Страхованная• 03 марта 2023
Для тих, хто має намір робити ID паспорт
Будьте пильними, дівчата. Така фігня, про яку я особисто не знала. В Україні об’єднують реєстри документів - внутрішні та закордонні паспорти. Якщо в цих документах різна транслітерація, то впродовж місяця всі документи, видані раніше, стають недійсними.
Можливо, у когось така ж ситуація, як у мене. У мене закордонний біометричний паспорт виданий в 2017 році, більш ніж 20 штампів, різні країни. Крім того, водійське посвідчення, тех паспорт на машину, всі банківські карти - все це має транслітерацію як в закордонному паспорті. А в цьому році оформлювала ІД паспорт у 45 років. Не звернула увагу на транслітерацію і якби не дізналася випадково про ці новації, мій закордонний паспорт був би недійсним. І права довелося б міняти, бо закордоном проблеми б були з орендою авто. А якщо їхати на своєму авто, то і тех паспорт треба міняти. Одним словом, купа гемору.
Обов’язково під час оформлення ІД паспорту перевіряйте, щоб було написано як у закордонному.
Про об’єднання реєстрів і про недійсність попередніх документів підтвердили в ЦНАПі. І потім вже на сайті міграційної служби знайшла.
Можливо, комусь станеться в нагоді.
Обстановщица• 04 марта 2023
Ответ дляЭкспертиза
Так. Ваш ЗП автоматично став недійсним.
Вам потрібно поміняти документ.
Цікаво тільки за чий рахунок?
Вам потрібно поміняти документ.
Цікаво тільки за чий рахунок?
За власний, звісно
Да_Я_ТакаЯ_• 04 марта 2023
Ответ дляЭкспертиза
А ІД для чого міняти?
Бо у мене купа сертифікатів і інших важливих документів виданих як в заграні, який став недійсним. А права і айді дійсні. А мені потрібно як в заграні, бо не вистачало ще проблем з закордонними доками. Тому закордонний міняти, бо він недійсний, а інші два переводити на транслітерацію як закордонний.
Щось понаписувала, не впевнена, що зрозумієте)))
Экспертиза• 04 марта 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Зрозуміла. Зможете оформити одночасне оформлення.
З горіха зерня• 04 марта 2023
Ответ дляИграюся
а почему об этом людей никто не предупреждает?
Сразу предупреждают и спрашивают проверьте так ли в загран
Да_Я_ТакаЯ_• 04 марта 2023
Ответ дляЭкспертиза
Я все одно скаргу там залишу і вхідним номером оформлю. Я ще розумію, якби я не звернула на це увагу, але ж ці тьотьки мене завірили, що немає сенсу міняти і може залишитися різне.
До речі, дія підтягує всі варіанти. Але то вже до лампочки
Играюся• 04 марта 2023
для динозавров поясните, пожалуйста.
биометрия - это загран или айди??
я к тому, что за границей внутренний паспорт же никто никогда не требует? а значит прекрасно можно жить без айди? или нет?
биометрия - это загран или айди??
Экспертиза• 04 марта 2023
Ответ дляИграюся
для динозавров поясните, пожалуйста.
биометрия - это загран или айди??
І те,і те.
Да_Я_ТакаЯ_• 04 марта 2023
Ответ дляИграюся
для динозавров поясните, пожалуйста.
биометрия - это загран или айди??
Загран с чипом
Экспертиза• 04 марта 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну на момент оформлення воно і справді так було.
Да_Я_ТакаЯ_• 04 марта 2023
Ответ дляЭкспертиза
В такому разі вони мало того, що повинні безкоштовно міняти, так ще і повідомлення надсилати. Ви уявіть собі, якби це на кордоні вияснилось. Ви ж не перевіряєте кожного місяця всі свої документи, ну а раптом воно недійсне.
Экспертиза• 04 марта 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
І вас розумію,і тих «тьотьок»також.
Играюся• 04 марта 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
дурдом Веселка((
вы обязательно пожалуйтесь на них.
только вряд ли вы сможете доказать, что вы тогда просили так, а работники отговорили.
вы обязательно пожалуйтесь на них.
Обстановщица• 04 марта 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Коли оформлювали? Якщо до внесення змін в законодавство, то тоді дійсно було неважливо і до тіток тут найменші претензії, вони постанови не переписують.
