Я такая - жду трамвая• 27 февраля 2023
Сенсорна інтеграція, Київ лівий берег
Дівчата, порекомендуйте будь ласка. Затримка мовлення, з неврологом працюємо, обстеження робили. Необхідна сенсорна інтеграція, ЦСМ далеко від нас (15км). А ще потрібен массаж (у сина не тонус м’язів, а навпаки вони наче розслаблені). Порекомендуйте 🙏
Свезло так свезло• 27 февраля 2023
Центр реабілітації та нейротерапії A.KID - Лівий берег Але там дорогувато, хоча круто
Я такая - жду трамвая
• 27 февраля 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Дякую