Советничаю тут• 01 марта 2023
адміни, час настав!!! Порада щодо "Порадниці";)
В ГОЛОСУВАННІ ОБЕРІТЬ 2 ВАРІНТИ - один про мову сайту, а інший про інтерфейс за змовченням.
_____________________________
Минуло більше року після повномасштабного вторгнення кацапів в Україну. І навіть ті, хто залишалися російськомовними, потихеньку усвідомили, що в Україні рос.мова залишиться, але як атавізм...
Особисто, я против розпалювання ворожнечі з приводу мовного питання.
Але порадниця на те й порадниця: ДАЮ ПОРАДУ
вже остаточно ПЕРЕЙМЕНУВАТИ советчицу НА ПОРАДНИЦЮ...
Так, хтось писав, що можна якось обрати мову...
Але ж погодьтеся, трохи дивно, що за змовчуванням інтерфейс йде російською.
Та й коли буде за змовчуванням українсько, прагнучим людям простіше буде українізуватися.
Отож, опитування:
_____________________________
Отож, опитування:
Результат:
вже голосів:
706 (35.91%)
За перейменування
446 (22.69%)
Замініть осн.інтерфейс на укр.
308 (15.67%)
хай буде як є
238 (12.11%)
Залиште рос.назву
156 (7.93%)
Залиште рос.інтерфейс як осн.
112 (5.7%)
мені пофіг
Леплю из пластилина• 02 марта 2023
Ответ дляAdmin
А от давайте далі т ему розвивати. Раз така гулянка. Йдемо далі- слово KIDSTAFF теж потрібно перекласти. Вперед!
ПС автор, не спіть, Ви це все заварили.
Кідстафф то не мовою окупанта, най буде.
opium_black• 02 марта 2023
Ответ дляРепетиторша
Кстати, а что значит это слово? Давно хотела спросить)
Kid - від слова діти, staff - персонал
Репетиторша• 02 марта 2023
Ответ дляopium_black
Kid - від слова діти, staff - персонал
Интересно. Спасибо
кнопкодав• 02 марта 2023
Ответ дляsvr_2008
Знайшла! Клас. Тепер в мене менюшка по українські 😊
пять
Советничаю тут
• 02 марта 2023
Ответ дляAdmin
ПС автор, не спіть, Ви це все заварили.
я - як чай) заварила, а пити Вам))
Mrs.Ochmonek• 02 марта 2023
Ответ дляПушка заряжённая
Олександр Пономарев - це хто?
Доктор філологічних наук, професор Олександр Пономарів, мовознавець.
Я там помилка
Библиотекарь• 02 марта 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Советчица узнаваемое собственное название, админ уже отвечал что переименования не будет
Узнаваємоє для узьких, бо Порадниця цілком норм.
Репетиторша• 02 марта 2023
Ответ дляСоветничаю тут
я - як чай) заварила, а пити Вам))
Расхлебывать т.е.?)
Подставка для припева• 02 марта 2023
Ответ дляБиблиотекарь
То что вы здесь толчетесь?
Завтра не пью• 02 марта 2023
Ответ дляБиблиотекарь
а теперь тоже самое напишите Админу в теме, уже ответившему на предложение переименовать
ЛижТолько• 02 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
’по’ можна, то ’на’ - калька з російської
Говорити, співати, писати, викладати, видавати... можна українською, по-українському, по-українськи.
Якщо не вірите нам, то ми ще процитуємо Олександра Пономарева:
’Маємо три варіанти. Найпоширеніший - українською мовою. Рідше вживаний - по-українському, ще рідше - по-українськи. Напр.: ’Багато перлин світового красного письменства перекладено українською мовою’ (журн.); ’Це така книжка, що в ній усе понаписувано по-нашому, по-українському’ (С. Васильченко), ’Молоденький перекладач з чорними вусиками мелодійним голосом повторив присуд по-українськи’ (Ірина Вільде)’.
