Помилуйте мадам• 01 марта 2023

Иво Бобул: тебе 32 года, а у тебя ни мужа, ни детей...

Иво красавчик, поставил блохерку на место!
https://tsn.ua/glamur/ivo-bobul-nazvav-zhinok-merk...
Іво Бобул назвав жінок "меркантильними" та поскандалив з блогеркою, яка дорікнула йому за сексизм
Зокрема, виконавець прийшов на інтерв´ю до журналістки та блогерки Емми Антонюк. Серед інших запитань, інтерв´юерка поцікавилася, чого Іво Бобул вчить свого сина у взаємодії з жінками.
Музикант, відповідаючи на запитання, почав говорити, що сучасні жінки "стали розпещеними" та "меркантильними". На думку артиста, дівчат цікавлять лише гроші, тому через це багато з них самотні та нещасливі.

"Якщо жінка мозок тобі виносить, як до неї можна ставитися? Жінки бувають різні. А тим більше зараз жінки зараз розпещені. Дуже багато хочуть від чоловіків. Я дивлюся на все це і мені просто шкода стає чоловіків. Сьогодні в неї один, через пару років інший і так скаче по ліжках з одного до іншого, шукає принца. Меркантильними стали жінки, дуже меркантильними. Багато жінок самотні і не знають чому – у них є все, але немає щастя. А тому, що треба подивитися на себе, подивитися, що ти наробила, що залишилася сама. Кого ти так образила", - висловився артист.
Журналістка почала заперечувати ці слова. Утім, Іво Бобул стояв на своєму. На його думку, "хороші дівчата мають сидіти вдома".

"Молоді це треба знати. Хлопці щоб знали - різні дівчата є. Є хороші – вони сидять вдома і нікуди не виходять... Жінки змінилися, стали меркантильними. Думають тільки себе, про бабки, про "жити класно", про машини, про будинки. А де може чоловік взяти це все? Не всі можуть бути банкірами та папіками", - висказався музикант.

Емма сказала артисту, що дівчата мають право робити те, що вони хочуть, і за це їх не мають класифікувати на "хороших" та "поганих". Бобул, своєю чергою, додав, що так чинять "розпещені жінки".

Емма не стрималася і назвала слова музиканта "сексистською маячнею".
Після цього Іво Бобул подискутував та відмовився далі давати інтерв´ю Він кинув книжку, яку йому подарувала журналістка, зняв мікрофон та пішов.
Результат:
вже голосів: 800
373 (46.63%) Блохерка права
270 (33.75%) Иво прав
157 (19.63%) Свой ответ
Ду да ду да ду• 01 марта 2023
Ответ дляВечный двигатель
Це все добре ... Дівчата,хто має синів на порі. Відпишіться,хто хоче невістку,яка до 32 років стрибала по ліжках в пошуках чоловіків при грошах. І втративши свіжіть квіточки,підпсувавши жіноче здоров´я хламідіями,уреплазмою, мініабортом вирішила вийти заміж за Вашого сина. А той радо почав пахати,щоб возити на відпочинки і спонсорувати лікування і чи еко....
так выбирать-то не свекрови. или сын непрытомный себе невесту выбирать собрался?
если выберет стрекозу-попрыгунью и будет для нее пахать - так его не на поводке в загс вели.
Вечный двигатель• 01 марта 2023
Ответ дляМиззери
Так может пусть себе пару ищет в церкви а не на свингер вечеринках?
Хай шукають де хто хоче. Но слабу на передок,меркантильну невістку собі ніхто не хоче,це факт.
Ду да ду да ду• 01 марта 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Я в том плане, чтр все только денег хотят, никто не хочет вместе работать и всё покупать совместнр, только на готовое хотят, а потом плачут, что никто замуж так не взял
да вагон мужиков хотят жениться и... ничего не делать совместно)))
Главный котик• 01 марта 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
А что там папа отмочил?
ну, спільна хода того року з росіянкою і українкою.
а в цілому - говорить про примирення обох націй. не називає росію агресором, прирівнює жертву і нападника.
интайм_не_предлагать• 01 марта 2023
Ответ дляГлавный котик
А, я думала что-то новое..
Ду да ду да ду• 01 марта 2023
Ответ дляФиктивная
Респект.
Бобула в президенты!!!
а вы за него голосовали в 2018 году?))
Главный котик• 01 марта 2023
Ответ дляПерсонаж Аноним
Когда-то в гостях была супружеская пара. Выпили, и женщина сказала, что муж у нее был первым. На что ее муж сказал: нашла чем хвастаться, кому нужны девственницы.
напевно, чоловік хотів пожартувати і здатися сучасним. але вийшла повна фігня, образив свою дружину. виглядає дурнем
Хи хи, ну ну• 01 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
кто сказал?
секс это плохо да?) вы до сих пор ’даете’ мужу?
Нет, секс - это хорошо. Но в скакании из одной кровати в другую нет ничего хорошего. Что касается мужа - его у меня нет
Гу го гу го гу• 01 марта 2023
Ответ дляLennochka
Правильно сказал

Более того ни учится ни работать никто не хочет, с мальчиком только познакомилась и он уже ей должен как земля колхозу, ага...
Так и есть и это правильно.
У меня сын,если что )
Цикавенная• 01 марта 2023
Ответ дляМуркамурковна
тут навіть не про вік
Бобул представник так сказать якоїсь недосяжності і мрії багатьох жінок + він при грошах
от скажіть мені % того, що він зустріне девственніцу 32років в його тоді 32 яка б від нього не хотіла нічого?
навіть зараз він ого який самец для тих, хто шукає собі папіка... він живе в іншій плоскості ніж мадам, якій 32)
і таки багаті відомі чоловіки, які мали сотні жінок у своєму ліжку мають інший погляд на життя ніж дівчина, яка в 32 роки ’немеркантильна’, без сім ї і виросла в іншій прослойці суспільства)
Чому ви вирішили, що він прямо при грошах? Це ж вам не Монатік)) Він вже історія, збитий льотчик.
sur_sur• 01 марта 2023
Ответ дляLennochka
Правильно сказал

