Дайте подуться• 03 марта 2023
Чому всі сидять на монобанку?
Які привілеї порівняно з Приватом? Мене це дратує, бо оплата покупок на карту монобанка з комісією 5 грн.
Результат:
вже голосів:
119 (64.32%)
Я на монобанку
66 (35.68%)
У мене немає монобанка
Мания-Величия• 03 марта 2023
Ответ дляДайте подуться
А за зняття готівки який відсоток?
Якщо не кредитні кошти, то без відсотку раніше було. Але останніх пару років я не пам´ятаю щоб знімала. Зазвичай тільки поповнюю
Тишком нишком• 03 марта 2023
Ответ дляemerald_88
В моно так же. Плюс без комиссии.
Нет, мне в моно предлагает выбирать компанию или ее ЕРДПОУ, по адресу ничего не тянется. Геморрой. В Привате все четко с этим. Ради одной коммуналки приват и держу.
Белый Лосик• 03 марта 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
В мене немає монобанку, мені з привітом і монобанк не потрібний
Основной плюс Моно в сравнении с Приветом- никаких походов в отделение банка,все решается в телефонном и инет режиме
Белый Лосик• 03 марта 2023
Ответ дляТишком нишком
Выберите в меню коммунальные платежи по адресу а не по реквизитам
Україна наше все• 03 марта 2023
у меня был приват и моно, но несколько лет назад приват так выпендривался, убрал мне кредитный лимит, потому что у меня прописка в Луганске, не дал мне рассрочку на 3 платежа, короче мне стало как-то не понятно чо я храню у них свои деньги) и я оставила только моно карту и ушла с привата. все. зп карта в кредо
Дайте подуться
• 03 марта 2023
Ответ дляШвабристка
Ibox без комиссии
А в якому це ще банку випуск пластику - 100 грн? Щойно дізналася, що пластик у монобанку платний. Ви пластиком поповнюєте в айбокс чи можна без нього?
Мания-Величия• 03 марта 2023
Ответ дляПасти Ла
к адресу все лицевые счета подтягиваются автоматически
И можно на несколько адресов заполнить один раз, а потом только сумму вбивать.
Дайте подуться
• 03 марта 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Зручно відкривати навіть іменну карту з фото, не треба стирчати у переповненому відділенні, кешбек, переказ на інші банки без комісій
Випуск простої карти - 100 грн. Такого в жодному банку немає
emerald_88• 03 марта 2023
Ответ дляТишком нишком
Не буду спорить, может и я как-то искала первый раз и уже не помню, но потом точно оно запоминает и уже автоматически там есть.
Вы смотрели в ’інші платежі’, а потом сверху там?
Швабристка• 03 марта 2023
Ответ дляДайте подуться
Я відкривала картку коли ще було безкоштовно, її привезли додому. Але поповнювати ж можна і віртуальну просто по номеру
Белый Лосик• 03 марта 2023
Ответ дляДайте подуться
Если вам не нужен пластик, можете пользоваться без реальной карты, только виртуальная
Мелочунь• 03 марта 2023
Ответ дляДайте подуться
Не, бесплатно. Платная именная карта. И то, оплачивать надо адресную доставку, а не пластик. Вроде 50грн год назад платила. Обычную, не именную, год назад мужу в отделении получали бесплатно
Лунтик-паунтик• 03 марта 2023
Ответ дляДайте подуться
100 грн - пластик із фото. Неіменна безплатно. У приваті іменна з фото теж платна
Зубожиння• 03 марта 2023
Ответ дляemerald_88
Я тоже приват забросила, как перешла на моно.
Но приват тоже нужно, там электронная подпись, а в моно нельзя сделать.
Закрила, зі скандалом той примат років 5 тому, і забула за той недо-банк
Більша половина операцій через Моно
Недоліків жодного, як на мене
ЕЦП - можна будь де згенерувати, примат не пуп землі ))😉
Поріняння на пальцях:
Примат / Моно , то як укрпошта і новапошта
і те і інше пошта,, але кожному своє, благо вибір є )
Більша половина операцій через Моно
Недоліків жодного, як на мене
Поріняння на пальцях:
Дайте подуться
• 03 марта 2023
Ответ дляМелочунь
В айбоксі поповнюєте за номером телефону?
