Feel good• 01 марта 2023

​"Зеленский опасен, он не прост", - у Соловьева заговорили о поражении в войне

"Эта ситуация действительно грозит нам самыми тяжелыми последствиями в случае нашего проигрыша. А проигрыш надо допускать! Я не согласен с теми, кто говорит: "Мы победим"... К Украине надо относиться и к Зеленскому серьезно. Он опасен! Он не прост, он энергичен, он в этой истории играет большую роль… Ситуация для нас опасная. Не надо обольщаться. Да, сегодня общество стабильно. Но оно было стабильно и в 1916 году было, а потом раз - вдруг выяснилось, что не стабильно. Это опасная ситуация"

https://www.google.com/amp/s/www.dialog.ua/war/268...
opium_black• 01 марта 2023
Ответ дляolkaig
сделайте копи-пейст в гугл - дает эту цитату на ру ресурсах, зачем это сюда тянуть?
В телеге було таке точна, я підписана тільки на українськи канали - око, бдсн, к.інформаційний.
Gюнтер• 01 марта 2023
Зайдіть прочитайте текст повністю, і зрозумієте про’ три роки’.Видерли,одне речення , тг запостив і почалось.Люди,читайте тексти.Аналізуйте.
автор Feel good • 01 марта 2023
Ответ дляSuertq
❗️США допускают, что украинский конфликт будет длиться ещё 3 года — Пентагон
Вирвано з контексту.
Ось повний текст:

Заместитель руководителя Пентагона Колин Каль заявил, что конфликт на Украине может длиться в течение следующих трех лет. Об этом сообщает ТАСС.

«Мы не знаем траекторию развития конфликта. Конфликт может закончиться через шесть месяцев, а может через два или три года», — заявил Каль.

owl62• 01 марта 2023
Ответ дляopium_black
Сьогодні читала про літій, корисна копалина така. Так ось Австралія повинна була почати здобуття в Україні, а путен напав(( ці всі викрики не заради людей, яких типа прищемили за хвоста, й не за дамбіли бамбасс 8 лєт, а за радіючи й багаті українськи землі. Того ж літію в Україні 13,6 млн.т, а на рассії 1 млн.тн.
Можу помилятись в одиницях, але 13 до 1 точна.
А чому у Вас українські землі радіючи? Чому землі радіють ? Обстрілам?
Olesya Kim• 01 марта 2023
❗️❗️❗️УВАГА! Джерела в розвідці повідомляють, що між 2:00-3:00 1.03.23 можлива масштабна активність ворога. Ймовірний масштабний ракетний удар з акваторії Чорного моря.

32 ракети в акваторії. Вийшли на рейд 15 кораблів, з них 5 з калібрами.

ППО готове!🇺🇦

❗️Не ігноруйте сигнали тривоги. Бережіть себе та близьких.
opium_black• 01 марта 2023
Ответ дляowl62
Швидко писала, то помилилась.
rybka21• 01 марта 2023
Ответ дляSuertq
Прямо так и было в новости.
Омг... ’новость’
olkaig• 01 марта 2023
Ответ дляopium_black
так українських що дають неперевірену інфу теж достатньо
-Инга-• 01 марта 2023
Ответ дляolkaig
за тем что в контексте воспринимается совсем не так)
owl62• 01 марта 2023
Ответ дляopium_black
Швидко писала, то помилилась.
Українська Вам не рідна?
соняшка• 01 марта 2023
Ответ дляopium_black
так и есть, им нужны наши ископаемые, + ходить воевать и показывать ’народу’ якобы защиту страны от внешних врагов легче, чем решать свои внутренние проблемы.
opium_black• 01 марта 2023
Ответ дляolkaig
Я не кажу, що це так й є. Не доказую, що щось точна знаю. Більше того, мені страшно подумати про ще 3 роки. Просто підтримала, що була така інформація, а на скільки вона відповідає дійсності хз
opium_black• 01 марта 2023
Ответ длясоняшка
Це точна((( але для людей з відсутністю критичного мислення це покатить
opium_black• 01 марта 2023
Ответ дляowl62
Українська Вам не рідна?
Ви всіх тут будете діставати з приводу знання української мови, чи тільки мене?
Ateya• 01 марта 2023
ой, друзі, затихло все перед бурею, бо я думаю будуть такі штуки, що ми ще здивуємося, звісно на нашу користь...не забувайте, що в рашці вибори президента - березень 2024, тобто через рік, а в США - в листопаді 2024. Я думаю, що там будуть дуже цікаві речі і що ніяких ще трьох років або більше не буде точно.
owl62• 01 марта 2023
Ответ дляopium_black
Все зрозуміло, тихої Вам ночі
Павлодарская• 01 марта 2023
Ответ дляOlesya Kim

