Скорая помощь• 28 февраля 2023

Що ви готуете? Ситно смачно і недорого.

Листаю рецепти в інтстаграмі та тік-ток, і розумію що приготувати теж м´ясо по французьки на мою родину з 6 чоловік буде дуже дорого.
Зазвичай на сніданок у нас молочна каша. На обід суп чи борщ.
А от з вечерею проблема.... Завжди думаю що б такого приготувати щоб було ситно смачно і недорого.
жижифреймут• 28 февраля 2023
Мясо,рыба,супы,творог,овощи и фрукты.

Чорнобаївка• 28 февраля 2023
Лаваш+фарш - обжарити в яйці
Лаваш +сосиски, твердий сир, можна додвти помідори, зелень, майонез, кетчуп
Сирники
Млинці з м´ясом, сиром
Зрази
Муркамурковна• 28 февраля 2023
сьогодні : зранку запіканка, обід суп з грибами і плавленим сирком , риба запечена , вечеря картоха з куркою запеченою, салат із капусти
Обнимашкина• 28 февраля 2023
Сьогодні зварила солянку, давно хотіла)
ПешитеБесАшипок• 28 февраля 2023
у нас все просто на семью из 4х человек, каши, макароны, картошка+котлеты, тефтели, отбивные, курица запеченная, гуляш, печень в сметане, сердечки куриные тушу, голубцы
Ёшки_Матрёшки• 28 февраля 2023
Вареники, пельмені. Ліпимо з мамою на вихідних. Смачно і доступно.

Ще з доступного і смачного - паштет печінковий.

Тефтели з рисом, але рису не багато.
автор Скорая помощь • 28 февраля 2023
Ответ дляОбнимашкина
Сьогодні зварила солянку, давно хотіла)
я як подумаю на яку сумму треба скупитись щоб соляянку приготовати, аж страшно стає....
Тихомандражная• 28 февраля 2023
Дешево не вийде ( плов, картопля тушкована, курячі частини, спагетті з битками, чи котлетки
Мост_Устал• 28 февраля 2023
Млинці, картопля смажена, пюре чи в мундирі, грінки з яйцем.
Або купую готові вареники з картоплею, пельмені.
Ще плов, ліниві голубці.

Бентливуман• 28 февраля 2023
Зварила розсольник з перловою крупою, на кістках індичих, смачно, недорого, їм другий день, також рублені котлети курячі роблю, смачно.
Ластоноша• 28 февраля 2023
У вас четверо дітей?
ЛеньГуглить_правда• 28 февраля 2023
Пюре и бараньи рёбрышки сегодня
Карамелька• 28 февраля 2023
Сьогодні на сніданок вівсянка, на обід курячий суп з локшиною та котлети, на вечерю картопля в мундирі, оселедець, шуба.

Йогурти, фрукти, печиво як перекус.
Дедуськина бабуська• 28 февраля 2023
Ответ дляОбнимашкина
Сьогодні зварила солянку, давно хотіла)
И я хочу. Сегодня собиралась себя побаловать.
Проня_Прокоповна• 28 февраля 2023
Дёшево и сытно. Это сейчас картошка, капуста и яблоки. И свинина немного подешевела
Все остальное космос
автор Скорая помощь • 28 февраля 2023
Ответ дляЛастоноша
У вас четверо дітей?
Ні, двоє дітей та свекри
Ластоноша• 28 февраля 2023
Ответ дляМуркамурковна
Капець, дівчата! Скільки треба часу, щоб це все виготовлювати
Козачка• 28 февраля 2023
Хочу сегодня впервые сама сделать суши.
Дедуськина бабуська• 28 февраля 2023
Деруны часто на ужин готовлю. Рыбу тушёную или запеченную с гарниром. Салаты делаю из капусты с морковкой и яблоком. Можно просто квашеную капусту.Салат из редьки ( дайкон или любой другой) с лим соком и маслом. Ещё могу просто потереть морковь на тёрке и с кориандром, Лим соком и Ол маслом. Не сезонные салаты не люблю.
Можно капусту тушёную и к ней сосиски.

Ластоноша• 28 февраля 2023
Ответ дляСкорая помощь
Ні, двоє дітей та свекри
То хай свекри і готують)
мадам Везувий• 28 февраля 2023
Я сьогодні зробила олів´є
Щось так захотілося
Муркамурковна• 28 февраля 2023
Ответ дляЛастоноша
не знаю, хв 40 мабуть
засунула в духовку сир, в духовку засунула вже почищену рибу, в духовку засунула картоплю і курку
зварила суп... картопля вариться 20 хв
8 картошин порізати це 10 хв максимум)
2 на суп і 6 в духовку)))
Просто Мария• 28 февраля 2023
Сьогодні на вечерю пюре і тушкована капуста з м’ясом
Пугачиха• 28 февраля 2023
Ответ дляСкорая помощь
ачого ви думаєте? нехай чоловік думає
Ластоноша• 28 февраля 2023
Ответ дляМуркамурковна
не знаю, хв 40 мабуть
зварила суп... картопля вариться 20 хв
8 картошин порізати це 10 хв максимум)
2 на суп і 6 в духовку)))
А зажарка на суп? А м´яско туди... А готувати тричі на день?
автор Скорая помощь • 28 февраля 2023
Ответ дляЛастоноша
То хай свекри і готують)
вони в мене хороші, я їх жалію)
Пугачиха• 28 февраля 2023
дешево та ситно то жир, фарш та вуглеводи.
картопля смажена,зішкварками. тефтелі з рисом,гречаники, є така страва не знаю як називається, там шось труть картоплюяк ннадеруни,цибулю,жменьку фаршадля аромату,формуютькотлети і запікають у духовці.
капуста тушкована з мясними обрзками,бульон на курячихспинах
]Mrs.Сексуальность[• 28 февраля 2023
Плов, ліниві голубці, тушена капуста, сьогодні фрикадельки в сметанній підливі.
Кому там слова не давали• 28 февраля 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Лаваш+фарш - обжарити в яйці
Сирники
Млинці з м´ясом, сиром
Зрази
на 6 людей не вигідно.і це не їжа,а так ..закуска. не знаю,скільки лавашів з*їсти
Ластоноша• 28 февраля 2023
Ответ дляСкорая помощь
вони в мене хороші, я їх жалію)
Ну то й думайте чим їх годувати )