а хто такий Олександр Пономарев? чому -РЕВ?
є офіційні правила правопису. сучасні. посилатися на творчість письменників 19 -- початку 20 вв. некоректно в даному випадку.
Козяка-маляка• 02 марта 2023
Ответ дляПодставка для припева
Ага, все побежали исполнять
Вам не подобається українська мова?
Пушка заряжённая• 02 марта 2023
Ответ дляVicky-A
Адміни зверніть увагу. Автор пропонує за свій рахунок змінити домен. От вам новий спонсор.
Бесконечность-не предел• 02 марта 2023
Ответ дляopium_black
Kid - від слова діти, staff - персонал
да даже если бы и без смысла-авторское право надо уважать
Леплю из пластилина• 02 марта 2023
Ответ дляAdmin
Так не мона, це тоді буде якось ’не до кінця’.
Якраз норм - євроінтеграція
Советничаю тут
• 02 марта 2023
Ответ дляРепетиторша
Расхлебывать т.е.?)
пити, сьорбати і смоктати)
Подставка для припева• 02 марта 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Вам не подобається українська мова?
Мне не нравится принудиловка
Репетиторша• 02 марта 2023
Ответ дляСоветничаю тут
пити, сьорбати і смоктати)
Богатый опыт, смотрю)
РозаЛюксен• 02 марта 2023
Ответ дляAdmin
А в якому це браузері? Ця темненька стрічка має бути внизу.
mozilla firefox
вона внизу. Це я вирізала з прінтскрну цілої сторінки і чомусь змістилося.
Пушка заряжённая• 02 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я нічого не знаю про автора
А ворог забрав бажання у багатьох спілкуватись російською, заставив пригадати коріння, спонукав задуматись про самоідентифікацію, визначив власні кордони толерантності/нетолерантності
Ой, ну що я вам розказую, ви самі все прекрасно знаєте
Якщо я пригадаю коріння, доведеться вчити латвійську
Якось я не готова...
Библиотекарь• 02 марта 2023
Ответ дляПодставка для припева
То что вы здесь толчетесь?
Я давно її подумки зву Порадницею. Відколи перейшла на українську. Тут обмінююся думками а не ´товчуся´.
Нормального якісного українського інтерфейсу і українських анонімів не вистачає, адміністрація ще не визначилася, це дуже помітно.
Мама девчонок• 02 марта 2023
Ответ дляAdmin
За змовчуванням українська.
Щодо Порадниці- в газетних кіосках Ви можете щонеділі купувати собі газету-журнал Порадниця або оформити переплату на Укрпошті, чим підтримаєте вітчизняне газетодрукарство.
Розважайтеся.
А адмінам на адмінів можна скаржитись? Неприпустимо відповідати в такому тоні.
Тим більше, якщо Ви адміністратор.
opium_black• 02 марта 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
В мене був інцидент, коли посварившись з сістемним адміном ми забили великий болт на сайт, після того закінчився хостинг, доменне ім´я виставили на продаж, його купила компанія по секс послугах. Юзери, яки заходили на сайт трішки оху...
Подставка для припева• 02 марта 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Интерфейс есть, анонимы добавят
Кили и Манджаро• 02 марта 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Авторе, потерпіть. Одне покоління лишилося. Ми довго до цього йшли. Робимо своє і все. Наші діти не вживатимуть тієї псєчої мови.
Вона здохне як атавізм.
Вільно володітимуть рідною українською та англійською як мовою міжнародного спілкування.
Вона здохне як атавізм.
Знать 3 языка это лучше, чем 2. А как же фраза, что язык врага надо знать?
Mrs.Ochmonek• 02 марта 2023
Ответ дляopium_black
Kid - від слова діти, staff - персонал
Тільки от разом поєднання - мені теж цікаво, що значить.
Hospital staff - ясно, персонал лікарні,
а kidstaff?