Советничаю тут• 01 марта 2023

адміни, час настав!!! Порада щодо "Порадниці";)

В ГОЛОСУВАННІ ОБЕРІТЬ 2 ВАРІНТИ - один про мову сайту, а інший про інтерфейс за змовченням.
_____________________________
Минуло більше року після повномасштабного вторгнення кацапів в Україну. І навіть ті, хто залишалися російськомовними, потихеньку усвідомили, що в Україні рос.мова залишиться, але як атавізм...
Особисто, я против розпалювання ворожнечі з приводу мовного питання.
Але порадниця на те й порадниця: ДАЮ ПОРАДУ
вже остаточно ПЕРЕЙМЕНУВАТИ советчицу НА ПОРАДНИЦЮ...
Так, хтось писав, що можна якось обрати мову...
Але ж погодьтеся, трохи дивно, що за змовчуванням інтерфейс йде російською.
Та й коли буде за змовчуванням українсько, прагнучим людям простіше буде українізуватися.
Отож, опитування:
Результат:
вже голосів: 1966
706 (35.91%) За перейменування
446 (22.69%) Замініть осн.інтерфейс на укр.
308 (15.67%) хай буде як є
238 (12.11%) Залиште рос.назву
156 (7.93%) Залиште рос.інтерфейс як осн.
112 (5.7%) мені пофіг
Булку Дай• 02 марта 2023
Ответ дляТрынди-брынди
Что вы знаете о главенстве права?
Все, що потрібно знати.
Трынди-брынди• 02 марта 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
На болотах та в ерітреї будете ним спілкуватись.
А вы кто, что указываете другим?
Марфа Українівна• 02 марта 2023
Ответ дляВесенний Марафон
Я була в шоці, коли в чаті біженців в Баварії на річницю повномаштабного побачила запит на ’рускаязичниє курси’. Реально саме 24-го лютого. А незадовго до цього вони шукали ’рускіє магазіни’ тут... У срачі з українцями, які тут давно живуть і одразу кинулися допомагати їм, коли сюди повалили біженці, вони не вступають. А от мене почали заливати лайном, коли я просто вже не змогла терпіти і сказала все, що я думаю про це. Добре, що мене підтримали ті, хто створив ті чати. Тепер вони переіменували їх на ’бандерівці’, і всі незгодні пішли звідти у напрямку російського корабля.
Подождите , я не ошиблась, Вы уже и в Германии порядки наводите ?
Весенний Марафон• 02 марта 2023
Ответ дляТрынди-брынди
И где здесь написано, что русскрязычных во Львове много?
Во Лтвове есть русскоязычные. И нет языкового вопроса.
У вас сложности с пониманием украинского?
Роскоязичниє звикли не бачати очевидного.
Трынди-брынди• 02 марта 2023
Ответ длявареный_look
Я так поняла, она говорит про первые 1.5 месяца войны, когда все арендаторы из регионов выехали из Киева в более безопасные места, а в городе остались только коренные.

