Карина75• 01 марта 2023

Війна в Україні може тривати і два-три роки: заява Пентагону

Это сегодняшние новости. Что дальше и чего ждать
Nasta9019• 01 марта 2023
Люди чим ви чітаєте. Вони самі не знають коли. Це просто припущення і термін про півроку ви навмисно не написали?

Nasta9019• 01 марта 2023
Ответ дляZelenkа
А потім шо? То мені брати кросівки чи нє, бо промокод дали.
Беріть)
Zelenkа• 01 марта 2023
Ответ дляNasta9019
Беріть)
Окай. Залишилось жабу вговорити)
Задовбали ці две-трі неделі, тепер два-три роки. Щасливі від такого тільки ті, хто боїться сирен із-за кордону, а ми живемо і будемо жити!
Nasta9019• 01 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Окай. Залишилось жабу вговорити)
Да що там її вмовляти. Тиц-тиц і вони їдуть до вас
Cаванна• 01 марта 2023
Ответ дляДаксо
Ой да прям усім понятно. І харківську операцію усі передбачили, і здачу руснею Херсоні, і крейсер Москва.
Нет,были конечно позитивчики которые верили, что дефолт в первый месяц войны рашу ждет или путин того. Но большинство верило если не произойдет чуда (или смерти пуйла) то война на несколько лет
dulenok• 01 марта 2023
прям Америку открыли!!!!
Sara-a• 01 марта 2023
Ответ дляCаванна
Изначально было многим понятно, что минимум до 2025года. В прошлом году за это банили почему-то. Всем нравилось что до весны мах или когда яблоки зацветут
Это вам так хочется ?
Никто не знает когда закончится , может и в этом месяце , события могут очень ускорится.
А у вас прям минимум до 25 года .
На пособиях в ЕС?
Семицветка• 01 марта 2023
Я это поняла ещё в прошлом году и не питаю напрасных иллюзий о скором прекращении войны.
Даксо• 01 марта 2023
Ответ дляCаванна
Якраз більшість і вірила в якісь незрозумілі дати, а потім розчаровувалася.

Особтисто я буду жити в Україні, донатити і допомагати армії скільки треба, щоб додавати цих шкідників - русню.

Piracanta• 01 марта 2023
Ответ дляValentina shop2020
До последнего.....
Россиянца.
Cаванна• 01 марта 2023
Ответ дляSara-a
Это вам так хочется ?
А у вас прям минимум до 25 года .
На пособиях в ЕС?
Лимон вам на язык, если мне хочется войны. Вы реально думаете что есть украинцы которые хотят войны?
Не судите по себе и своему окружению, никуда я не уезжала и не уеду. Хотя страх был животный и с жизнью прощалась, знакомые в том числе к себе приглашали/приглашают. У меня другие ценности
Bad.girl• 01 марта 2023
Ответ дляCаванна
Да, ладно. Кому это многим?... Всё ждут что до конца лета или осени. Максимум.
Piracanta• 01 марта 2023
Ответ дляCаванна
Вы так написали, вроде сейчас уже 2025 год.
Bad.girl• 01 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Окай. Залишилось жабу вговорити)
Я теж так лофери купую). І чого чекаю, питається..? Весна вже є, а взуття не має😂
Чашечка кофе• 01 марта 2023
Ответ дляCаванна
Кому было понятно?
Korsika999• 01 марта 2023
Може тривати три роки, а може не тривати...Заява знову якогось ’генерала у відставці’, що раптово став ’экспертом’?
Zelenkа• 01 марта 2023
Ответ дляKatrinkaSh
Бігом, бо кажуть, шо 96 годин і всьо)
Даксо• 01 марта 2023
Ответ дляKorsika999
Так все він правильно сказав, межі закінчення війни у 0,5 - 3 роки цілком адекватні, я теж так вважаю.
Cаванна• 01 марта 2023
Ответ дляKatrinkaSh
Потом зимы, потом весны..Где ждут на советчице?

Zelenkа• 01 марта 2023
Ответ дляKorsika999
Мені у всіх цих ікспєрдів ’подобається’ формулювання ’може’. Може бути удар ракетами сьогодні, може війна бути до 100500 року, може, може. А може і НЕ МОЖЕ. Але улітки ведуться і як мантру, повторюють за ними.
РойЛеля• 01 марта 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Києву залишилося максимум 96 годин - чиновники Пентагона
Це спогади чи нова інформація?
Нащо так лякати??
magazin_• 01 марта 2023
а вы из тех кто ждет ничего не делая победы??? да тем кажется что есть волшебная палочка и война закончится сейчас
Даксо• 01 марта 2023
Ответ дляРойЛеля
Це спогади чи нова інформація?
Нащо так лякати??
За рік можна уже було би навчитись не лякатись телеграм постів, а перевіряти інформацію
Korsika999• 01 марта 2023
Ответ дляZelenkа
А ще може інопланетяни прилетять. А може й ні. Ще Може Бути землетрус в Туреччині і в нас. А може й ні.....
Я вже усих ціх гадалок, тарологів, генералів НАТО, бачу саме так.
demra• 01 марта 2023
Ответ дляКарина75
https://tsn.ua/ato/viyna-v-ukrayini-mozhe-trivati-...
Это еще летом было ясно , может вы что-то посвежее придумаете?
prosto_aisha• 01 марта 2023
Ответ дляZelenkа
.
Zelenkа• 01 марта 2023
Ответ дляДаксо
Та да. То на початку війни всі різко кинулись реєструватись в ТГ, бо тільки там була свіжа інформація про ситуацію по містах. А зараз це 90% рекламного контенту рецептів, техніки і прочої хрєні. Я залишила собі тільки Ванька і Радар.
Мария32_22• 01 марта 2023
Ответ дляРойЛеля
Це спогади чи нова інформація?
Нащо так лякати??
Не заертайти уваги. Це вони на початку казали. Нащо автор це постить зараз, не зрозуміло
pumadinika• 01 марта 2023
Ответ дляКарина75
Вы читали полный текст?Он говорит,что может и 6 месяцев и победа,а может и 2 года-все зависит от поддержки АМЕРИКИ.И правильно сказал,раша должна знать,что поддержка будет столько надо,так сказал Байден .
prosto_aisha• 01 марта 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Це ви звідки таке найшли? Ссилка є. Аж цікаво.