Патриотка• 01 марта 2023
Вертикальний пилосос. Порадьте який?
Хочу собі полегшити щоденне прибирання, звичайним пилососом можу користуватися кожен день. Помити підлогу можу в кращому випадку 2 рази у тиждень. Смітять переважно діти.
Придивляюся вертикальний пилосос. Сподобався філіпс акумуляторний з вологим прибиранням, але ціна космос. Може варто глянути провідний чи є інші більш бюджетні моделі?
Робот не пропонувати, у нас скрізь пороги😵
Неправдиша• 01 марта 2023
Провідний точно ні. Йдете в магазинин і берете в руки кожен, що підходить по ціні. Вони є дуже важкі, його тягать рука відпаде. Ну і на потужність звісно треба звертнути увагу.
Скокмоно - стокнуно• 01 марта 2023
Жила в Европе у людей и у них такие пылесосы. Как же я с ними нервничала, очень не удобные, неманевренные
Кукусик• 01 марта 2023
У меня филипс с мойкой. Вертикальний. Удобный .И моет хорошо .Хотя там просто принцип паровой швабры .Залил воду и моешь .Но моет хорошо. Я ним довольна. Заряда хватает надолго .
Бармалеина• 01 марта 2023
Патриотка
• 01 марта 2023
Ответ дляPeggy
Якщо питания у вологому прибирання, то візьміть швабру з віджимом.
Діти старше 5 років з нею вправляються.
Не тільке вологе, але і швидко попилососити сміття у всіх кімнатах, щоб за ноги не чіплялося. А вологе прибирання скоріше як додаткова функція.
Патриотка
• 01 марта 2023
Ответ дляБармалеина
У мене такий, купила в розетці за 1300. Мені дуже подобається. Для швидкого прибирання
Не важкий? Піду теж гляну такий.
Бармалеина• 02 марта 2023
Ответ дляПатриотка
Не важкий? Піду теж гляну такий.
Дуже легкий. Він розрахований на швидке прибирання, бо малий моторчик і може нагріватися.