Дідова баба• Изменено 2 часа назад
Вчорашня мегапотужність
Красиво, потужно, спортивно. Вчора в Івано-Франківську. А який спорт ви обираєте для незламності свого здоров’я?
Джерело:
Добротная• 1 час назад
Поставьте кто нибудь блюющий смай в реакции на комменты, у меня нет премиума, а так хочется блевануть
Все возможно• 1 час назад
Ответ дляЖивчик-счастливчик
К сожалению, не он первый, не он последний
Воно в цьому перше.
Живчик-счастливчик• 1 час назад
Ответ дляВсе возможно
Даже далеко до цих.
Они оба и привели к этому звиздецу. Мамкина бубка продолжает это дело
Мейк-ап форева• 1 час назад
Кому эти фотки нужны?
Напоминает совдеповских рекламщиков.
Нюрнберг! Обоим!
Напоминает совдеповских рекламщиков.
Нюрнберг! Обоим!
Бжоли-бандерівці• 1 час назад
Мало тем, давайте ще. Вчора це всі тг канали тягали, сьогодні порадниця прокинулася. Ну поїхав чувак на спорт. захід до ветеранів лицем посвітити, щось там з ними теж повправлятися, чому з цього таке роздмухали не розумію як наче він в космос полетів
Дідова баба
• 1 час назад
Ответ дляБжоли-бандерівці
А що вас бентежить, незрозуміло. Якщо ви не любите спорт, як любимо його ми, то це ваша справа
Я, наприклад фанатка більярду, це моя велика слабкість
Грабля• 1 час назад
Ахаха, это типа его заявочка на здоровый образ жизни? или на народность? или на легкость бытия (пора мол фигуру к морьку готовить)? или типа смотри мол хуйло какой я молодой и здоровый пока ты еле чапаешь? Короче, как бы развидеть этот вот очередной потужный сценарий.
Дідова баба
• 1 час назад
Ответ дляГрабля
це моральна підримка українців черговою порцією потужності
Гравіцапа• 57 минут назад
Виктория Полякова
18 ч.
Сьогодні вождь зеленого племені чудово провів час в Івано-Франківську. Бачите, як підріс наш простий мальчік з народу. Вже не по фонтанах бігає, як у Маріуполі! Вже з луку стріляє, в теніс грає, штангу піднімає... Нарід в захваті
18 ч.
Деловитая• 27 минут назад
Ответ дляГравіцапа
Виктория Полякова
18 ч.
Особливо нарід в захваті у Краматорську, Слов´янську, Херсоні, Запоріжжі, Нікополі, Павлограді, Сумах, Харкові і тд за списком ... не кажучи вже про міста та населені пункти зрівняні з землею
Гравіцапа• 28 минут назад
Ответ дляДеловитая
Та да...((((( В Киеве тоже ’в захваті’, поверьте...
Деловитая• 23 минуты назад
Ответ дляГравіцапа
Угу, вірю у Дніпрі ...
Мастер Пис• 20 минут назад
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Это чудик чтобы не сделал, все равно пиплы будут недовольны
а что он сделал чтобы были довольны?
Дідова баба
• 12 минут назад