Feel good• 01 марта 2023

​"Зеленский опасен, он не прост", - у Соловьева заговорили о поражении в войне

"Эта ситуация действительно грозит нам самыми тяжелыми последствиями в случае нашего проигрыша. А проигрыш надо допускать! Я не согласен с теми, кто говорит: "Мы победим"... К Украине надо относиться и к Зеленскому серьезно. Он опасен! Он не прост, он энергичен, он в этой истории играет большую роль… Ситуация для нас опасная. Не надо обольщаться. Да, сегодня общество стабильно. Но оно было стабильно и в 1916 году было, а потом раз - вдруг выяснилось, что не стабильно. Это опасная ситуация"

https://www.google.com/amp/s/www.dialog.ua/war/268...
МаргаритаЛьвовна• 01 марта 2023
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
а ’вот’, ’тоже’, ’но’ - это характерно для тернопольского украинского? я не бывала там, интересно.
Alexsandra• 01 марта 2023
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Перечитайте мій перший пост: з золотою медаллю, червоним дипломом..
Ви дуже не уважні.
vihola• 01 марта 2023
Вважаю всіх українців бівілнгвами.
Навіть самі безграмотні мої знайомі розмовляють російською.
Так само не вірю, що російськомовні не володіють українською. Просто не хочуть, на жаль.
Он Єфросініна нила, стогнала, що не може жартувати, не йде українська їй і защебетала.
vihola• 01 марта 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
Ні, а ле вона наче вже 20 років, як киянка російськомовна, то може забула свою рідну «молдавську».
vihola• 01 марта 2023
Ответ дляAlexsandra
Ви дуже не уважні.
Не ганьбіться. Ви сама написали якою була ваша українська 20 років тому. Хто вам за це медаль і дипломи дав.
Alexsandra• 01 марта 2023
Ответ для vihola
Ви якась дивна.
Дали викладачі , які розмовляли такою ж мовою як я і весь наш район..
vihola• 01 марта 2023
Ответ дляAlexsandra
Ви якась дивна.
А давайте номер школи і населений пункт.
Напишемо вашим вчителям, запитаємо, чому вони замість літературної української, навчили вас польсько-молдавською розмовляти.
Fleshka100• 01 марта 2023
Ответ дляAlexsandra
Ви якась дивна.
Читаю и удивляюсь, зачем вы все время ей отвечаете? Кто то ж должен быть умнее,
vihola• 01 марта 2023
Ответ дляFleshka100
Очевидно хто розумніший.
Людина, яка до повноліття українською не володіла, російською не володіла. ТБ не дивилась, багато читала, виключно по програмі, невідомими мовами.
Медалі і дипломи їй видали тупі вчителі.
Кузякин• 01 марта 2023
Ответ дляAlexsandra
А що значить для Вас рідна? Та якої мама навчила чи та, яка офіційна?
Всі ж знають, що є регіони, які все життя розмовляють російською. І не тому що так захотіли, а тому що народилися в такому середовищі.
Вот наприклад, я. Родом з Тернопільщини, но вже 20 років живу в Києві. Коли приїхала в столицю, моя мова була ніяк не офіційно українською, а українсько-польсько-молдавансько-список можно продовжувати безкінечно. Так вот, коли я спеціаліст з золотою медаллю, червоним дипломом і досвідом почада шукати роботу, мені всюди відмовляли. І лише одна добра Нr сказала правду, а не ми Вам передзвонимо. І сказала, що мій ’говір’ не підходить для їх іміджу і колективу.
І прийшов на зйомну квартиру, я розплакалася і порада дівчини, з якою я знімала житло була така: вчи російську, будь як всі, не виділяйся. 20 років тому я в Києві де бувала ніде не чула української мови.
Так вот питання : так яка рідна мова в серці (столиці) України? Не говорю уже про Донецьку, Луганську і т. д. області.
Будьте добрішими, людям і так важко. Порадниця ж старається, а черех таких як Ви, бажання і руки геть опускаються.
И в глаз для профилактики
Кузякин• 01 марта 2023
Ответ для vihola
І що читали? Якщо більшість книжок в бібліотеках були російською.
Ну нет. Даже в Харьковской области было полно книг на украинском
Кузякин• 01 марта 2023
Ответ для vihola
Не знаю жодного українця, народженого в 80-ті, який парашинською мовою не володіє. Що її треба було ще спеціально вивчати. Навіть сучасні україномовні молоді люди володіють російською, при тому, що в школі не вивчали.
Бо вона всеодно була повсюди.
Вы не показатель, кого вы там знаете или не знаете
Кузякин• 01 марта 2023
Ответ для vihola
Очевидно хто розумніший.
Удалено администрацией...
ol_kin• 01 марта 2023
Ответ дляgrechka827
Бо то москальня смердюча, воно знову прилізе якщо його не знищити
Далі у них підуть внутрішні процесси. Ви ж розумієте ту кількість зброї яка є вже у тих ублюдків на руках. І безкарність, і як ц собак, вони сбробували смак крові, смак насильства, яка кого і де, чи ви думаєте, що їх зупинить те що то його земляки? Плюс дуже багато питань до влади, не хуйл@ маю на увазі, а царьків на місцях які відправляли чмобіків на вірну смерть і зараз не платать обіцяні зарплати, реально массово не платять, ну і на кінець буде страшна інфляція, так як економіки немає. Видумаєте вони дарма про 17-й рік весь час пишуть і говорять? Усі розуміють, що буде страшна громадянська війна.
Атланта• 01 марта 2023
Ответ для vihola
Бо вона всеодно була повсюди.
Я знаю. В школі ми по зарубіжці читали твори, більшість з них була в українському перекладі. Але дещо лише російською. То багато хто міг сприймати російську лише на слух. Я російськомовна була (відносно, вдома ми розмовляли російською) і швидко читала, то вчитель просила мене читати вголос для всіх. А дехто з дітей просив перекласти про книга. От так. Ми не зростали на радянських мультиках. Ми гуляли в дворі.

