Попадалочка• 27 февраля 2023

Чим саме ви підрізаєте кігті кішці?

Який найзручніший інструмент?
приклади інстументів.
Леди_на_драндулете• 27 февраля 2023
Нічим. Кішці 12 років. Всі меблі цілі )

Примарочка• 27 февраля 2023
Такими
4 кота. Отлично помогает
Аноним Советчик• 27 февраля 2023
Ничем, у нас когтеточка
МатьЧасть• 27 февраля 2023
1й. когтеріз. але це квест)) лише коли спить по нігтику вдається. до одразу кусається. а просто замотати її щоб усі підрізать не дається.
роблю це, бо робить массаж мені - і тоді і одяг проткнути до порвання і заціпок може і мені до крові.. але я зовсім трохи підрізаю - щоб не провило.. і так як скрізь в інеті написано..
когтеточок куча.. але ж вони не зпилюють оті колючки на них..

але якщо кот ходить на вулицю, то не підрізайте, бо ім конче важливо оті колючки по деревам чіплятися і т д
МатьЧасть• 27 февраля 2023
ось. лише колючий кінчик зрізаю. щоб сосуд не пошкодити
МатьЧасть• 27 февраля 2023
Ответ дляПримарочка
Такими
4 кота. Отлично помогает
також отакого типу
Кима_кепка• 27 февраля 2023
Первый удобней. И загуглите какой срез правильный, нужно оставлять острый кончик.
Дежурный по кухне• 27 февраля 2023
В нас як на фото 1
автор Попадалочка • 27 февраля 2023
Ответ дляМатьЧасть

Дякую всім за відповіді. кіт домашній, любить стрибати з розбігу на груди і плечі
стрижемо зі скандалом такими вдкусювачами але шукаю шось інше

Ацетилсалициловая кислота• 27 февраля 2023
Первый, как по мне. Вообще неудобный, вторым не пользовалась
На первом в эти маленькие колечки пальцы засовывать неудобно, сами ножнички маленькие.
МатьЧасть• 27 февраля 2023
Ответ дляПопадалочка
це в принципі також норм, по принципу ножиць. головце не перпендикулярно когтю примайте лезо.. ну типу як воно на картині - в цьому положенні к профілю когтя стрижіть..
автор Попадалочка • 27 февраля 2023
Ага, знайшла картинку
Дякую всім!
Кы-ы-ы-ця• 27 февраля 2023
Ответ дляПопадалочка
Ось саме такий кніпсер мені виявився найзручнішим. Тільки беріть великий.
Ангел-предохранитель• 27 февраля 2023
Стригу кусачками для ногтей, мне удобно.
Помеха справа• 27 февраля 2023
Ничем, точит сама когти об огромную когтеточку
VanDarkholme• 27 февраля 2023
В мене перший варіант, обидві киці задоволені)
Тріль!• 27 февраля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Этот огромен для котов и неудобен.
А вот первый на фото-идеален.
Зарядка для хачапури• 27 февраля 2023
Ще важлива поза, щоб зручно тримати кота і фіксувати його і лапку, як на фото в одному з перших коментів. Я саджу кота собі на ноги, щоб спиною упирався мені в живіт, як би обнімаю його лівою рукою, якою тримаю лапу, правою зрізаю, чік-чік і все, іноді не встигає висказати протест-)