Да, все верно. За первые 1,5 месяца, период боевых действий.
vihola• 02 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Ну-ну, далеко пойдёте, ненавидя свой же народ
Який стосунок «русскій» народ має до українського?
Весенний Марафон• 02 марта 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Саме так.
Zelenkа• 02 марта 2023
Ответ дляВесенний Марафон
Ессен це тільки вам там з лопати дають, нормальні люди де б вони не були самі собі заробляють.
Побачили нарешті, як люди заробляють?
Леплю из пластилина• 02 марта 2023
Ответ дляТрынди-брынди
А вы кто, что указываете другим?
Бандерівка, неонацистка, гуска з біолабораторій
Там-тарарам• 02 марта 2023
Ответ дляТрынди-брынди
А вы кто, что указываете другим?
А украиноговорящие всегда хамят в таких темах и их не банят, в отличие от нас!
Марфа Українівна• 02 марта 2023
Ответ дляВесенний Марафон
Саме так.
Я думаю Вам пора оттуда на выход додомцю. А то умиляют эти беженки на пособиях , которые оттуда учат нас как любить Украину , еще и там устанавливают свои порядки .
Весенний Марафон• 02 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Адмвн же казав вам, що є опція ’скарга’. Не знайшли?
Леплю из пластилина• 02 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Удалено администрацией...
sur_sur• 02 марта 2023
Ответ дляТрынди-брынди
Тут уже стали встречаться индивидумы, которые ’не понимают’ русский язык. )))
Як смішно)) недовго залишилося сміятися))
vihola• 02 марта 2023
Ответ дляВесенний Марафон
Я бачу, що нічого не зміниться у їх відношенні. Є варіант або знайти альтернативу, або тиск суспільства все ж переможе колись.
Сподіваюсь, адміністрація прекрасно бачить кому догодила. Визнати важко, але висновки будуть зроблені.
Хочеться вірити.
Там-тарарам• 02 марта 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Играете на руку русне, разделяя украинцев на правильных и неправильных?
Трынди-брынди• 02 марта 2023
Ответ дляДежурный по кухне
Десь там прописали чеерез те що рашка у оон. А потім вони кудись їдуть і дивуються що цю мову не розуміють, немає навчання нею. Ще і верещат
40% научных изданий на русском. Запрет русскоязычных источников в образовании ставит в тупик не только педагогов, но и учеников и студентов. Т.к. в некоторых сферах аналогов профильной литературы на украинском языке нет.
Леплю из пластилина• 02 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Удалено администрацией...
Там-тарарам• 02 марта 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Удалено администрацией...
Ну, и чем вы лучше русни?
Леди_на_драндулете• 02 марта 2023
Ответ длявареный_look
Да, на русском вы можете пообщаться и в Грузии, и в Казахстане, и в Молдове, и Латвии, Литве, с беларусами, частично с болгарами. Старшее поколение учило русский в школе. Так что да, это один из языков международного общения
шо за бред вы пишете ???
в Латвии, Литве, Естонии не будут с вами общаться на руцком!
потому что латыши, литовцы, эстонцы - патриоты своей страны !
в Казахстане и Грузии тоже гонят руцких! они никому не интересны !
их везде гонят и ненавидят
sur_sur• 02 марта 2023
Ответ для vihola
Злочини парашки в Україні-це не подих вітру. Це геноцид українського народу, знищення міст, сіл, житла, лікарень, шкіл, вузів, парків. Знищення мирного, щасливого життя, всього що українці любили.
Просто не розумію, як після цього можна парашинську мову відстоювати.

Можна зрозуміти звичка, комфортно, лінь, там вдома на кухні, в колі сім’ї ще собі говорити, як зручно, маючи розуміння як правильно.
Але в публічному інфопросторі влаштовувати баталії за російську. За межами розуміння.
Їх не війна хвилю, головне - знову задушити українську мову.
Весенний Марафон• 02 марта 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Звісно, якщо я в Німеччині, то обов´язково на пособіях. Головне, щоб вам ця хибна думка приносила спокій. А взагалі бандерівці зі Сходу - це страшні люди. Запам´ятайте.
Леплю из пластилина• 02 марта 2023
Ответ дляТрынди-брынди
Англійським скористуємось. Все одно все, що друкується на псєчій - то брехлива та спотворена інформація.
Там-тарарам• 02 марта 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
шо за бред вы пишете ???
их везде гонят и ненавидят
Патриоты не изучают другие языки? Или что вы имеете ввиду?
Трынди-брынди• 02 марта 2023
Ответ дляВесенний Марафон
Подивимось.
Вы надеетесь дождаться права запретить мне и другим говорить и писать на русском?
Весенний Марафон• 02 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Побачили нарешті, як люди заробляють?
Звісно, як я завжди і заробляла. Вам в ольгіно не зрозуміти.
Леплю из пластилина• 02 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Ну, и чем вы лучше русни?
Удалено администрацией...
Там-тарарам• 02 марта 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
И переводы? Когда же вы все переедете с английского на украинский?
Трынди-брынди• 02 марта 2023
Ответ дляВесенний Марафон
Латвію чомусь взяли.
В Латвии еще в прошлом году были русские школы.
sur_sur• 02 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
А чё? Кто вам запретит? Прецеденты были, проверено - работает, украинский язык и украинцы же уничтожены большевиками и росией, значит Украина может сделать тоже самое с русским языком и русскоговорящими жителями. Правильно?
Логіка вам чужа. Хоча язик буде витіснятися. Вдома як хочете.