Oksana-f9a3• 02 марта 2023
Дівчата нижче 160 см, хто замовляє одяг Petite з ЄС, які бренди порадите?
Маю можливість замовляти з США та ЄС. Зріст 155, наш одяг сідає дуже рідко, постійний клієнт ательє. Є такі речі які не підкоригуєш або дуже дорого( Які бренди більш менш якісні можна розглянути де є одяг Petite?
OneTimeUser• 02 марта 2023
Сама такої потреби не маю, але бачила у New Look серію Petite. Мені у них подобаються тканини (звісно, як на таку не дорогу ціну): спортивні штани не скатуються навіть після машинної сушки. Чоловічі сорочки теж добре тримаються. Білизна не розлазиться. То думаю, сукні теж мусять бути норм.
Там звісно бувають трохи дивні на вигляд моделі. Але от саме в плані тканин - я задоволена.
Ответ дляOneTimeUser
Ой дякую я якраз цей сайт дивлюсь)
OneTimeUser• 02 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Ой дякую я якраз цей сайт дивлюсь)
))
Тільки якщо ви замовляєте через НП, то замовляйте краще одразу на склад в Британії. Бо я двічі замовляла на склад у Польщі, то польська пошта його двічі загубила. Нью Лук, на диво, повернув мені гроші обидва рази. Хоча вони взагалі ні в чому не винні були.
Ответ дляOneTimeUser
))
Я користуюся Юкрейн Експрес
мини пельмешка• 02 марта 2023
Раніше на сайті ASOS замовляла, але зараз вони не доставляють в Україну(
Це хіба що просити когось замовити з закордону або через баєра.
OneTimeUser• 02 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Я користуюся Юкрейн Експрес
Дякую, треба буде на них подивитися.
Ответ длямини пельмешка
Можна і самим навчитися ознайомтеся з додатком Ukraine Exspress
мини пельмешка• 02 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
О, дякую. Не знала про такий.
Ответ длямини пельмешка
О, дякую. Не знала про такий.
Там можна розібратися, я купувала схему за гроші, але і самій можна розібратися