Оцененная• 02 марта 2023
україномовний youtube блогерів з України
Війна жорстка і звісно, що ті, хто бачать своє майбутнє в Україні, скоріш за все відчувають якусь провину, якщо як ні у чому не бувало і надалі продовжуватимуть "вєщать" російською.. Але тут якось писали, що прям дратують русизми Вас, і тому віддаєте переваги російськомовному контенту здебільшого...
Тому вирішила опитування зробити:
Результат:
вже голосів:
95 (47.98%)
Хай і з русизмами, але укр.мов
29 (14.65%)
Хай продовжують російською
21 (10.61%)
не дивлюся україномовн.ютуб!
17 (8.59%)
мені все одно
11 (5.56%)
тиць
9 (4.55%)
Укр.мовою, тільки якщо чиста
8 (4.04%)
Залежно від тематики контенту
8 (4.04%)
не дивлюся ютуб
0 (0%)
Что? я из рассеи ваапсчето!
Шаманю второпях• 02 марта 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
А ми не володіємо російською і не будемо вас розуміти.
То ж не треба скаржитися, що у Львові від вас відвертаються.
Не володійте далі!
Ви маєте право не розуміти мову, а ми маєм право не розуміти російську, особливо від таких радикалів принципових.
Не володійте далі!
У Львові дуже продажні і грошики понад усе.
Алекс-1022• 02 марта 2023
Ответ дляСумка с непогодой
а почему вы решили, что згідна - русизм?))
даже корня русского нет никакого.
по-моему, у этого слова ноги скорее с западной части страны растут. в центральной згодна говорят. то же самое рахую-вважаю.
даже корня русского нет никакого.
Я имела в виду еще и суржик
Фенте Фря• 02 марта 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
І я одеситку дивилась, відписалась вже.
Ту, что в Японии? За что?
Фенте Фря• 02 марта 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Я её тоже смотрю. Тори чан да?
Да.
Я сначала думала, может, русская, но нашла видео где она говорит, что с Одессы и видео, как это жить с украинской женой)) и меня попустило.
Я не фанат Японии, но её приятно смотреть и слушать фоном. Интересные ролики.
Не обижаюсь• 02 марта 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Не володійте далі!
За потраченные деньги в заведениях кофе-кафе и в магазинах во Львове все прекрасно понимают русский
Не обижаюсь• 02 марта 2023
Ответ дляФенте Фря
Да.
О, Тори-чан и я люблю, ее можно смотреть и слушать фоном
Не пью, не курю• 02 марта 2023
Сходила на манікюр,а там російський серіал грав на фоні,так більше туди не піду.
Не обижаюсь• 02 марта 2023
Ответ дляНе пью, не курю
’Назло маме отморожу уши’
Не пью, не курю• 02 марта 2023
Ответ дляНе обижаюсь
’Назло маме отморожу уши’
Чому так вирішила?
Тобто якщо мені бридка російська мова то я маю оце сидіти там дві години та слухати та щей за свої гроші?
Подуріли зовсім чи що?!
Да, я блондинка!• 02 марта 2023
Ответ дляФенте Фря
Ту, что в Японии? За что?
Не підтримую її позицію, точніше її відсутність, імхо боїться втратити аудиторію.
Да, я блондинка!• 02 марта 2023
Ответ дляФенте Фря
Да.
Я також спочатку думала що росіянка, як і про багатьох інших, це великий мінус для мене, розширення російськомовного ютубу, нафіга?
Не обижаюсь• 02 марта 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Чому так вирішила?
Подуріли зовсім чи що?!
Удалено администрацией...
Не пью, не курю• 02 марта 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Удалено администрацией...
Тому що було якось не гарно відразу іти тільки прийшовши,та я і не відразу зрозуміла,що то рашинський серіал так,як витяжка шуміла
Бажаєте далі
Там справа не тільки в серіалі,а манікюр та покриття не професійно роблять і до клієнта не прислухаються зовсім.
Нащо мені за манікюр на рівні початківця віддати аж 600 гривень?
Бажаєте далі