Дивилися ті перші, польські, про смерфів. Пізніше вже були бджілка Мая, чіп і дейл і т. д. Але тут щоправда російською.
vihola• 01 марта 2023
Ответ дляАтланта

Удалено администрацией...
Атланта• 01 марта 2023
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Олимпиада80• 01 марта 2023
Ответ дляTasya-Natusya
Вспомнил 1916, к чему бы? Впрочем, я всегда была уверенна,что фантазия Пу - это Российская империя, а не СССР 2.0.
) вы знали секрет Полишинеля)
vihola• 01 марта 2023
Ответ дляАтланта
Удалено администрацией...
А-ха-ха, ви мені першою написали і вимагаєте відстати)
Зміючка Оленка• 01 марта 2023
Ответ дляSuertq
❗️США допускают, что украинский конфликт будет длиться ещё 3 года — Пентагон
Це слова вирвані з контексту. Було сказано: ’Це складно (передбачити, як довго потрібно буде підтримувати Україну через війну – ред.), бо ми не знаємо точну траєкторію розвитку конфлікту. Конфлікт може закінчитися через шість місяців, а може через два чи три роки.

Президент Байден сказав, що ми будемо підтримувати Україну стільки, скільки треба’.
Кузякин• 01 марта 2023
Ответ дляАтланта
Удалено администрацией...
Зміючка Оленка• 01 марта 2023
Ответ дляAlexsandra
20 років тому в Києві прекрасно було чути українську мову. І ще тоді деякі мої російськомовні знайомі перейшли на українську. Я теж в той час ходила на співбесіди в пошуках роботи і ніхто мені не дорікав ’говором’.
кофейня• 01 марта 2023
Ответ для vihola
Якась байка про «польсько-молдавську тернопільську мову і безкінечний список».
Чому ви російською не володіли?
Всі діти в срср виросли на російському телебаченні. Грались ляльками російською.
Пробачте , але не всі. Київська область ,я закінчила українську школу .
Кузякин• 01 марта 2023
Ответ дляЗміючка Оленка
15 лет назад часто приезжала в Киев, всё вокруг говорили на русском. Как будто из Харькова не уезжала.
vihola• 01 марта 2023
Ответ длякофейня
Дивина)
Ваш нік російською, ваші теми російською.
РойЛеля• 01 марта 2023
Ответ дляgrechka827
Вони відступлять так само різко як і наступили, але радісного в тому не так багато як нам здається
Пояснюючу бригаду будь ласка?!
Не зрозуміло чому не радуваться?
Lizavel• 01 марта 2023
Ответ для vihola
Очевидно хто розумніший.
Отцепитесь от нее, наконец. Шо прокурор допрос устроили.
Anjavoloschykk• 01 марта 2023
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Я 88 року народження.Теж у початковій школі читала для сокласників.Не тому,що російськомовне середовище у мене було.Просто читала багато і в мене краще виходило.80% класу читало російською дуже слабенько.На щастя російська закінчилась у 5 класу.Але впевнено можу сказати,що така тенденція збереглась до 11 класу.
І коли в Київ приїхала у 2007 на навчання вся група була російськомовна.І крім мене всі закарпатські сокурсники теж старались перейти на російську.Хоч у декого -це було мега смішно.
РойЛеля• 01 марта 2023
Ответ дляrybka21
А як же клоун наркоман

Умора.
Скоро в ефірі будуть вибачаться і казать
Мы не виАваты, это все путин, засранец нас за яйца держал. Он тиран и мы боялись
РойЛеля• 01 марта 2023
Ответ дляKolibri_18
Напевно, так і буде. Підуть по-англійськи, потім будуть клянчити зняти санкції. Влаштують в себе теракт, звинуватять українців. І знов нападуть. Сценарій чеченської...
С кільки років у нас буде, щоб пожить ?