшукують