Дідова баба• Изменено 2 часа назад

Вчорашня мегапотужність

Красиво, потужно, спортивно. Вчора в Івано-Франківську. А який спорт ви обираєте для незламності свого здоров’я?
Джерело: https://suspilne.media/amp/ivano-frankivsk/1378198...
lilul990• 1 час назад
Цирк на дроті. Устарівші піар технології. Але великий контраст на фоні старого діда в пілотці бесспорно

Mary_40• 1 час назад
Ответ дляОченьценная
Он подцепил и развил этот тренд до високих пиков.
Ваши фантазии
Оченьценная• 1 час назад
Ответ дляMary_40
Ваши фантазии
Фантазии у вас.У меня реальность.
Добротная• 1 час назад
Поставьте кто нибудь блюющий смай в реакции на комменты, у меня нет премиума, а так хочется блевануть
Все возможно• 1 час назад
Ответ дляЖивчик-счастливчик
К сожалению, не он первый, не он последний
Воно в цьому перше.
Живчик-счастливчик• 1 час назад
Ответ дляВсе возможно
Воно в цьому перше.
Пф, а яник? Порох?
Все возможно• 1 час назад
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Пф, а яник? Порох?
Даже далеко до цих.
Живчик-счастливчик• 1 час назад
Ответ дляВсе возможно
Даже далеко до цих.
Они оба и привели к этому звиздецу. Мамкина бубка продолжает это дело
Мейк-ап форева• 1 час назад
Кому эти фотки нужны?
Напоминает совдеповских рекламщиков.
Нюрнберг! Обоим!

Бжоли-бандерівці• 1 час назад
Мало тем, давайте ще. Вчора це всі тг канали тягали, сьогодні порадниця прокинулася. Ну поїхав чувак на спорт. захід до ветеранів лицем посвітити, щось там з ними теж повправлятися, чому з цього таке роздмухали не розумію як наче він в космос полетів
автор Дідова баба • 1 час назад
Ответ дляБжоли-бандерівці
А що вас бентежить, незрозуміло. Якщо ви не любите спорт, як любимо його ми, то це ваша справа Я, наприклад фанатка більярду, це моя велика слабкість
Сегодня сержусь• 1 час назад
акторські здібності уже не ті
Грабля• 1 час назад
Ахаха, это типа его заявочка на здоровый образ жизни? или на народность? или на легкость бытия (пора мол фигуру к морьку готовить)? или типа смотри мол хуйло какой я молодой и здоровый пока ты еле чапаешь? Короче, как бы развидеть этот вот очередной потужный сценарий.
автор Дідова баба • 1 час назад
Ответ дляГрабля
це моральна підримка українців черговою порцією потужності
Гравіцапа• 57 минут назад
Виктория Полякова
18 ч.
Сьогодні вождь зеленого племені чудово провів час в Івано-Франківську. Бачите, як підріс наш простий мальчік з народу. Вже не по фонтанах бігає, як у Маріуполі! Вже з луку стріляє, в теніс грає, штангу піднімає... Нарід в захваті
https://www.facebook.com/vikusa.tiande/posts/pfbid...
Простоваля• 53 минуты назад
Ответ дляЯ тут Живу
чтоб он здох уже, сука
Спочатку ваше плєшиве
Простоваля• 52 минуты назад
Какошнікоголових плющить, аж плавить
Деловитая• 27 минут назад
Ответ дляГравіцапа
Виктория Полякова
18 ч.
Особливо нарід в захваті у Краматорську, Слов´янську, Херсоні, Запоріжжі, Нікополі, Павлограді, Сумах, Харкові і тд за списком ... не кажучи вже про міста та населені пункти зрівняні з землею
Гравіцапа• 28 минут назад
Ответ дляДеловитая
Та да...((((( В Киеве тоже ’в захваті’, поверьте...

Деловитая• 23 минуты назад
Ответ дляГравіцапа
Угу, вірю у Дніпрі ...
Мастер Пис• 20 минут назад
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Это чудик чтобы не сделал, все равно пиплы будут недовольны
а что он сделал чтобы были довольны?
автор Дідова баба • 12 минут назад
Ответ дляМастер Пис
а что он сделал чтобы были довольны?
как что?