ЭмчЭндЭм• 27 февраля 2023
Можливо хто знає: вайбер, коли відкриваю з повідомлення у вайбер
воно мене перенаправляє за посиланням , я дивлюсь інфо , речі наприклад . А коли повертаюся у вайбер , система кидає на самий початок фото , оце гортання кожен раз .. раніше від якого фото перейшов туди і повернувся . Буду вдячна .
ЭмчЭндЭм
• 27 февраля 2023
Ответ дляnavariya
Не ходіть нікуди)
Це месенджер. Це не браузер...
Можливо виразилась не так )
Цікавить товар від конкретного продавця , вайбер спільнота , переходжу на ін сайт дивлюсь позицію , а коли повертаюся у вайбер то система перенаправляє на початок всіх фото , а їх там не 3 ,.. а не на те фото по якому дивилася інфо .