Клептоманка• 27 февраля 2023

Хлопчик в чотири роки нічого не знає

Мій малий досить погано розмовляє
Кольори плутає, цифри теж, дуже сильно розсіяний
Я з ним займаюся, ходить в дуже гарний європейський садочок, де з дітьми займаються дуже якісно, а він все одно нічого не хоче
В когось було так з дітьми? Опустила руки вже
Каменная Фрося• 27 февраля 2023
Обращаться к невропатологу. Это не норма.

Люблю_смаколики• 27 февраля 2023
Було. РАС. Але може у вас інше.
Из Кукуева я• 27 февраля 2023
Послухаю
ТелаЧьи нежноСти• 27 февраля 2023
Про європейський садочок- ви в Європі? Нещодавно виїхали чи дитина вже там народилася?
Атятя_тётя• 27 февраля 2023
Это может быть норма и не норма. Если плохо говорит зрр есть диагноз? Норма это или нет могут сказать только специалисты.
Ермолайчик• 27 февраля 2023
А невролог і логопед, що говорять?
Просто Мария• 27 февраля 2023
В доньки старшої так було. Зараз їй 10, все наздогнала. Зараз швидко вчить вірші, самостійні достатній-високий рівень. Тільки техніка читання шкутильгає, але ми працюємо над цим.
В 4 роки розмовляла дуже погано. Увесь садок до школи вірші вчити не хотіла, були значні проблеми з вимовою. 3 логопеди казали чекати, а коли ходили займатися - вона дома займатися не хотіла, кожен день істерики. В школу йшла - знала тільки літери і цифри, читати не вміла, неправильно вимовляла половину приголосних. За 4 місяці в 1му класі шкільний логопед поставив звуки, дуже великий прогрес, до школи ходить зараз дуже охоче, уроки робим більш-менш нормально.
Ошеламиссимо• 27 февраля 2023
Навіщо дитині знати цифри у 4 роки? Не навчайте дитину того, що їй не треба по віку. Сподіваюсь букви не вчите.
Ну якщо погано розмовляє, то треба звернутись до відповідного спеціаліста.
Любви вам!• 27 февраля 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Було. РАС. Але може у вас інше.
і як ситуація зараз? Скільки рочків?

Вбигудях• 27 февраля 2023
Ну так дитині 4 роки...мене в саду чихвостили, що мій син в 6 років місяці не знає. Наступного ранку він вже все знав: і по порядку, і по сезонам. Просто якщо він вважає це не вартим уваги, то і не запам´ятовує до сих пір. Йому 13.
Люблю_джаз• 27 февраля 2023
Автор, а як щ дрібною моторикою?Вона напряму пов´язана з мовою.
Нифига_ни_ни• 27 февраля 2023
Так було в моєї двоюрідної сестри. Пішов до школи в 7з половиною років, бо мало говорив, не читав та з математикою було погано. Поставили діагноз зпр. Водила його багато по різним лікарям, але всі казали, що дуже важко піддається корегуванню. Можливо навіть аутизм і потрібно повне обстеження в психіатра. За цей час пролила моя сестра чимало сліз. Дитина тим часом росла в час йшов. І ось хлопець їде в четвертий клас і повідомляє своїй мамі, що цьому тільки зараз стало цікаво в школі. Вже в першому півріччі вся школа слояла як то кажуть на вухах, бо хлопець виявився обдарованим надзвичайно. Зараз йому 14 років і він вчиться на відмінно, але головне, що йому це легко дається.
Але це ви ж розумієте, що один з небагатьох випадків. Тому важливо знайти психолога, якій допоможе дитині вирішити проблеми, якщо вони є. Якщо є якійсь діагноз, то його вірно поставити, або за рекомендацією того ж психолога не чіпати дитину, бо на все свій час.
Как нефиг делать• 28 февраля 2023
комментариев автора нет.
Люблю_смаколики• 28 февраля 2023
Ответ дляЛюбви вам!
і як ситуація зараз? Скільки рочків?
Зараз 6 років. Займаємося з дефектологом. Все більш менш добре. Вчить вірші, знає всі букви, трохи читає, рахує, віднімає, додає. Все що повинна робити дитина перед школою. Але в школу пійде через рік, бо те готова ще психологічно, треба займатися ще з психологом. А ці заняття дуже складно проводити онлайн, бо ми закордоном зараз. Хоча з дефектологом налагодили процес, бо дитина вже працювала з нею раніше і простіше було перейти на онлайн.
Любви вам!• 01 марта 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
успіхів Вам та Вашій малечі