Мелочунь• 03 марта 2023
Ответ дляДайте подуться
Не, я картой пополняю. Но и по номеру карты можно
Белый Лосик• 03 марта 2023
Ответ дляДайте подуться
По номеру карты
Лунтик-паунтик• 03 марта 2023
Ответ дляМелочунь
Я теж за 50 робила, зараз 100. Але й у Приваті іменна з фото платна. Ще й вбити пів дня, щоб відкрити. А тут забрав без проблем і ходінь по відділеннях і все
Зубожиння• 03 марта 2023
Ответ дляДайте подуться
Пластик, 100грн - коли доставлять новоюпоштою!!
Коли прийти на точку і самому отримати - бесплатно!
Так майже у всіх банках, доставка коштує, а то й більше
Читати уважно треба ))
Дело было давно• 03 марта 2023
У мене немає
, але і привата теж немає, приват взагалі уроди стільки з мене крові пропили поки не пішла
Дайте подуться
• 03 марта 2023
Ответ дляСлепок стопы
а з привата на приват що безкоштовно?
Звісно
175см55кг19лет (она)• 03 марта 2023
У мене Пумб уже багато років, комісії немає абсолютно за жодну послугу, оплачую парковку, Інтернет та комуналку через Пумб, мобільний зв‘язок.
І ще й щомісяця кешбек за послуги, які сам обереш- у мене це покупки у кав‘ярнях і транспорт.
Мінус- менша відсоткова ставка по депозиту, ніж у Приваті.
А Моно просто не довіряю якось:/
Мелочунь• 03 марта 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Нене, у меня просто именная, без фото. Может поэтому 50грн платила
Organic• 03 марта 2023
Цікаве у вас формулювання питання. Вас дратує, що багато хто перейшов на моно, бо ВАШ банк бере з вас комісію за переказ.
А так - сама на монобанку, зручно, кешбеки, зручне поповнення банок, майже все без комісії.
Єдиний раз за останній час, коли віддала перевагу привату - оплата по реквізитам через айбан. На 17000 грн моно запросив комісію 0.5% - 85 грн, тоді як приват 2 чи 3 грн і все.
дЫнька• 03 марта 2023
А в моно до цієї пори при отриманні картки тре з документами фотографуватись?
Не з карткою, а саме з документами.
Пару років тому не стала ч/з це отримувати, стопорнула вже у відділенні поштової служби.
Чоловік трохи раніше відкривав, то ще не було такого приколу.
Не з карткою, а саме з документами.
Дякую_аж_підскакую• 03 марта 2023
довго була карта приват, на яку перекидала гроші з ’зарплатної’ картки.
Теж не розуміла, в чому прикол і переваги монобанку, але вони є.
Переказ з монобанку на інші картки - без комісії; оплата комунальних - зручна, без комісії; наявність кешбеку - до війни часто були ну дуже привабливі пропозиції. Ну і прикольний інтерфейс і їхні фішечки.
Карта приват є, але користуюсь нею зараз рідко.
Диви яка я пава!• 03 марта 2023
Ответ дляБелый Лосик
Edа что приходилось много ходить? Я хожу только в кассу деньги забрать и все. Карточку раз в год-два мне не влом сходить забрать новую
Лунтик-паунтик• 03 марта 2023
Ответ длядЫнька
Не з карткою, а саме з документами.
З Дії підтягує доки, не фотографувалася
Зубожиння• 03 марта 2023
Ответ дляOrganic
Дивно, постійно і багато оплат по iban , тільки з моно, ні копійки комісії, еі разу не було!
А от в примата всюди здеруть, хоча б ті 2грн...
Ви можливо з кредитки пробували платити, або якийсь спец рахунок в Ощаді, напр митні послуги , - тоді буде комісія