Карина75• 01 марта 2023

Війна в Україні може тривати і два-три роки: заява Пентагону

Это сегодняшние новости. Что дальше и чего ждать
Мария32_22• 01 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Та да. То на початку війни всі різко кинулись реєструватись в ТГ, бо тільки там була свіжа інформація про ситуацію по містах. А зараз це 90% рекламного контенту рецептів, техніки і прочої хрєні. Я залишила собі тільки Ванька і Радар.
Я блискавку. Одного разу підписалася на Бавовна чи щось таке. Злякалась та видалила

автор Карина75 • 01 марта 2023
Ответ дляprosto_aisha
Це ви звідки таке найшли? Ссилка є. Аж цікаво.
https://tsn.ua/ato/viyna-v-ukrayini-mozhe-trivati-...
автор Карина75 • 01 марта 2023
Ответ дляprosto_aisha
То она сама придумала.
Zelenkа• 01 марта 2023
Ответ дляМария32_22
У нас основе з Блискавки перепощує місцевий канал, де читаю срачі про мера і ко)
prosto_aisha• 01 марта 2023
Ответ дляКарина75
Ну і де тут про 96 годин і Київ?!
Олечка79• 01 марта 2023
Отличная новость для беженок на пособиях , хоть выдохнули бедолаги. А то в некоторых темах сокрушаются шо робить, Польша только до августа дала защиту. Ну теперь пусть спят спокойно , а нам своє робити як то кажуть .
Irina-5d24• 01 марта 2023
Ответ дляLentochkaV
Я таке читала

Колін Кал вважає що війна в Україні може тривати ще два-три роки. Про це він заявив під час слухань у Конгресі США 28 лютого, повідомляють ЗМІ.

За словами чиновника, складно передбачити, наскільки довго доведеться підтримувати Україну у війні, «бо ми не знаємо точну траєкторію розвитку конфлікту… Конфлікт може закінчитися через шість місяців, а може – через два чи три роки. Президент Байден сказав, що ми будемо підтримувати Україну стільки, скільки треба», – наголосив заступник міністра оборони.

Зауважимо, Кал також заявляв, що Росії навряд чи вдасться досягти значних успіхів у війні проти України у найближчий рік. Не вдасться агресорці підкорити державу і протягом весняного наступу.

То ви не все прочитали
Ну ничего нет о том, чтл 700 новых танков в ближайшие месяцы все изменят. Не торопятся, я бы сказала.
pumadinika• 01 марта 2023
Матрошки вырвали фразу и разгоняют,весь текст читать надо.Чего ж вы не пишите ,что ОН СКАЗАЛ ЧЕРЕЗ 6 МЕСЯЦЕВ ?
автор Карина75 • 01 марта 2023
Ответ дляМария32_22
Не заертайти уваги. Це вони на початку казали. Нащо автор це постить зараз, не зрозуміло
Того что это сегодняшние новости

Чашечка кофе• 01 марта 2023
Ответ дляКарина75
То она сама придумала.
Вирішила усім вірянам в розвідку США пам´ять освіжити
Мария32_22• 01 марта 2023
Ответ дляКарина75
Того что это сегодняшние новости
Сегодня Пентагон заявил что Киеву осталось 96 часов ?
автор Карина75 • 01 марта 2023
Ответ дляpumadinika
https://tsn.ua/ato/viyna-v-ukrayini-mozhe-trivati-... вот весь текст
Олечка79• 01 марта 2023
Ответ дляprosto_aisha
Ну і де тут про 96 годин і Київ?!
То стеб был, по крайней мере я так поняла
Viktoria_St• 01 марта 2023
Ответ дляКарина75
И шо вы предлагаете? Нададагаваривацца?
Irina-5d24• 01 марта 2023
Ответ дляAdmin
У Путіна гроші на війну можуть закінчитись вже влітку - Forbes. Кілька важливих цифр

Росія наближається до бюджетного колапсу.

🫵 Подивіться самі:
👉 2022-го РФ щомісячний чек на війну складає в середньому $9,5 млрд, - Forbes.
👉 2023-го бюджет на оборону Путін збільшив близько до $12 млрд/місяць.

🫵 Видатки на війну у тандемі з рекордним падінням нафтогазових доходів спустошать скарбницю. Ось дані виконання бюджету РФ в січні цього року:
👉Видатки (разом з військовими) склали $41 млрд;
👉Доходи - $18 млрд;
👉Дефіцит бюджету - $23 млрд.
👉Зараз діра латається коштом резервного фонду (т.зв. фонду національного добробуту), в якому залишилось близько $91 млрд.
👉 Forbes прогнозує, що такими темпами вже орієнтовно в червні-липні резервний фонд РФ засохне, і тоді кремлеві доведеться обирати між зарплатами бюджетникам та війною.

