Карапулька• Изменено 02 марта 2023

у Вас тоже 2/3 знакомых, кто бежал от войны в Германию с Киева, уже хотят обратно?

у меня прям все знакомые последнюю неделю уже хотят поскорее домой. но останавливает что сейчас все еще ракеты/дроны, ну и контрнаступ впереди...
Ametist• 05 марта 2023
Ответ дляIrina-5d24
Яких див? В села не виселяють? Я у Франції, тут щоб у великому місті залишитися треба або роботу шукати, але це роблять зазвичай сім´ї і з чоловіками або курси, якась зайнятість при якій не можна змінити місто. А так села де 5 тис населення максимум і до школи автобусами. Тільки у 3: Україна, Польща і Франція. Ну і ще в гостях була: Італія та Німеччина.
В Німеччині такого немає. Багато хто з наших, хто спочатку (підкреслюю - спочатку) потрапив у села, попереселчлися у міста чи містечка, ближче до цивілізації.
А такого, щоб зараз масово когось кудись переселяли - ні, немає.
Irina-5d24• 05 марта 2023
Ответ дляAmetist
У Франції інший підхід. Всі приїжджають у великі міста, а потім їх розподіляють
Ametist• 05 марта 2023
Ответ дляIrina-5d24
За Францію не скажу, бо я не там. І навіть не була ніколи. Три моїх знайомих зараз у Франції, але давно з ними не спілкувалася.
Irina-5d24• 05 марта 2023
Ответ дляAmetist
Я теж не розраховувала але як вже сталося. Дуже відрізняються умови від Німеччини