І ’мальчиків’ вистачає не кращих ніж ’дєвочєк’.
Так що ця проблема стосується всіх. Дівчат порядних все ж дещо більше)
Хи хи, ну ну• 01 марта 2023
Ответ дляПерсонаж Аноним
Есть мужчины, которым важно быть у женщины первым
Дедуськина бабуська• 01 марта 2023
Ответ дляПерсонаж Аноним
и она до сих пор с ним?
Цикавенная• 01 марта 2023
Ответ дляNo problems
В тому інтервю блохерка не права. По перше, вона знала, що йому 69 років, він людина іншого часу і поглядів. А ще, він дуже складна людина і це також потрібно враховувати і вміти вести бесіду. По друге, якщо ти запросила людину на інтервью це означає, що ти слухаєш його точку зору, а не доказуєш правильність своєї. Для цього є дебати.
Ну і будемо відвертими, Іво свою роботу робить краще ніж блогерка свою.
Ви хочете сказати , що неповага до жінок це норма? Немає слів....
Муркамурковна• 01 марта 2023
Ответ дляЦикавенная
А шо ви думаєте він 50 років оце сидів в однушці на воскресенці з ремонтом 60?
Чи крім співів вони ніяк не заробляють

Ну капец..
No problems• 01 марта 2023
Ответ дляЦикавенная
Де прочитали в моєму пості про неповану до жінок і що це норма?
Чи ви як та блогерка? Аби роздути.
Немає слів то йдіть вчіть слова.
myVogue• 01 марта 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Вы зашорены
очень редко случается то, что вот совпадение и после секса длительные хорошие отношения
часто хорошие отношений не складываются и это не повод их продолжать
Муркамурковна• 01 марта 2023
Ответ дляЦикавенная
У блогерки самої неповага до жінок і до людей в принципі..
І абсолютний непоофесіаналізм
І хайп вона зловила... Могла не випускати це інтер ю, але ж ні)) така собі немеркантильна щаслива жіночка 32 років вирішила шо таки треба)) бо хайп це гроші і популярність, перегляди і монетизація
myVogue• 01 марта 2023
Ответ дляЦикавенная
ну он же старый, видимо старым мужчинам потому что они были когда-то на гребне популярности, во времена когда не было аналогов и приходилось слушать что попало, можно вести себя неуважительно по отношениям к женщинам тоже
Galina_vinsport• 01 марта 2023
Членоносец не рад тому, что вокруг него не скачут только по причине наличия члена 😂😂😂
ПП-шница• 01 марта 2023
Ответ дляВечный двигатель
А заниматься с кем то сексом до встречи с вашим сыном это что быть слабой на передок? Взрослый человек до 32 лет не сексом заниматься не может? Должен хранить свой цветочек для вашего сына?
myVogue• 01 марта 2023
Ответ дляGalina_vinsport
как хорошо Вы написали
он был бы рад тому, чтоб блогера ему корону держала и глотала все его слова как едино верные
человеку не хватает поклонения уже, это понятно, его время истекло, вот и кидается
Ms. Похвала• 01 марта 2023
Ответ дляLennochka
Правильно сказал

У вас такие ошибки детские. Наверное, очень хотели учиться
Миззери• 01 марта 2023
Ответ дляВечный двигатель
Типа вы знать будете количество ее партнёров и подробности похождений)
Galina_vinsport• 01 марта 2023
Ответ дляmyVogue
как хорошо Вы написали
Что -то мне хочется провести аналогии с имперскими амбициями рашистов.. мания величия и там и там🤮
7_кг_рыбы• 01 марта 2023
Кто такой Иво Бобул знают многие. А кто такая Эмма Антонюк и почему ее личное видение может иметь вес и авторитет -большой вопрос .
Я так понимаю, Иво стал заслуженным артистом Украины , когда Эмма ещё на горшке сидела. Девочке просто не объяснили в свое время про уважение к старшим. Теперь проколы в воспитании пошли в народ. Вот и вся история.
Муркамурковна• 01 марта 2023
Ответ дляmyVogue
Де конкретно неповага? Те, що він свій досвід розказував? І своє життеве? Чи те, шо блогерка вивела його на срач? ...
Вони ментально різні... І там була неповпга до нього, запросила на інтер ю, сиди і слухай, виводь тему розмови, а не устрають дебати і виаодь на срач що б хайпанути
Мені то й Іво до сраки, але реально некоторі дівки загрались у висшу інстанцію
І все правильно він сказав всі жінки меркантильні, у більшості по 2 і більше чоловіка і тд...
Вона ж його не спитала, а чоловікам чому так себе можна вести вона йому зразу в лоба Ви сексист...при чому вона сама абсолютна сексистка, меркантильна, явно не девственніца і точно з мігозонією і явно б не жила з 32 літнім васьою і його мамою в однушці
Детские_Будут?• 01 марта 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Удалено администрацией...
Вы чья пися, папина? Не надо так откровенно завидовать))
Вакцениро Вона• 01 марта 2023
Ответ дляnenatasha
так в наш час це стосується і жінок і чоловіків
а то таке враження, що тільки жінки скачуть, а чоловіки бідосі, яких розводять на гроші
Ага, и вопрос- а с кем скачут эти распутные женщины? Не с мужчинами ли?)))
Миззери• 01 марта 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Вы не понимаете! Это другое ! Про чайничек должна быть история или про ключик далее