Лорка-хлорка• 01 марта 2023
Замовити шафу на Віяр
Дівчата, підкажіть будь ласка. Як буде дешевше на ваш погляд?
Замовити у майстра шафу? Чи зробити розрахунки та замовити на віярі плиту, щоб вони порізали, закромкували, а потім самостійно зібрати? Чи вийде так? Чи краще не ризикувати якщо не мав справу с таким?
Чи набагато дешевше так буде? Чи краще не морочити яйця та замовити у майстра. Шафу хочу просту. Під взуття
Мост_Устал• 01 марта 2023
Якщо замовляти самому на віярі, то щоб воно було більш-менш вигідно, потрібно буде замовляти у них порізку із залишків плит (які лишилися від інших клієнтів). Інакше, вони вам продадуть цілий здоровий лист ДСП: відріжуть скільки треба на шафку і привезуть ще здоровий шматок залишків, який ви теж будете оплачувати. А це вже 1400грн мінімум просто за плиту.
Щодо складності, шафка то у вас дуже проста. Я взагалі кухню сама кроїла. Але маю технічну освіту, і плюс мені перший раз було кому підказати саме щодо користування їхнім конструктором: як позначати свердління, кромкування і т.п.
Тому велике питання, чи варто самому заморочуватися із Віяром заради однієї шафки. Хіба що вона вам потрібна якогось певного специфічного розміру. Але, загалом, звісно це дуже цікавий челендж - особисто мені подабається це все кроїти і потім збирати :)
Лорка-хлорка
• 01 марта 2023
Мені питання так стало бо мені цю шафу треба присобачити вже к існуючій шафі купе. То потрібно підібрати колір максимально схожий. В магазині також вони не високі, а я хочу під потолок. І розміри також специфічні. Бо треба впихнути невпіхуєме ))
Мене цікавить не стільки розрахунок, а скільки зборка. Чи зможу я чи чоловік який дуже далекий від таких справ зібрати таку шафу? Чи потрібні якісь специфічні знання?))
Якщо листа вистачить , то можно і дві такі зліпити))) думаю відрізків не залишиться)
Мост_Устал• 01 марта 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Якщо розрахувати ви можете самі, то зібрати вже порізану - не складно. Я шафу дитячу взагалі сама збирала, поки чоловік з дитиною на майданчику гуляв ))
Подивіться їхні відео уроки на скільки вам зрозуміло як розмічати свердління під конфірмати (це меблевий гвинтик). Тоді вже зможете оцінити свої сили.
На-перекуре• 01 марта 2023
знайомі замовляли на віяр, хотіли збирати самостійно, в результаті то дірки не там, то розмір не той. насилу знайшли майста, який погодився довести ту шафу до розума, витратили купу нервів та сил.
можливо не всім так ’пощастило’)
Щедрик• 01 марта 2023
якщо ви адекватно самі можете розрахувати всі деталі, накреслити креслення, то в місті в будь-яку фірму можете звернутися і вам поріжуть і підберуть колір і по розкрію скажуть скільки листів. якщо фасад специфічний, то тільки туди -- де фасади ці роблять. і віяр далеко не панацея і не бюджетний варіант
Магиня• 01 марта 2023
З майстром краще. У нього є знижка на віяр. Але майстер скоріш за все не погодиться, дрібна одиниця, не вигідно.
Магиня• 01 марта 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Так зібрати без проблем. У вас простий виріб.
Лорка-хлорка
• 01 марта 2023
Дякую дівчата!!! Напевно ризикну) тільки спочатку подивлюсь відео як правильно все розкроїти )