ППО готове!🇺🇦

Я не в одном канале этого не встречала. Яна много подписана
Renesmeе 16• 01 марта 2023
Ответ дляКаллипсо
Да начхать им было тогда на наши цветы. Даже если и не будем встречать, они были уверены в своей силе и непобедимости. Во всемогущей сильной армии. А не так сталося, як гадалося.
Обісрались вони із нами конкретно. Нагнули Українці рашу і її другу армію. Звикли лише на всіх нападати і права качати. А тут стільки людей полягло, запаси зброї, техніки знищені, прифронтові обстрілюються, безпілотники сьогодні літають по раші без перешкод, де у них таке було, Да ніколи . Простих рашистів тепер ніхто не любить, всі будуть лиця кривити при зустрічі. Я думаю вони ще довго війни не захочуть
Olesya Kim• 01 марта 2023
Ответ дляПавлодарская
Я уже раз 10 наткнулась. Некоторые хоть имеют совесть и делают приписку, что инфа не подтверждена
Kolibri_18• 01 марта 2023
Ответ дляRenesmeе 16
На жаль, простий рашистів як приймали, так і приймають по світу в багатьох лояльних до них країнах, як от Угорщина, Болгарія, Австрія, Італія. По соц опитуванню, наприклад, італійці розділились в думках, хто ж винен в початку війни: 50% там вважає, що НАТО спровокувало рашку напасти, і 50% думають, що таки вина на рашці. Та подивіться навіть на Папу Римського, навіть він ніяк не назве злочинну росію винною. Я би хотіла підтвердити, що рашики всюди персони нон грата. Але ні, нажаль
Gюнтер• 01 марта 2023
Ответ дляOlesya Kim
Сьогодні,прям вечір ’охренетительных историй’. 610 ракет,війна на три рокі, в іншій темі про вічний політ російських вилупків в сторону України.Тут планочка,може поїхати і в стресостійких.
Olesya Kim• 01 марта 2023
Ответ дляGюнтер
Хорошо что у меня еще осенью поехала
Kolibri_18• 01 марта 2023
Ответ дляGюнтер
Слухайте, Ваша ава і нікнейм просто чарівні!
opium_black• 01 марта 2023
Ответ дляowl62
Все зрозуміло, тихої Вам ночі
Вам теж тихої ночі й доброго ранку.
alinka0908• 01 марта 2023
Ответ дляGюнтер
В вас кота звати Гюнтер? В мене 16 років жив кіт з цим іменем.
Leonleon• 01 марта 2023
Ответ дляFeel good
Вирвано з контексту.
Ось повний текст:

Розумію, що не смішно, але чомусь після цієї заяви саме ця фраза крутиться в голові
«Страшно, очень страшно, мы не знаем что это такое, если бы мы знали, что это такое, но мы не знаем, что это такое» (с)
Gюнтер• 01 марта 2023
Ответ дляalinka0908
Не, то не мій кіт.То кіт Буданова,мені його красновний писок,дуже подобаєтся.
Len_to4ka• 01 марта 2023
Ответ дляPrervana
Наверное Соловьева скоро грохнут) неудобные идеи в эфир выпускать начал
На россии без цензуры ни одно слово в эфир не выйдет . 🤣
Kolibri_18• 01 марта 2023
Ответ дляLen_to4ka
Скоро і в Україні так буде. Згадуючи останню прес конференцію президента. Та і супер цензурований марафон
Len_to4ka• 01 марта 2023
Ответ дляgrechka827
Бо знову прийдуть
Ніхто їм не дасть зробити вигляд що нічого не було і відповзти спокійно зализувати рани.