Feel good• 01 марта 2023
"Зеленский опасен, он не прост", - у Соловьева заговорили о поражении в войне
"Эта ситуация действительно грозит нам самыми тяжелыми последствиями в случае нашего проигрыша. А проигрыш надо допускать! Я не согласен с теми, кто говорит: "Мы победим"... К Украине надо относиться и к Зеленскому серьезно. Он опасен! Он не прост, он энергичен, он в этой истории играет большую роль… Ситуация для нас опасная. Не надо обольщаться. Да, сегодня общество стабильно. Но оно было стабильно и в 1916 году было, а потом раз - вдруг выяснилось, что не стабильно. Это опасная ситуация"
Kolibri_18• 01 марта 2023
Ответ дляAlexsandra
Дай Бог!! А то останнім часом гасла про ’на роки’ мене в таку депресію ввів, що не можу ніяк вилізти..
Відбудова - також діло не просте. Та і укріп райони треба будувати, тримати кваліфіковану армію, купувати, або і самим робити зброю - це те, що Україна мусить робити після війни. Хоч би керманичам це було так само очевидно, як і мені, пересічній жінці
opium_black• 01 марта 2023
Ответ дляSuertq
А пентагон говорит ’конфликт на 3 года’
Ще на три роки, я читала. Чи всього на три роки?
opium_black• 01 марта 2023
Ответ дляrybka21
З чого раптом Пентагон почав використовувати слово ’конфлікт’ в даному контексті
Так й було написано, або якось ’українська війна’. Не російсько-українська. Теж здивувало.
Alexsandra• 01 марта 2023
Ответ дляgrechka827
Ну кому вигідний такий @ очаг» в центрі Європи?
Дійсно..
Kolibri_18• 01 марта 2023
Ответ дляopium_black
Не хвилюйтеся, достеменно цього ніхто не знає. Все буде в залежності від успіхів в бою. Найкраща гарантія закінчення війни та довгострокового миру - це крах кремля, розвал і демілітаризація рашки. Все інше - дуже туманно та багатоваріантно
opium_black• 01 марта 2023
Ответ дляSuertq
❗️США допускают, что украинский конфликт будет длиться ещё 3 года — Пентагон
Ще три...
Kolibri_18• 01 марта 2023
Ответ дляopium_black
Дурно пахне таке формулювання
Ответ длясоняшка
они начали проигрывать войну уже в моменте, когда поняли что с цветами их не ждут, что весь мир поддерживает Украину, был вопрос только огда они это поймут и признают, я так понимаю соловьев уже начал эту риторику лить в уши.
Да начхать им было тогда на наши цветы. Даже если и не будем встречать, они были уверены в своей силе и непобедимости. Во всемогущей сильной армии. А не так сталося, як гадалося.
Medova_pasika• 01 марта 2023
Ответ дляSuertq
Так они в феврале прошлого года допускали, что мы долго не продержимся. Так что их ’допущения’ не стоит воспринимать всерьез)
Alexsandra• 01 марта 2023
Ответ дляKolibri_18
На це я готова, головне би ракети на голову не падали і наші воїни не гинули.
З початком війни кардинально помінялися цінності:раніше в день зарплати було зробити собі приємне, а зараз це задонатити.
Тому вірю, що зі всім впораємося.
opium_black• 01 марта 2023
Ответ дляKolibri_18
Сьогодні читала про літій, корисна копалина така. Так ось Австралія повинна була почати здобуття в Україні, а путен напав(( ці всі викрики не заради людей, яких типа прищемили за хвоста, й не за дамбіли бамбасс 8 лєт, а за радіючи й багаті українськи землі. Того ж літію в Україні 13,6 млн.т, а на рассії 1 млн.тн.
Можу помилятись в одиницях, але 13 до 1 точна.