Уси Пуси• 02 марта 2023
Рясні кд, прошу поради ( гидливим не заходити)
Мені 40, почалися зміни в кд, раніше в перший день були рясні, потім вже йшло на спад, тривали 3 дні+ зо 2 мазні.
Тепер перший день ледь ледь, на другий рясні, і потім як завжди.
А сьогодні надвечір третього дня, вже щось схоже на кровотечу, бо прокладки одну за одною міняю і багато великих згустків
В мене таке вперше, тому питаю поради що в таких випадках робити, до лікаря одразу якщо не зменшиться до завтра, чи вже після закінчення?
Чим зараз таке лікують, боюсь щоб не зробили те що категорично не можна, наприклад, аби не вкололи якісь гормони, бо ще маю мастопатію, щоб не погіршити
А з досвіду мами, то їй якраз кололи гормональні препарати при кровотечах колись
Буду вдячна за поради
Не їм після шостої• 02 марта 2023
А ви нічого не приймали? Типу аспірина? В мене колись так було захворіла і від температури випила аспірин,теж була кровотеча
Света С Приветом• 02 марта 2023
Трава грициків (пастушья сумка), настоянка водного перцю. Пропийте для зменшення кровотечі і до лікаря.
Уси Пуси
• 02 марта 2023
Ответ дляНе їм після шостої
В цьому місяці почалися трохи раніше , був сильний стрес+ прохолола трохи, був дискомфорт з мочесп тижнів 2 тому
Препаратів для крові ніяких наче не було
Не їм після шостої• 03 марта 2023
Ответ дляУси Пуси
Тоді краще до лікаря.
Уси Пуси
• 03 марта 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Дякую за поради
Тобто вже як закінчаться йти?
Теж так дамала, але перпитую,бо не знаю що робити якщо не зменшиться до завтра, а далі вихідні
Тобто вже як закінчаться йти?
Света С Приветом• 03 марта 2023
Ответ дляУси Пуси
Дякую за поради
Тобто вже як закінчаться йти?
Якщо не допоможуть трави, то навіть швидку викликайте, мабуть. Через кровотечу лікар нічого не побачить (у сестри чоловіка так було). Тому спинити, а потім вже шукати причину.
Козачка• 03 марта 2023
Ответ дляУси Пуси
Дякую за поради
Тобто вже як закінчаться йти?
Ідіть завтра - вихідні ж. Зупиняють транексамом. Не гормонами.
Уси Пуси
• 03 марта 2023
Ответ дляСвета С Приветом
А чим спиняють зараз?
Сама не буду, просто хочу зрозуміти чи можна мені те чи ні, бо лікарі не завжди звертають увагу на супутні захворювання, знаю з власного досвіду
Света С Приветом• 03 марта 2023
Ответ дляУси Пуси
А чим спиняють зараз?
Не знаю. Можна в гуглі глянути, там і протипоказання теж.
Уси Пуси
• 03 марта 2023
Ответ дляКозачка
Дякую за пояснення
Буду спостерігати, якщо на ранок не зменшиться, то піду, бо такого ще в мене не було, тому насторожує
Уси Пуси
• 03 марта 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Дякую, вже вище мені підказали
Козачка• 03 марта 2023
Ответ дляУси Пуси
Дякую за пояснення
Не переживайте, якщо узі нічого не покаже страшного: скажуть гормональний збій, призначать ліки та відпустять ( не гормони) Бажаю здоров´я!
Звезда в шоке• 03 марта 2023
У меня после 40 изменился цикл и домиельность. До , неделю шли средние. Сейчас 4 дня но на второй заливает, за сутки уходит до 3 пачек прокладок.
