И_В_офигительных_штанах• 02 марта 2023
Хтось пройшов Duolingo повністю?
Це допомогло вам вивчити англійську?
Бо я десь так рік вчу, пройшла половину, ще треба рік, чи ну його...
И_В_офигительных_штанах
• 02 марта 2023
Ответ дляranilla
І за допомогою Дуолінгво , нажаль, не вдасться( Рекомендую Busuu для англ
Дякую)
Чат GPT теж рекомендував цей додаток)
Я навіть скачала, але вчитися по ньому не пробувала
Чат GPT теж рекомендував цей додаток)
Кукарачка• 02 марта 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Дякую)
Чат GPT теж рекомендував цей додаток)
Что это за чат жпт?
вАлнуюся сильнА• 02 марта 2023
Ответ дляranilla
Я пройшла, в перші місяці війни від нудьги, англ і нім. Дитячий садок, просто як гра
Певно, ви добре знали мови.
Я б сказала рівень тріхи нижчий середнього можна торимати
графиняВишенка• 02 марта 2023
Ответ дляranilla
А яка там найостанніша ліга?
Кукарачка• 02 марта 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Певно, ви добре знали мови.
Я чейчас 12 уроков прошла. Есть много несовпадкний, хотя я новичек . Бесит иногда.
Кукарачка• 02 марта 2023
Ответ дляranilla
Ліга за номером, назвою, картинкою?) До А2 десь максимум
Если версия бесплатная и пропустить 1 день занятий что будет? Не откатывает назад?
графиняВишенка• 02 марта 2023
Ответ дляranilla
Та ні, там у мене вивалюються розважального типу ліги - срібло, золото, смарагд, діамантова.. і я то вище, то знову нижче в цих лігах))
І от мені цікаво, яка ліга після діамантової))
графиняВишенка• 02 марта 2023
Ответ дляКукарачка
За результатами тижня відкатує назад
Дюагональ• 02 марта 2023
Думаю платно взять уроки,а то эти долбаные жизни горят.
Мне зашло,слова хорошо учить,грамматику.
Я учу немецкий ,но еще есть и курсы,конечно!
Дюагональ• 02 марта 2023
Ответ дляграфиняВишенка
За результатами тижня відкатує назад
Ничего не откатывает.Просто ты не в числе победителей,в тройке.
На своем уровне остаюсь , уроке
графиняВишенка• 02 марта 2023
Ответ дляКукарачка
Это как?
От дійшли ви до золотої ліги. Якщо протягом тижня лінувались і в останній десятці, то з понеділка вже знову у срібній. І щоб назад в золоту попасти треба завершити тиждень з високими очками
Грибной_Дождик• 02 марта 2023
Ответ дляДюагональ
Там кстати платно можно на семью оформить, так выгодней, или с кем-то скооперироваться )
Я детей заставляю хоть урок в день пройти, но один конечно мало.. дочка с нуля учила, уже так норм нахваталась слов)
Кукарачка• 02 марта 2023
Ответ дляграфиняВишенка
А , ясно а то оно меня запугивает , я сегодня профилонила .
И оно мне вот сейчас прислало
Грибной_Дождик• 02 марта 2023
Половина - это на каком уровне сейчас, автор?
Мне лично пока интересно в дуо) сижу там с кем-то соревнуюсь) до этого проходила полиглот, он более по грамматике, то там конечно только на силе собственного терпения можно вывезти) в дуо грамматики никакой, но слова новые учить норм.
Кукарачка• 02 марта 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
А вы не замечали какие там ошибки? Т.е тупит он
графиняВишенка• 02 марта 2023
Ответ дляКукарачка
И оно мне вот сейчас прислало
День-два то не страшно. А от днів п´ять пропустив, і тоді вже важче не спуститись в попередню лігу
Грибной_Дождик• 02 марта 2023
Ответ дляКукарачка
Иногда да, но это же автоматы программы у полиглота тоже ошибки были , но если мы их замечаем, это уже хорошо :)
Кукарачка• 02 марта 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
И так часто
И_В_офигительных_штанах
• 02 марта 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Середина 26 розділу
Попутно - дуже класні курси на campster там рівні здається A1.1, A1.2, A2.1 A2.2 - там граматика в невеликому об´ємі, але дуже доступно, тобто якщо тобі не достатньо, ти вже можеш сам пошукати на просторах інтернету більш конкретно що не зрозумів
Зараз В1 проходжу, то вже трохи важкувато
Грибной_Дождик• 02 марта 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Я на тому тижні буда в діамантовій) але посіла тільки 5 місце) там всі такі монстри були)) але в ній писало, що десятка переможців перемагає в турнірі. Мені за 5 нічого навіть не дали :( але перевели в якийсь діамантовий турнір, в якому є чвертьфінал, півфінал
графиняВишенка• 02 марта 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Тобто діамантова - найвища, виходить
Дякую!
Интимная• 02 марта 2023
Ответ дляКукарачка
Там за тиждень загальний бал має значення. Якщо посів 7 місце і вище, то переходиш у вищу лігу. Якщо 24 та нижче, то переводить у попередньою лігу. Середина залишається у поточній лізі.
Уроки зберігаються, нічого не відкочується.
1 день можна пропустити, воно пропонує заморозити пропуск за кристали. Якщо більше, то здається просто переривається цей період і все. Відкату пл уроках нема. Я починала, потім перерва була 3 чи 4 місяці, і коли поновила заняття, то з тої точки, де була. Правда не пам´ятаю що з лігами було.
Покращена• 02 марта 2023
Ответ дляДюагональ
О, и я там учу немецкий .
Ich liebe Duolingo
Кукарачка• 03 марта 2023
Ответ дляДюагональ
А в чем сложность сердца зарабытывать и самоцветы?
Кукарачка• 03 марта 2023
Ответ дляИнтимная
Я бронзу была на 3м. Серебро на 2м, а ейчас в золоте 1е