KROX@• 27 февраля 2023
Збирати речі?
Що думаєте про новий масштабний наступ зі сторони Білорусі?
Не знаю, що робити. Збирати речі?
Вперше нервуюсь.
Київ.
Не знаю, що робити. Збирати речі?
Вперше нервуюсь.
Київ.
Moon shine• 27 февраля 2023
Ніякого наступу не буде. То все брехня.
Київ. Пишуть, щоб такі як ви трусилися і збирали речі. Вони тим наступом з літа лякають. Наше ЗСУ давно там чекає.пойдуть пару метрів і ляжуть у чорні пакети. Тоді не змогли..а тепер і тим більше
Воробу-шек• 27 февраля 2023
Автор, тікайте! У вас еще есть пару часов добежать до мексиканской границы!
ВЗРЫВ_МОЗГА• 27 февраля 2023
А вообще, да, убегайте по быстрому. Быстро быстро. А то в городе пробки из за вас, мест на парковки возле ТЦ не найти, ещё и очереди на кассе. Освободите уже думающее и адекватное население Киева от таких как вы.