Скорая помощь• 28 февраля 2023

Що ви готуете? Ситно смачно і недорого.

Листаю рецепти в інтстаграмі та тік-ток, і розумію що приготувати теж м´ясо по французьки на мою родину з 6 чоловік буде дуже дорого.
Зазвичай на сніданок у нас молочна каша. На обід суп чи борщ.
А от з вечерею проблема.... Завжди думаю що б такого приготувати щоб було ситно смачно і недорого.
66сезон666серия• 28 февраля 2023
Ответ дляЛастоноша
А зажарка на суп? А м´яско туди... А готувати тричі на день?
А без зажарки і мяса супу не буває чи що.?

66сезон666серия• 28 февраля 2023
Ответ дляСкорая помощь
вони в мене хороші, я їх жалію)
На пенсії?
Фифачка• 28 февраля 2023
Ответ дляСекретница
Вы гороховый суп варите в ней? На сколько ставить? 30 мин хватит, или мало? Горох жёсткий у меня, обычно 1,5 часа варить надо
я замочую горох, відварюю хвилин 30, як суп, а потім вже докидаю картоплю, моркву, зажарку і варю ще 20 хв
66сезон666серия• 28 февраля 2023
Ответ дляЛастоноша
Мій чоловік любить з зажаркою і з жиром на два пальці зверху))) А у вас прісненький супчик. )
А їй готувати як любить ааш чоловік?)))
Секретница• 28 февраля 2023
Ответ дляФифачка
В скороварке? Это 2 программы, 2 раза спускать давление. В моей нельзя докинуть(
Печальки.нет• 28 февраля 2023
Ответ дляПугачиха
В якому сенсі стидно? Вони ж не розумово відсталі? Бачуть що у невістки зп 10 тис, тобудуть їсти венігрет а не чекати мясо по французьки
У них тоже есть пенсия наверняка.
Фрося_Бурлакова• 28 февраля 2023
плов,ленивые голубцы
Неутомимые шахматы• 28 февраля 2023
Ответ дляМисисПропер
Сегодня суп с белыми грибами ( заготовка из морозилки), винегрет , голубцы с грибами и рисом, морс из облепихи и мандарина. Вроде как бюджетное меню.
Ви теж тримаєте піст?
Жена сына• 28 февраля 2023
тефтели, картопля по-селянськи, домашня піцца, суп з хребта лосося, суп с фрікадельками, вареники домашні с капустою/картоплею, та багато чого можна наробити, якщо є час

кнопкодав• 28 февраля 2023
Мої чоловіки їдять м’ясо з м’ясом
Тому економно в мене не виходить ніяк
Поторописька• 28 февраля 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Лаваш+фарш - обжарити в яйці
Лаваш +сосиски, твердий сир, можна додвти помідори, зелень, майонез, кетчуп
Сирники
Млинці з м´ясом, сиром
Зрази
ага, сосиски за полкило - 70 грн, сыр 200 гр - 60, помидор 20, майо - 30, лаваш 20+20, так как их 4. итого примерно 220 грн. просто ужин)
Поторописька• 28 февраля 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Дёшево и сытно. Это сейчас картошка, капуста и яблоки. И свинина немного подешевела
Все остальное космос
да, картошка пока недорого, в разных вариациях тушить, запекать
СhanelKa• 28 февраля 2023
Сьогодні приготувала борщ )
Anjavoloschykk• 28 февраля 2023
Торгоня,гуляш,картопляне пюре або кнедлики з підливкою,пельмені,вареники,лангоші.
ЦыбаФу• 28 февраля 2023
В последнее время частотготовлю картошку с фасолью и мясом. По сути половину мяса заменила на фасоль. Картошка кусочками, варим до полуготовности, сливаем половину воды, газ на минимум, туда потереть на крупной тёрке морковку, и обжаренные кусочки мяса любого. Если фасоль консервированная в томате, то так и добавить все вместе. Если без то слить воду с фасоли и добавить. Или же сварить фасоль отдельно и добавить в конце с любым томатом, пастой или морсом, что есть+ жареный лук специи по вкусу, соль.
На пару кг картошки,банка фасоли, это 400 гр.примерно и грамм 300-400 мяса(можно и меньше). Таким наедаются даже мужчины. Если есть своя домашняя фасоль, то хороший вариант.
Anjavoloschykk• 28 февраля 2023
Ответ дляСкорая помощь
я як подумаю на яку сумму треба скупитись щоб соляянку приготовати, аж страшно стає....
Солянку готують з того,що залишилось))
А не купують спеціально.Її рецепт так і придумали,щоб використати залишки.
автор Скорая помощь • 28 февраля 2023
Ответ дляAnjavoloschykk
Солянку готують з того,що залишилось))
ну там кілька видів ковбаси, оливки... не залишается в нас таке)
ЦыбаФу• 28 февраля 2023
Ответ дляAnjavoloschykk
А что это у вас на третьем фото?
Anjavoloschykk• 28 февраля 2023
Кремзлики можна самі або з ковбаскою з сиром в середині,коли фінансам дозволяють з фаршем можете приготувати.Щоб ситніше до них підливу.Галушки,рокот крумплі.

Anjavoloschykk• 28 февраля 2023
Ответ дляЦыбаФу
А что это у вас на третьем фото?
Кнедлики з підливкою на домашній копченій ковбасі.
автор Скорая помощь • 28 февраля 2023
Ответ дляAnjavoloschykk
Ви з заходу України?)
Anjavoloschykk• 28 февраля 2023
Ответ дляСкорая помощь
Коли зашилився невеликий шматок кладете у морозилку,коли збереться невеликий запас-тоді готуєте солянку.Ну,оливки вже можна докупити,а можна і без них.У мене наприклад їх ніхто не любить.
Anjavoloschykk• 28 февраля 2023
Ответ дляСкорая помощь
Ви з заходу України?)
Так)Закарпаття.
автор Скорая помощь • 28 февраля 2023
Ответ дляAnjavoloschykk
Так)Закарпаття.
У вас такі цікаві страви) Ніколи такого не готувала і не пробувала)
Луковая• 28 февраля 2023
Ответ дляСкорая помощь
В сильпо продаются наборы для солянки по 140 грн за кг. Если в Днепре, то в магазинах от Юбилейного тот же набор дешевле по 110 грн.
Anjavoloschykk• 28 февраля 2023
Ответ дляСкорая помощь
Так,у нас трошки відрізняється кухня.Але смачна🥰
І дуже ситна.Якщо хтось зараз напише про зайву вагу у сім’ї))Її немає)
ОйЙой• 28 февраля 2023
Ответ дляСкорая помощь
Так а ви не купляйте. Залишився шматок ковбаси - в морозильник, залишилась одна сосиска чи окраєць копченості якийсь - туди ж. Через місяць у вас пакет залишків назбирається, розморозили - і ось вам солянка.
Бубль Гум)• 28 февраля 2023
Ответ дляСкорая помощь
Значить, россольник) капусняк, суп-пюре: гарбуз/цибуля/картопля/трошки шампіньйонів
tarveldy• 28 февраля 2023
Ответ дляAnjavoloschykk
Багіня!!!
Бубль Гум)• 28 февраля 2023
Ответ дляМуркамурковна
не знаю, хв 40 мабуть
засунула в духовку сир, в духовку засунула вже почищену рибу, в духовку засунула картоплю і курку
зварила суп... картопля вариться 20 хв
8 картошин порізати це 10 хв максимум)
2 на суп і 6 в духовку)))
Ви одночасно готуєте, на сніданок, обід і вечерю? Тоді швидше, бо тричі все окремо готувати, то з кухні не виходити