Экспертиза• 04 марта 2023
Ответ дляОбстановщица
І якраз тітки будуть найбільше вислуховувати.
Да_Я_ТакаЯ_• 04 марта 2023
Ответ дляОбстановщица
А зміна коли була?
Обстановщица• 04 марта 2023
Ответ дляЭкспертиза
В мене питання до тих, хто набагато вище тіток.
Анонім Секретар• 04 марта 2023
Ответ дляСтрахованная
Не помилку, у мене в прізвищі та імені букви Ю та Я. Вони за різними правилами пишуться по різному. Нові правила набули чинності не так давно, як з’ясувалося.
в 2015
Обстановщица• 04 марта 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А зміна коли була?
В кінці 2022 року, а недійсними документи стали, якщо я не помиляюсь, з лютого.
Да_Я_ТакаЯ_• 04 марта 2023
Ответ дляОбстановщица
Не, нормально, втіхаря зробили, а ти ходи і здогадуйся. Повинен бути як мінімум діапазон для переходу, а то виходить тільки зробив документи за одними правилами, потім ввели інші, ще і не попередили.
Экспертиза• 04 марта 2023
Ответ дляОбстановщица
З 05.02.
Лукава Кішка• 04 марта 2023
Ответ дляСтрахованная
Ну а от мені дістався такий «спеціаліст» в міграційній службі, що навіть не обмовився про це. При цьому, я давала їм копію свого закордонного.
Я взагалі-то думала, що вони обирають варіант із існуючої бази, а не вводять
вручну, хіба що якесь рідкісне ім´я, чи прізвище..
Та легко!• 04 марта 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Да, полезно. Но на самом деле и так было логично проверять, чтобы везде было одинаково, что до, что после объединения реестров. У меня вот еще в 11 году вроде выдали загран на имя Olga. В 17 году сделала айди карту и там пытались транслителировать на Olha по укр правилам, написала прям в паспортном заявление, что хочу по-другому на основе моего заграна. Потом получала биометрический загран, и снова писала заявление, но уже с формулировкой, что хочу как в айди карте написание))) ну и в той же команде права, банковские карты и тд. Ну просто логика, если отличия - это ж как два разных имени.
Совет звучит немного как «следите чтобы везде дата рождения была одинакова»))
Мне пришлось мужа (хозяина дома) выписать, а потом заново прописать). Вместо улицы Тимирязева в паспорте было Темерязева. Самое смешное - что после покупки дома мы прописывались одновременно.) У меня правильно записано, а у него той же рукой - вот так).
Ответ дляТа легко!
БЦ?
Играюся• 04 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Дякую!
От саме тому я свою потріпану синю ’книжечку’ не міняю. Я від закордонного була в здивуванні, бо якраз прийшлось на 2012 рік і початок транслітерації. А вони її, виходить, вже змінили.
меня смущают разговоры, что с синей книжечкой будут проблемы за границей. типа это сильно ограничит человека.
но не знаю деталей.
хотелось бы разобраться в вопросе.
но не знаю деталей.
хотелось бы разобраться в вопросе.
Та легко!• 04 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Дякую!
Я теж у вересні бігом побігла фото вклеювати (45), бо сказали якщо місяць прострочу, то вже тільки на ід мінятимуть. А закордонний у 15му отримала, ще без чіпа, але не користувалася ним. І звернула увагу, що у приват24 на реквізитах рахунку інша транслітерація, ніж на загран. Вирішила поки не нервувати, бо буду міняти загран на біометричний, потім вже у банку зміню
Да_Я_ТакаЯ_• 04 марта 2023
Ответ дляТа легко!
Якщо в банку міняти транслітерацію, то це взагалі не проблема. Приносите документ, на основі якого вписати, те і впишуть. Вони просто літеру міняють. Тоді всі картки будуть вже на нову літеру оформлюватись.
Та легко!• 04 марта 2023
Ответ дляZelenkа
БЦ?
Ні). В нас маленьке містечко у центрі. Ще теж проблемка -вуличка маленька, подекуди пишуть - провулок. Ну, головне що у домовій книзі, у договорі купівлі-продажу та у паспортах написано однаково). Бо з-за навіть однієї літери можуть великі проблеми вирости..
Ответ дляТа легко!
Я, як і ви, поняття не маю, хто такий Тімірязєв, але у нас величезна вулиця є на одному із масивів. Такі ж проблеми виникають у людей.