Винник• 02 марта 2023

Лагерь для подростка весна 2023

Посоветуйте пожалуйста,лагерь ,на весенние каникулы.Хоть немного ребенка отвлечь от всего.
Бойцовская• 02 марта 2023
Вы смелая

Маю сечі• 02 марта 2023
Артек Буковель - один из наиболее понравившихся дочке
автор Винник • 02 марта 2023
Ответ дляМаю сечі
У них нет весенних смен.
Маю сечі• 02 марта 2023
Ответ дляВинник
У них нет весенних смен.
жаль...
Брыкалка• 02 марта 2023
Який сенс думати зараз? За місяць до виїзду плануйте. Я он свою минулого року в Бучу в табір планувала на літо 2022. Напланувпла.
автор Винник • 02 марта 2023
Ответ дляБрыкалка
Сенс,что каникулы через три недели.
Свисток ля-минор• 02 марта 2023
Відправляйте! Я не пожалкувала, на зимові своїх відправляла. Діти, хоч 10 днів пробули без повітряних тривог, бомбосховищ, і постійного ’гепання’ над головою. І мені спокійніше було, коли не розриваєшся на роботі, а діти самі вдома. Мої їздили в Гердан. Дуже сподобалось. Ще дивилася Синевір кемп. Там, наче, теж цікава программа. Насправді, за три тиждні всі путівки вже викуплені. І на вокзалі товпи груп дітей. Батьки зараз, не всі можуть собі морально дозволити відпочинок.
За ким я буду?• 02 марта 2023
Автор, запитаю у Вас в темі, раптом хто був і має відгуки про табори
Fayno Camp (пропонують Польщу/Хорватію влітку) та Ранчо Едельвейс (Карпати).
Помидорина• 02 марта 2023
Рекомендую Delux Татарів. Дочка в восторге осталась, я тоже. Была в декабре. Хочу ее снова туда на лето.

За ким я буду?• 02 марта 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Згодна з Вами, дивилася табір десь під кордоном за Ужгородом, планую влітку, щоб дитина хоч трохи змінила середовище і виїхала з міста. Сімейний відпочинок то мабуть ще дуже не скоро.
avizo5• 02 марта 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Син був тричі на Ранчо Едельвейс. Дуже сподобалось