БезВзяток• 27 февраля 2023

Бачили відео як люди натовпом вриваються в секонд? Для чого?

Не розумію, така черга, і при відчиненні як, вибачте, стадо рвуться, хто перший. Ламають двері, і в основному це молодь.
Говорящая галограмма Чингисхана.• 27 февраля 2023
Ответ дляБезВзяток
І хтось купує одяг з інету знаючи що воно з секонда? Та ще і за доставку ж платити
Так. Тому що продають бренди, в гарному стані, часто з бірками. Так, пахне, але після першого прання проходить.
Така ж нова річ в рази дорожча виходить навіть з націнкою перекупа. Але при цьому не треба бігати по секондах і невідомо що там зловиш, чи це саме те що треба

Лизочек• 27 февраля 2023
Ответ дляМамаБест
Я на секонді знайшла чудіка, про якого мріяла. Але за якого не могла віддати 2000 грн. Вийшло всього 100 грн
зачем он вам? Тут, давно еще, столько обсуждений было, что с этим гадом делать ) бесполезная штука )
Лизочек• 27 февраля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
А потом смотрят на таких дикарей и формируется мнение об украинцах в мире как о дегенератах. Наверное, таких и не жалко...
посмотрите ролики об американцах, которые на ЧП двери выносят
Не раскрытый парашют• 27 февраля 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Да 😂 только стен:))
Отпечататься уже нельзя, коварная советчица не дремлет😄
Ёшки_Матрёшки• 27 февраля 2023
Ответ дляМамаБест
Іграшки там клас, особливо електронні.
МамаБест• 27 февраля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
А чого дикунів?)
МамаБест• 27 февраля 2023
Ответ дляЛизочек
Я про нього мріяла все життя) коли мені було 6 років був 1992 року випуску. Він на той момент був дуже дорогий, мені ніхто його тоді не купив. Рік тому я купила собі такого. Це просто збулася моя мрія) потім продала його як раритет) а цього замітила теж. Стільки відео про нього дивилася, так хотіла сильно) але я 2000 грн не готова була віддати. А тут прям як доля) воно прикольне) та і яку користь ви від нього чекаєте?) Просто миле і все. Болтає шось собі. Має 5 характерів)
Исправлялочка• 27 февраля 2023
Ответ дляМамаБест
О, наш ферби ))
Он рабочий?
Челюскина• 27 февраля 2023
Ответ дляМамаБест
Вы мечтали об игрушке?

МамаБест• 27 февраля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
І за чию думку ви так переживаєте?
МамаБест• 27 февраля 2023
Ответ дляИсправлялочка
О, наш ферби ))
Он рабочий?
Так) тільки пружинки для батарейок поржавіли. Але чоловік нові зробив.
Исправлялочка• 27 февраля 2023
Ответ дляМамаБест
Супер)

Потом продадите как раритет ))))
МамаБест• 27 февраля 2023
Ответ дляЧелюскина
Вы мечтали об игрушке?
Так)) він класний)) моя сестра мріє про бейбі Йоду за 4000. Їй 32))
МамаБест• 27 февраля 2023
Ответ дляИсправлялочка
Супер)

Потом продадите как раритет ))))
Я свого 1992 року продала за 1000 грн Чоловік був в шоці, бо це він йшов віддавати покупцю. І купив його хлопець мого віку собі, не дитині. Напевно теж в дитинстві мріяв. Чоловік прийшов і каже мені: бачила би ти його щасливі очі)
НуКаНаКа• 27 февраля 2023
Ответ дляМамаБест
а у меня дома еще стоят.
мы с мужем лет 12-13 назад много штук в секонде купили. и большие есть, и дети
МамаБест• 27 февраля 2023
Ответ дляНуКаНаКа
а у меня дома еще стоят.
Виставте на олх, може ще такі мрійники як я знайдуться)
НуКаНаКа• 27 февраля 2023
Ответ дляМамаБест
мы пока далеко от дома :(
НуКаНаКа• 27 февраля 2023
автор, а вообще посмотрите на ютубе разные ролики перекупов. они показывают что почем. и какой смысл в этом всем
МамаБест• 27 февраля 2023
Ответ дляНуКаНаКа
мы пока далеко от дома :(
Зрозуміла (
Я хотіла переписку скинути з цим хлопцем, але не можу знайти. Це було як війна почалася. Він прямо так просив зустрітися пошвидше, казав незнати, що в житті трапиться, але хоче його купити бо мрія😢

Челюскина• 28 февраля 2023
Ответ дляМамаБест
Круто. Остаться в душе чистым добрым ребенком не каждому дано.
И вообще видно по сообщениям, что вы очень добрая
Комиссия50%• 28 февраля 2023
Ответ дляБезВзяток
В маленьких городах нет таких секондов как в больших, например.
МамаБест• 28 февраля 2023
Ответ дляЧелюскина
🌷🌷🌷