🫵 Економічний сценарій має свої варіації.
👉 Оптимісти звертають увагу на нові санкції, які добряче кусатимуть рашистську економіку. Наприклад, з 5 лютого діє європейське ембарго на російські нафтопродукти. За оцінками CREA, Росія додатково втрачатиме близько €3,6 млрд/місяць. Якщо кремль нічого не змінить, стабілізєц може наступити ще раніше.
👉 Песимісти згадують пророцтва Citibank, згідно з яким гроші на війну у кремля вичерпаються тільки через 2,5 роки. Цей сценарій прорахований, виходячи з помірного дефіциту бюджету. Та аналіз опублікований наприкінці січня, ще до того, як російський мінфін звітував про найбільше падіння доходів з часів кризи 2008-року.

🫵 Я розумію, що чимало експертів та «економічних астрологів» уже давно ввімкнули секундоміри, обіцяючи «ось-ось» повний економічний стабілізець русні. Але…
👉 Вперше під такі прогнози підкладають конкретні цифри.
👉 У будь-якому разі, російська бюджетна криза вже почалася в грудні-січні. Росія витрачає більше, ніж заробляє, і до зняття санкцій ситуація не зміниться. І щойно у РФ закінчиться резервний фонд, Путіну доведеться або відпустити інфляцію, або згортати війну.

Підписуйтеся на «Орестократію (https://t.me/orestokratiia)». Заряджає обізнаністю.
Проблема в том, что рашка скорее пожертвует всеми кто на бюджете кроме военных и войны. Грубо говоря, дефицит во всем но на войну денег хватит. В этом вся дурость и дикость этой страны. Они ж этим гордятся
pumadinika• 01 марта 2023
Ответ дляКарина75
То шо.дочитать до конца не судьба?то я помогу ’Конфлікт може закінчитися через шість місяців, а може – через два чи три роки. Президент Байден сказав, що ми будемо підтримувати Україну стільки, скільки треба’, – наголосив заступник міністра оборони.

Він додав, що Україна залежить від допомоги з боку США та партнерів.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 01 марта 2023
А може закінчиться через шість місяців?

’Ми не знаємо траєкторію розвитку конфлікту. Конфлікт може закінчитися через шість місяців, а може, через два або три роки’, — зокрема, прокоментував під час свого виступу Заступник міністра оборони США з політичних питань Колін Каль. Про це він заявив 28 лютого, під час слухань у Конгресі.
Bad.girl• 01 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Бігом, бо кажуть, шо 96 годин і всьо)
Irina-5d24• 01 марта 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
Не будет. Осенью этого года закончится
Уже осенью? Говорили в апреле 2023. Потом лето. Теперь осень. Даже не смешно уже

автор Карина75 • 01 марта 2023
Ответ дляViktoria_St
И шо вы предлагаете? Нададагаваривацца?
Я ничего не могу предлагать. Ни я, ни вы ничего не решаем и нас не спрашивают.
pumadinika• 01 марта 2023
Все правильно он сказал ,хай раша теперь сидит и думает.
ДевочкаКрасавица• 01 марта 2023
Ответ дляIrina-5d24
Не знаю кто там говорил, что летом , весной. Я знаю за осень
Мария32_22• 01 марта 2023
Ответ дляКарина75
А вы тогда здесь спрашиваете Что дальше и чего ждать ? Если мы ничего не решаем ?
автор Карина75 • 01 марта 2023
Ответ дляprosto_aisha
Ну і де тут про 96 годин і Київ?!
Я про Киев не писала. То ссылка на новость моей темы.
pumadinika• 01 марта 2023
Осень,до осени -победа 2023 ,потому что предвыборная копмания у людей сильных мира сего
автор Карина75 • 01 марта 2023
Ответ дляМария32_22
Проходите мимо
Irina-5d24• 01 марта 2023
Ответ дляОлечка79
Не назвала бы это отличной новостью. Не знаю кто там радуется, а это реально проблема. Учишь язык, интегрируешься, адаптируешься и не знаешь что дальше делать. На пособиях мало кто. Может в Германии много. У нас не выживешь. Реально за свои живем и крутимся. Работу без А2-В1 не найдешь. Или все приехали со свободным английским/немецким/французским? Нашим теткам озабоченным, выпихнуть бы на работу соотечественниц, так легче наверное жить сознавая, что не одни вы в какашках?
Мария32_22• 01 марта 2023
Ответ дляКарина75
Проходите мимо
Вы тоже
Irina-5d24• 01 марта 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
Это все лишь очередное предположение. Еще ни одна гадалка не сказала и не скажет ибо то, что у хйла в голове предсказать невозможно.
Admin• 01 марта 2023
Ответ дляIrina-5d24
Оно то так, никто не спорит. Но когда кушать будет нечего, все по талонам, инфляция - то все чаще будет возникать вопрос у них, зачем это надо.

У Украины выбора нет, кроме борьбы и защиты своей земли, а чужое нам не надо. Все что плохо для них, хорошо для нас, быстрее отстанут.