Уси Пуси
• 03 марта 2023
Ответ дляКозачка
Дякую за підтримку)
Я не боюсь лікування , я боюсь неправильного лікування, бо в роду майже у всіх жінок були кровотечі, всім однаково кололи гормони, і у всіх тепер є погані і дуже погані наслідки
Пс, Вам теж міцного здоров´я
Уси Пуси
• 03 марта 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
В мене раніше 2.5 дні були
Зараз вже десь 4, а цей раз щось дивне
Шкала Радости• 03 марта 2023
У співробітниці були страшенні проблеми, і гормони кололи, і чистки робили декілька разів, років два мучилась, доки клімакс остаточно не прийшов. Здається, від того лікування вилізли побічки зі шлунком. Не знаю, може так співпало, але після того, як пропила курс феміналу (це краплі на травах), рецидивів більше не було.
Уси Пуси
• 03 марта 2023
Ответ дляШкала Радости
Отож такого я і боюся, маю на увазі чистки, гормони, бо бачу до чого вони приводять на досвіді рідних, і то не одразу стало помітно, а через роки.
А коли приходиш до лікаря, нічого не знаючи, то робиш те що кажуть, а вже потім дізнаєшся що можна було по іншому.
Дякую що поділилися
Добрая свекровь• 03 марта 2023
Ответ дляБорщец
Транексам в таблетках
Транексам як на мене сильні, трохи слабкіші дицинон. Я собі так другу дитину врятувала. Відкрилася кровотеча і я зразу зупиняла поки швидку чекала (нажаль гіркий досвід). Автор, як давно біли у лікаря? Чи немає фіброміоми? В мене колись в мами така сильна кровотеча була що швидка забрала, саме через фіброміому. Думаю, що у вас все ок, але для інфо
Уси Пуси
• 03 марта 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Офіційно я здорова по гінекології, але маю гормональні коливання невідомого походження, тому припускаю що можуть бути якісь приховані хвороби, котрі не видно на узд в при огляді
Була у лікаря перед війною ще
А чому мамі швидку викликали?
Бо щось в мене не меншає, і кожні пів години згустки+/- і це десь з 5 вечора
Була у лікаря перед війною ще
А чому мамі швидку викликали?
Латвийские_Номера• 03 марта 2023
Автор у Вас ендиметріозу немає?
У мене так літом було, пила самостійно настойку водного перцю і пройшло слава Богу.
У мене був стрес.
Пукимончиг• 03 марта 2023
Ответ дляУси Пуси
А чим спиняють зараз?
Виданол. Очень эффективное кровеостанавливающее. Но буквально четверть-половину таблетки, не больше. Я пила при ооочень обильных месячных со сгустками.
Квітка папороті• 03 марта 2023
Я смотрела видео Людмилы Шупенюк, так вот она говорит, если прокладка наполняется за полчаса, то это кровотечение.
Смена прокладки в норме 1 раз в 2-4 часа. Если сгустки большие, это тоже признак кровотечения.
Отчебучкина• 03 марта 2023
Ответ дляУси Пуси
А чим спиняють зараз?
Блін, ви якась дивна, з такими установками щодо лікарів, як лікуватись збираєтесь? Ідіть до лікаря негайно, розкажіть свою історію і дотримуйтесь рекомендацій. Не потрібно чекати і виконувати поради невідомих людей, вам потрібен кваліфікований спеціаліст.
Щепотка_совести• 03 марта 2023
Вам сьогодні обов´язково попасти до лікаря та на УЗД. Чекати закінчення не потрібно,бо вони можуть і не закінчитись , якщо великий шар ендометрію. Потрібно узд
Уси Пуси
• 03 марта 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Автор у Вас ендиметріозу немає?
У мене був стрес.
Трохи є, але на минулому огляді лікар казала що немає що лікувати
Уси Пуси
• 03 марта 2023
Ответ дляПукимончиг
Дякую, почитаю і пораджуся з лікарем
Уси Пуси
• 03 марта 2023
Ответ дляКвітка папороті
Судячи по всьому таки кровотеча була в мене з вечора і пів ночі, вже і спати боялася лягати
Але на ранок стало зменшуватися, зараз вже зовсім нормально наче
Уси Пуси
• 03 марта 2023
Ответ дляОтчебучкина
Аби ви почитали всі мої пости, то розуміли б ЧОМУ я так відношуся саме до цієї ситуації, але ж вам всеодно, як і більшості лікарів, тому ваша думка нічоготне варта